Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1530152 razy)

Pwlmzdl, Alexandrus888, rapr, misiokles i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1110 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 16:49:12 »
Matkobosko... :o Piekne plansze!
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1111 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 19:55:25 »
to jest naprawde arcydzielo komiksu
nie przepadam za okresleniem powiesc graficzna, bo komiks, to komiks :) i jak dla mnie ten termin wymyslili ci, ktorzy wstydzili sie, ze czytaja komiksy, ale w przypadku tego komiksu, chyba bym uzyl tego terminu :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Koora

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1112 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 19:56:20 »
Co tu się dzieje przez ostatnie 2 dni!
Kupiliście mnie tymi planszami - biorę pewnie wszystko :D
Mniejsza o fabułę nawet :P

brvk

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1113 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 20:01:21 »
O, kuchnia. Robi wrażenie.
Trochę dziwiło mnie, że Studio ma w planach Yslaire'a, ale w sumie plansze całkiem nieźle wpisują się w wasz profil. Tyle że mniej tu kresek na cm2, niż to zwykle u Was jest.

Slaine też wymiata. Szkoda, że stosunkowo niewielu odbiorców ma ta seria.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1114 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 20:23:22 »
wiesz stary, ja nie wiem czy my mamy profil - jedyny, ktory przychodzi mi do glowy to komiksy, ktore lubie, uwielbiam, kocham ;) i jaram sie, ze moge je wydac - kazdy komiks, ktory wydalismy wywolywal u mnie szybsze bicie serca, czasem historia, czasem za pomoca obrazow - ale moze faktycznie mam jakis sprofilowany gust ;) wielkie dzieki za dobre slowa - jak zawsze :) 

to teraz metronom :)










« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 20:53:53 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Torpedo

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1115 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 21:41:36 »
Metronom to mój faworyt!
Mam nadzieję, że wydanie to niezbyt odległa przyszłość.

Online adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1116 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 22:01:06 »
Fakt Metronom obłędny, jak i poprzednie planowane komiksy. A kto jest autorem? Uciekło mi.
edit: Znalazłem Corbeyran i Grun(nie znam)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 22:04:03 wysłana przez adamarluk »

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1117 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 23:30:32 »
Muszę przyznać Arku (daję sobie spokój z "Panem" ;)), że wszystkie plansze, które opublikowałeś są zjawiskowe. Wyglądają po prostu niesamowicie! Jeśli byście wszystko wydali za jednym razem brałbym :) Inna sprawa, że to co publikujecie, to są często małe dzieła sztuki. Serio. np. ostatnio pokazałem mojej szwagierce, która skończyła historię sztuki i architekturę, plansze Armii Zdobywcy, a konkretnie katedrę z 1 rozdziału i aż jęknęła z zachwytu ;) . Zaniepokoił mnie jednak wpis, że rok skończycie na niewielkim, ale jednak minusie. Chciałbym jakoś bardziej pomóc, ale niestety nie znam celebrytów, którzy mogliby spowodować run na Wasze komiksy. To jednak co mogę zrobić (i zrobię), to kupować 2 warianty okładkowe każdego komiksu, który teraz będziecie wydawać, jak koledzy, którzy publikowali zdjęcia. Nie zbiednieję od tego... Wpadłem też na pomysł, by znajomym, którym i tak zawsze kupuję prezenty na Święta w tym roku sprawić po komiksie od Was. Może też się wkręcą :)

Offline kas1

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1118 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 09:05:33 »
Od zawsze kupuje dwa warianty. Pewnie takich osób jest więcej. W sumie to smutne zważywszy na to, że niewielkie przecież nakłady nie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Pozostaje mieć nadzieje, że większa część fanów superhero zorientuje się, że jest jeszcze coś innego i często lepszego od pulpy. Ona sama w sobie nie jest taka zła ale już jej ilość serwowana na rynku pewnie nie zachęca do sięgnięcia po coś innego.   

Offline asx76

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1119 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 10:58:44 »
Pozostaje mieć nadzieje, że większa część fanów superhero zorientuje się, że jest jeszcze coś innego i często lepszego od pulpy.   

Vertigo, Image... :P

Offline Megatron

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1120 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 12:06:58 »
Kupowanie na siłę dwóch wariantów, to w długiej perspektywie niedźwiedzia przysługa dla wydawnictwa. Szybciej zapełnisz półki i rezygnując zabierasz 2x tyle nabywców.

Skoro superhero się sprzedaje, to czemu nie wydać np Batman Judge Dredd? Wpasowuje się w kilka nisz. Ci co kupują komiksy AD, ci co lubią DC, a z mojej strony ci co mają jakiś sentyment do TMSemic.

Ważne, żeby inna nisza czytelników w ogóle zobaczyła, że istniejecie i w jakim formacie wydajecie. Może np będzie zapotrzebowanie u nich na taki większy niż zeszytowy format.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1121 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 12:16:20 »
Skoro superhero się sprzedaje, to czemu nie wydać np Batman Judge Dredd? Wpasowuje się w kilka nisz. Ci co kupują komiksy AD, ci co lubią DC, a z mojej strony ci co mają jakiś sentyment do TMSemic.
Piszez o tym co już wydał Egmont? https://egmont.pl/Batman-Sedzia-Dredd.-Wszystkie-spotkania,5061642,p.html

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1122 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 12:24:33 »
slicznie wam dziekuje, ze nas wspieracie :)
ciesze sie, ze zapowiedzi sie podobaja :)

z moich obserwacji wynika, co juz pisalem - ze duzo robia wasze opinie pojawiajace sie w sieci
komenatrze pod komiksami w sklepach, recenzje, info na fejsie itp
wspominalem juz, ze bardzo bylo to widoczne przy serii Solo

jedno zdanie Pablosa spawilo, ze w ciagu tygodnia poszlo z 20 sztuk Opowiesci z czasow kobry :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1123 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 14:19:58 »
Fakt Metronom obłędny, jak i poprzednie planowane komiksy. A kto jest autorem? Uciekło mi.
edit: Znalazłem Corbeyran i Grun(nie znam)

Grun jest bardzo znany na rynku europejskim, obecnie rysuje bardzo fajny komiks On Mars - rozmawialismy juz o jego polskiej edycji, czekamy az skonczy serie i tez chcielibysmy wydac to w integralu.









« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Listopad 2019, 14:22:16 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline KubciO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1124 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 18:34:32 »
Grun jest bardzo znany na rynku europejskim, obecnie rysuje bardzo fajny komiks On Mars - rozmawialismy juz o jego polskiej edycji, czekamy az skonczy serie i tez chcielibysmy wydac to w integralu.
Boże... Chyba czas szukać drugiego etatu, albo przynajmniej zacząć wyrabiać 150% obecnej normy. :D
Kolejny fajny graficznie tytuł. Dobre oko. Oby tak dalej.;)