Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493337 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1485 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 14:19:21 »
No przecież jest potwierdzenie, że dostanie. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1486 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 14:48:47 »
ale jak bedziecie grzeczni to wydamy wam moze to cudo ;)

To już spokojnie możecie klepnąć licencję, bo my jesteśmy grzeczni 8)

Domyślam się, że Button Man pociągnie za sobą Mazeworld, to mi już zostanie tylko czekanie na The Last American ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Styczeń 2020, 14:50:56 wysłana przez ramirez82 »

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1487 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 15:47:43 »
No przecież jest potwierdzenie, że dostanie. ;)
Szekak, ja za stary już jestem by wierzyć ot tak we wszystko ;) Jak wyjdzie to uwierzę i zakupię :)

Offline Kalander

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1488 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 15:50:35 »
Z rysunkami Ransona znam jeszcze wspomniane Button Mana i Mazeworld. Oba tytuły wyśmienite, zarówno pod kątem scenariusza, jak i oczywiście rysunków. I tutaj pytanie do znawców, czy jest coś jeszcze wartego uwagi w czym maczał palce Ranson?

Offline U.F.O

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1489 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 16:14:11 »
Kiedy będzie można zamawiać limitki na Gildii ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1490 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 16:39:15 »
I tutaj pytanie do znawców, czy jest coś jeszcze wartego uwagi w czym maczał palce Ranson?

Pytanie nie do mnie, ale...

Ranson narysował też do scenariusza Alana Granta, historię Tao z Legends of the Dark Knight 52-53. Nie czytałem, ale przykładowe plansze, które można znaleźć w sieci, robią wrażenie.

Offline Pawel.M

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1491 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 18:36:04 »
Po prostu to jest najlepciejsze co powstalo i nie planujemy oprocz Szambali i Powrotu do Szambali innych komiksow pod tym szyldem . Dwa tomy po 222 stron to chyba nie jest malo ;)

ale jak bedziecie grzeczni to wydamy wam moze to cudo ;)
A mnie się marzy coś o Mrocznych Sędziach rysowane przez Nicka Percivala. Jest szansa?

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1492 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 19:50:08 »
A ja poproszę więcej prac Phila Winslade’a. Po BEZPRAWIU mam tylko ochotę na więcej.... 😀

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1493 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 20:10:26 »
Zgadzam sie Gazza :D


Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1494 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 13:51:27 »
Ale... ale... ale Max mówił, że licencjonodawcy wymagali, by każdy tom został wydany osobno, bo taka wola licencjonodawcy  ::)!

A pytanie takie, co z epizodem czwartym (rysowanym przez kogo innego)? Dla mnie logiczne byłoby wydać wszystkie cztery w jednym tomiszczu, a stawiam, że z 2000AD jesteście w dobrej komitywie, to byłoby coś takiego możliwe.

jesli wydamy to tylko trylogie Killing Game - to zamknieta i swietna opowiesc
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1495 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 18:54:32 »
Bezprawie faktycznie jest dobrą lekturą, kojarzy mi się trochę z KA 1,2 (dla mnie to duży +) z uwypuklonym westernowym anturażem. Wiadomo, że drugiego koła tu nie wymyslono, ale fabuła jest wciągająca, postacie do których można się łatwo przywiązać, no i szczypta brytyjskiego humoru. W ogóle to podziwiam dużą spójność czasową i fabularną tego dość hermetycznego uniwersum Dredda - jak by ktoś mi powiedział, że to wszystko pisała jedna i ta sama osoba to bym specjalnie nie polemizował. Dodatkowo, jeśli chodzi o zapach, to komiksy od SL to dla mnie fetysze, chyba żadne inne wydawane na polskim rynku tak rozkosznie nie pachną.   

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1496 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 07:53:03 »
Smrodek jest faktycznie oryginalny i po rozfoliowaniu HALO JONES kilkukrotnie się zaciągałem ;)

BEZPRAWIE obudziło we mnie dawno uśpioną fascynację tym uniwersum. Cieszę się, że tyle tego dobra już jest na rynku, aczkolwiek pewnie ciężko z dostępnością będzie co lepszych pozycji.

Które tomy z Uniwersum Dredd'a szczególnie zasługują na uwagę? Polecicie coś bym się nie odbił przypadkiem na wstępie? :)

Online misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1497 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 08:18:34 »
Dużo u nas pozycji z Uniwersum Dredda nie wyszło, na palcach można te pozycje policzyć...

Offline rzodkiew

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1498 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 08:29:52 »
Ja właśnie mam za sobą tydzień z Dreddem i lekturę "Tytana", "Mandroida", "Ameryki" i "Szambali". Wszystkie są bardzo dobre i godne polecenia, gdybym miał wybrać najlepszą rzecz z tej czwórki to wahałbym się między "Szambalą" a "Mandroidem" - te przeczytałem po dwa razy.

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1499 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 09:27:22 »
Dużo u nas pozycji z Uniwersum Dredda nie wyszło, na palcach można te pozycje policzyć...
Niby tak ale po szybkim researchu wychodzi, że z samego Studia Lain jest, nie licząc BEZPRAWIA, 8 pozycji z czego 3 już niedostępne (Heavy Metal Dredd; Mroczna sprawiedliwość; Ameryka), a do tego jest jeszcze Ongrys z Kompletnymi Aktami (1; 2; 13; 14; 15; 16; 17)!!
Dla mnie 15 pozycji do nadrobienia - jeśli wszystkie są faktycznie godne.