Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493281 razy)

Rabies i 7 Gości przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1620 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 13:21:17 »
Potwierdzam. właśnie z nimi rozmawiałem o wysyłce! :)
Kurde, a mi jedno zamówienie u nich wisi, a teoretycznie powinni być już wysłane. Mam przynajmniej nadzieję, że Lainowy pakiet dziś wyślą, co by do końca tygodnia doszedł.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1621 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:14:01 »


foteczka z sklepu gildia.pl
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1622 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 15:17:04 »
Z Waszej strony zero szacunku do czytelnika ;) Myślałem, że mam czas do 10 marca, by na spokojnie sobie złożyć zamówienie, skombinować kasę, opłacić... a tu musiałem to wszystko na szybko, 2 tygodnie wcześniej robić :(

Offline PocoNacoLoco

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1623 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 22:47:27 »
Jedna z nich czeka na mnie.... 🤗, albo ja na nią.... Jakoś tak 🤔

Offline eskim

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1624 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 08:57:25 »
Od którego Dredda się odbiłeś? Bo Dreddy są różne i dotyczy to nie tylko poziomu, ale wręcz gatunku - znajdziesz i SF, i kosmiczny horror, i ambitny cyberpunk, i urban dark fantasy...

Kompletne akta 1 i chyba 13 ale i wcześniejsze kontakty (wspólne występy z Batmanem, Lobo czy filmy) nie przekonały mnie do niego. Nie pykło, po prostu. A z Sędzią Anderson z jakiegoś powodu chemia zadziałała i czekam na swój egzemplarz kolejnych przygód.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1625 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 11:23:16 »
Ani KA 1, ani Lobo, ani filmy, ani Batman i Dredd delikatnie rzecz ujmując nie dają żadnego oglądu o tym, czym jest Dredd. To tak jakby posłuchać Zenka, Margaret i Skaldów i stwierdzić, że polska muzyka rozrywkowa mi nie leży.

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1626 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 11:47:53 »
Skladowie mają kilka takich utworów za który należy im się szacunek. Reszta z wymienionych mi nie leży.

Co do Dredda to należy pamiętać, że akta to zbiór wszystkich historii, dobrych i złych. Lain wydaje tylko dobre historie, w często najlepsze.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1627 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 13:03:29 »
No tak, przy Skaldach ręka mi zadrżała.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1628 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 14:33:07 »
Ostatni raz puszczacie coś wcześniej. Musiałem nadszarpnąć budżet na ten miesiąc. Ostrzegam, bo już więcej nic od Was nie kupię. Czujcie się ostrzeżeni :P

Offline stachel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1629 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 17:51:05 »
Ale Wy wiecie, że ten komiks się do marca nie wyprzeda i nie musicie do wypłaty tylko suchego chleba jeść?

A tak bardziej serio to mi też to pokrzyżowało plany, bo jeszcze miałem dorzucić parę pozycji do preordera. A tak inne wydawnictwa będą musiały poczekać

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1630 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 15:04:07 »
to co ma juz ktos? :) do nas doszlo wczoraj, ale grypsko mnie scielo i nie mam sily krecic filmikow i fotek dziabac ;) wrzuce po weekendzie :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline AntekSocjalny

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1631 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 15:11:08 »
Wczoraj dostałem, jeszcze nie czytałem, ale wygląda zacnie. Wariant z Anderson na motorze wymiata

Online Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1632 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 15:23:35 »
Dzisiaj przyszło. Wcześniej gardłowałem za grafiką Ransona na regularnej, ale po szczegółowej weryfikacji okładek wziąłem z motorem. Kon-sek-wen-cja!
Jak patrzę na tę okładkę, to mi się włącza muzyczka z Miami Vice.

Więcej Ransona na okładkach!

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1633 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 17:53:33 »
to co ma juz ktos? :) do nas doszlo wczoraj, ale grypsko mnie scielo i nie mam sily krecic filmikow i fotek dziabac ;) wrzuce po weekendzie :)
Dziś moja blondi wjechała. Pięknie się prezentuje w tym formacie. 😎
Brawo Studio za odważną decyzję z wariantami!

Powrotu do zdrowia zatem! 🙂💪👍

Offline PocoNacoLoco

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1634 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 19:06:20 »
Moja blondyneczka też jest piękna, a że okraszona Bezprawiem, Akirą i księciem Bernardem, to nie wiem czy moja druga połówka będzie miała że mnie pożytek w weekend... A plany miała przednie😏