Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493392 razy)

krt i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #105 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:07:38 »
Od Rogatego Boga trzymaja wysoki poziom to racja ;) chociaz E chyba sie tez poprawil od tego czarnego okresu, gdzie wpadek bylo dosc sporo.

Online parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:08:50 »
Od Rogatego Boga trzymaja wysoki poziom to racja ;)
"Zabójca czasu" był po "Rogatym bogu".

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 16:58:07 »
Musiałem go wyprzeć :P a na półce chowa się za bogiem ;)

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #108 dnia: So, 02 Marzec 2019, 10:32:42 »
Ta plansza jest tak dobra, że niszczy moją psychikę:

Offline Rafa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #109 dnia: So, 02 Marzec 2019, 11:38:01 »
Piękna.
Inspiracje Bilalem na plus👌

Online parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #110 dnia: So, 02 Marzec 2019, 13:23:09 »
No, nutę Coelho też tu wyczuwam.

Offline LordDisneyland

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #111 dnia: So, 02 Marzec 2019, 18:36:23 »
Ze szczyptą RobotMonstera...
,, - Eeeeech.''

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #112 dnia: So, 02 Marzec 2019, 22:10:12 »


Armie Zdobywcy Gala to jeden z komiksów przy którego czytaniu miałem permanentny opad szczeny i co stronę wydawałem z siebie nieme "ojaprdle..." Wizualnie to majstersztyk: perspektywa, kadrowanie i przede wszystkim rozmach robi ogromne wrażenie...
Mogę podpisać się pod tymi słowami. Szkoda tylko, że część stron jest wyblakła. W takim komiksie, to niestety jest bardzo widoczne. Cześć skanów sprawia wrażenie nieostrych. Zapewne taki był materiał wyjściowy.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #113 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 10:20:34 »
Przeczytałem pierwszy tom Strażników Masery i jedyna opinia jak mi się nasuwa to świetny rysunek i w sumie, aby móc coś więcej napisać, poczekam do tomu drugiego, bo po pierwszym mam mieszane uczucia, dotyczące fabuły w której dominują pościgi, a sama historia zostaje przedstawiona dopiero w 3 rozdziale i jedyne co wiem to że wszyscy szukają wieży. To, że się tam dużo dzieje nie jest może minusem, problemem jest to, że dużo więcej o świecie i postaciach można dowiedzieć się z samych dodatków niż z komiksu, w przeciwieństwie np. do wydanego wcześniej Solo, gdzie akcja pędziła też na złamanie karku, to jednak o postaciach i samym świecie można było dowiedzieć się z komiksu, a dodatki tylko rozwijały tą wiedzę, tu niestety tak nie jest. Dlatego nie skreślam tej pozycji, ale z całkowitą oceną poczekam na zakończenie historii.

 
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 11:29:07 wysłana przez majkelus81 »

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #114 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 10:28:48 »
Taka ciekawostka właśnie kończy się zbiórka w na 3 tom Brygady (brakuje sporo). https://www.spacemanproject.com/en/project/brigada-3-final-volume/31?fbclid=IwAR36sUkhtTsiPNjufn5_EwGqpky5XP9Uz_rjrZbjuYOIdzMO_KohHjj2IVk
I teraz się zastanawiam czy Studio Lain nie pospieszyło się z publikacją u nas tych dwóch tomów w jednym, skoro trzeci tom ma być finałowym i liczyć tylko 56 stron  :o .



sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #115 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 10:46:52 »
Brygada ma ładne kolory jednak kreska mnie odrzuca nadal.

Offline KubciO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #116 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 10:59:01 »
I teraz się zastanawiam czy Studio Lain nie pospieszyło się z publikacją u nas tych dwóch tomów w jednym, skoro trzeci tom ma być finałowym i liczyć tylko 56 stron  :o .
No trochę szkoda. Moglibyśmy dostać zbiorczo 3w1, ale chyba w momencie, kiedy Studio brało się za tytuł, to kontynuacja nie była wcale taka pewna. Dobrze pamiętam, że równie dobrze Brygada mogłaby się zakończyć na wydanych u nas dwóch albumach (nie czytałem, ale coś mi świta, że gdzieś było o tym)?

majkelus81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #117 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:28:32 »
Z tego co pamiętam, po premierze komiksu, samo Studio potwierdziło, że autor wraca do świata Brygady, więc tym bardziej mam teraz mieszane uczucia.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #118 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:58:24 »
Brygada tom 1 i 2 stanowia zamknieta calosc - komiks zostal skonczony kilka lat temu
Fani jednak systematycznie prosili autora o pokazanie co stalo sie z czescia bohaterow
tom 3 ma byc uklonem dla nich, komiks ma byc gotowy najwczesniej za rok
Wtedy wydamy tez album 100 stronicowy, bo dodamy do srodka mase materialow dodatkowych
jest z czego wybierac ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Marzec 2019, 12:00:24 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #119 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 13:10:52 »
Witam
Co planujecie wydać następne Slaine czy Lowless?
No i kiedy Sinister Dexter. Mam nadzieje ze utrzymacie poziom z przed roku bo kupilem wszystko co wydaliscie w 2018.
Pozdrawiam