Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1547435 razy)

Zwirek, Zielcok, Sikor, Koora, korek42, kv, rapr (+ 1 Ukrytych) i 34 Gości przegląda ten wątek.

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2475 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 23:39:39 »
W gildia.pl jak powyżej dalej opóźnienie Metronoma. Oby ostatnie z tą pozycją. Odnośnie albumu zbiorczego ze wspaniałą kreską Schulza "Xenozoic".Może się to komuś niepodobać, ale ja lubię ten typ kreski. SL wydajcie to. Mogę zadeklarować ze swej strony, że w przypadku wydania zasponsoruję jednej osobie z forum ten album.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2476 dnia: Pn, 07 Wrzesień 2020, 16:38:40 »
W gildia.pl jak powyżej dalej opóźnienie Metronoma. Oby ostatnie z tą pozycją. Odnośnie albumu zbiorczego ze wspaniałą kreską Schulza "Xenozoic".Może się to komuś niepodobać, ale ja lubię ten typ kreski. SL wydajcie to. Mogę zadeklarować ze swej strony, że w przypadku wydania zasponsoruję jednej osobie z forum ten album.

juz jest :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2477 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 05:45:49 »
Super, bo blokowało mi to inne pozycje na zamówieniu.

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2478 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 05:53:18 »
Flash Gordon Ala Wiliamsona, pleeeeeeease. :)  ;D

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2479 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 09:47:29 »
  "Flash" to musowo, ja osobiście tym "Xenozoic Tales" też byłbym zachwycony, uwielbiałem pogrywać w Caddilacs & Dinosaurs oraz oglądać kreskówkę no bodajże Sat 1 lub Pro 7 na dodatek sam komiks wygląda obłędnie. Moglibyście spróbować ze starociami, nawet Egmont który celuje w o wiele większą sprzedaż przyuważył, że jednak jakieś tam grono fanów jest i od czasu do czasu coś takiego wydaje. Ze smutkiem stwierdzam, że te komiksy które od jakiegoś czasu wydajecie to albo ich nie kupuję wcale, albo po przeczytaniu lądują na allegro, fajnie byłoby coś innego zobaczyć.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2480 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 09:51:54 »
Ze smutkiem stwierdzam, że te komiksy które od jakiegoś czasu wydajecie to albo ich nie kupuję wcale, albo po przeczytaniu lądują na allegro, fajnie byłoby coś innego zobaczyć.
A czy owo 'Xenozoic Tales" to nie jest aby 'coś innego', które po przeczytaniu ląduje od razu na allegro?

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2481 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 09:52:50 »
Nie, bo ma fajne rysunki a ja lubię komiksy z lat 80-tych i wcześniejsze.

Online michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2482 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 09:57:48 »
@SkandalistaLarryFlynt ale patrząc na komiksy nie z AD2000 to Studio raczej celuje w inną grupę odbiorczą niż odbiorcy "Xenozoic Tales".

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2483 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 10:05:17 »
No to wypadałoby się zapytać jak im idzie. Wydawnictwo dosyć niszowe to i tytuły niszowe, ale może warto zdywersyfikować nieco portfel.

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2484 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 10:07:32 »
Ja w pierwszym momencie jak zobaczyłem okładkę Xenozoic Tales z jakimiś dinozaurami, to nawet tak hipotetycznie byłem na "nie". Ale jak zobaczyłem środek, to rzeczywiście rysunki robią efekt "wow!" :)

No to wypadałoby się zapytać jak im idzie.

Też jestem ciekaw jak schodzą te frankofony w porównaniu z tytułami z 2000AD. Chyba kiedyś była mowa, że podobnie? A skoro tak, a zaprezentowanie tych frankofonów polskiemu czytelnikowi, było jakimś tam marzeniem wydawcy, to co się dziwić? Wszyscy Cenimy Studio Lain, za podejście przede wszystkim z pasją do wydawania.
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Wrzesień 2020, 10:19:56 wysłana przez ramirez82 »

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2485 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 10:17:08 »
Nie nadużywałbym słowa "wszyscy".

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2486 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 10:27:17 »
Armie Zdobywcy też są dosyć leciwym komiksem z genialnymi rysunkami a fabułą dosyć prostą. A chyba sprzedał się przyzwoicie i sam często do niego wracam  i przeglądam plansze. Dlatego wydaje mi się że warto wydawać też starsze komiksy, które na to zasługują
Od innego wydawcy Mort Cinder też warto mieć pomimo że powstał chyba w latach 50 lub 60 XX w.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2487 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 13:06:11 »
1 - Flasha to nawet probowalem zalatwic, ale ugrzezlismy na etapie praw autorskich
2 - Xenozoic - latwiej zalatwic :) moze ktos sie skusi
3 - nie mamy zadnych grup do celowania, po prostu mamy taki komiksowy gust ;) wydajemy mase roznorodnych rzeczy od Wiek Evy przez Opowiesci z czasow Kobry, Slaina, Solo po odjazdy typu Krew Satanusa :)
4 - jedne pozycje sprzedaja sie lepiej inne gorzej, nie ma znaczenia czy 2000ad czy frankofony - najlepiej sprzedaje sie komiks powiedzmy troche juz znany - dwa ostatnie hity to Armie i Straznicy Masery, dobrze idzie Bezprawiu czy Anderson
5 Ja mysle o ramotkach, najrozniejszych ;) mam spora liste np jest tam taki komiks ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2488 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 14:16:39 »
Flash, Xenozoic, czy inne tego typu kupie bez wachania. Uwielbiam takie ramotki, szczególnie graficznie.

To kilku chętnych już macie... ;)

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #2489 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 16:55:47 »
dzis po przygodach z poczta polska dotarl do nas Meteronom
- fantastycznie wyszedl, kolory, szczegoly, bajka
jutro zrobie fotki i moze jakis filmik machne :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień