Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493393 razy)

krt i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1095 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 12:42:26 »
wielkie dzieki za fotki!
zakrecila mi sie lezka w oku :)
slicznie wam dziekuje za wsparcie nas :)

zaraz przeczytam komentarze i sie odniose :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1096 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:00:13 »
O żesz - ten Korrigans jak wypada fabularnie ?

dobre, klasyczne fantasy dla dorosłych w klimatach celtyckich :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1097 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:03:24 »
Jeden dzień człowiek odpoczywa od internetu, a tu tyle dobra! Można nacieszyć oko. ;D
A kiedy można się spodziewać Brutania Chronicles (albo inaczej - ile jeszcze starszych pozycji do wydania wcześniej, bo się nie orientuję)? Czekam osobiście na ten restart serii. ;)

no to jeszcze troche potrwa zanim dotrzemy do tego cyklu, chyba ze Slainy zaczna sie szybciej sprzedawac ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1098 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:07:38 »
Czy to że to BISLEY rysował Czarną Dziurę, miało wpływ na szybką sprzedaż pierwszego ABC? Nie wiem.
Bisley też stworzył dla AD2000 serię pasków "SHIT THE DOG"
Może to wydrukujcie i stwórzcie pakiety u Waszego głównego dystrybutora z tymi paskami?
Sam komiks, nie wiem za 30 dyszki sprzedawajcie, bo to Bisley, lub w pakietach z Waszymi komiksami za symboliczną złotówkę + robociznę + vat?

mialo olbrzymie, zostalo nam w magazynie po dodruku jakies 20 sztuk
nie przelozylo sie to jednak na zaintersowanie seria :( mozliwe ze styl Clinta, ten misz masz recznej grafiki z komputerowymi fajerwerkami, nie przekonuje polskiego czytelnika, w Anglii natomiast Clint jest uwielbiany, a jego ABC to mega hity
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1099 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:11:49 »
No to trzymam kciuki :-) A jakaś reedycja pierwszych Dreddów? No i może warto by popracować bardziej nad grzbietami, żeby to jakoś ładnie i estetycznie wyglądało, bo ta fota pokazała, że z tym jest trochę kiepsko :-P

reedycja, zbyt ryzkowana - nie sadze by bylo kolejnych 600-700 fanow tego uniwersum :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1100 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:41:19 »
mozliwe ze styl Clinta, ten misz masz recznej grafiki z komputerowymi fajerwerkami, nie przekonuje polskiego czytelnika, w Anglii natomiast Clint jest uwielbiany, a jego ABC to mega hity
Mnie fabularnie nie wystarczyło, może całość po 4 tomach jest sensowniejsza, ale pierwszy nie zachęcał :-\ Kreska bardzo fajna, inna, niż wszystkie.

reedycja, zbyt ryzkowana - nie sadze by bylo kolejnych 600-700 fanow tego uniwersum :)
To może jakieś obwoluty, żeby było spójnie? ;) I dodatkowa atrakcja dla tych, którzy już kupili komiksy, bo można by zrobić kilka wariantów okładkowych :) A potem serie z białymi/różowymi/wstaw_dowolne grzbietami i ludzie by kompletowali jak pokemony ;D

A dla Was dodatkowe $ na następne pozycje :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1101 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 13:53:04 »
ABC to jest komediowa pulpa - taki styl albo sie kocha, albo nienawidzi - to rozwalka, kasliwe komentarze robotow i big jobs ;) - ja to uwielbiam, ABC sprawia ze budzi sie we mnie dzieciak kochajacy wielkie roboty i strzelawki ;) Ale kazdy z nas jest inny i co innego mu lezy :) Niektorym niepodobaja sie Brygada, Straznicy czy Opowiesci, a dla mnie to komiksy, ktore bardzo chcialem wydac, bo uwazam za swietne - trafienie w gusta wiekszosci to troche strzelanie na slepo :)  Zupelenie zaskoczyl mnie sukces Solo, albo to, ze Boze Dzialo sprzedaje sie calkiem niezle. Wydawnie komiksow to spore ryzyko niestety, odnosze wrazenie ze to obecnie wielka loteria :). Obstawiam, ze w przyszlym roku czeka nas spowolnienie na rynku, co juz chyba troche widac po innych wydawcach niz Egmont :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 13:54:49 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1102 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:03:49 »
Mnie sukces Solo w ogóle nie zaskoczył, obstawiam że kolejne publikacje tego autora także będą sukcesem sprzedażowym. To samo byłoby z artbookiem. Ze mną było tak, zobaczyłem Waszą zapowiedź Solo, źrenice mi się powiększyły i pod nosem powiedziałem sobie niekulturalne słowa. Nic mi lepiej od Was nie siadło. Solo rządzi  :)

Offline OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1103 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:10:07 »
Skoro już rozmawiacie o komiksach od Studia, to jakbym chciał wejść w komiksowy świat Dredda to jakie tytuły polecacie na początek. Zastanawiam się na Szambalą i Ameryką na początek. Po tym jak Halo Jones wygląda na półce, chce więcej tak wydanych komiksów. Niektórzy mówili, że na jednym komiksie od Studia nie poprzestane i chyba mieli rację.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1104 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:12:19 »
Mnie sukces Solo w ogóle nie zaskoczył, obstawiam że kolejne publikacje tego autora także będą sukcesem sprzedażowym. To samo byłoby z artbookiem. Ze mną było tak, zobaczyłem Waszą zapowiedź Solo, źrenice mi się powiększyły i pod nosem powiedziałem sobie niekulturalne słowa. Nic mi lepiej od Was nie siadło. Solo rządzi  :)

Oscar ma na koncie jeszcze jedną serie dla dorosłych - o psie detektywie walczacym z zombie i duchami :)



Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1105 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:17:31 »
Skoro już rozmawiacie o komiksach od Studia, to jakbym chciał wejść w komiksowy świat Dredda to jakie tytuły polecacie na początek. Zastanawiam się na Szambalą i Ameryką na początek. Po tym jak Halo Jones wygląda na półce, chce więcej tak wydanych komiksów. Niektórzy mówili, że na jednym komiksie od Studia nie poprzestane i chyba mieli rację.

Cokolwiek wybierzesz bedzie dobrze :)
Ameryka - to komiks, ktory ma kilka lat na karku, ale wciaz mocny aktualny scenariusz, Dredda jednak tam nie za wiele
Tytan - jak lubisz dobre space-opery i chcesz poznac starego, zmeczonego zyciem Dredda to ci sie spodoba
Mandroid - klimatyczny i mroczny cyberpunk
10 krąg - szaleństwo w stylu Lobo

Serie poboczne
Szambala - swietny scenariusz, bardzo dobra oprawa graficzna - space-opera wymieszana z powaznymi tematami religijnymi
Bezprawie - rewela :) kosmiczny western dla dorosłych
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline OokamiG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1106 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:22:39 »
W takim razie coś na pewno wybiorę, Szambala wpadła mi w oko przez film z Karlem Urbanem i występująca tam sędzią Anderson. A jeśli w dalszej perspektywie bym się kusił o komplet waszych Dreddów to czy przewidujecie dodruk?

Offline Hans

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1107 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:57:38 »
Ale mi zryliscie beret tymi zapowiedziami.
Podobają mi się Wasze wydania, więc na pewno sporo z tego wezmę 😀

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1108 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:59:40 »
jak pisalem jesli chodzi o dwa tomy Heavy Metal i Mroczna Sprawiedliwosc to niestety nie - by dodruk mial sens trzeba by strzelic z 600 sztuk, a jakos nie wierze by to poszlo :( ale te historie nie maja wplywu na to co wybierzesz - kazda z pozycji co wydajemy nadaje sie do samodzielnego czytania

to co wydalismy czyli Szambala i to co planujemy wydac Powrot do Szambali to jeśli chodzi Sędzie Anderson nic lepszego nie powstalo - to są perełki :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1109 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 15:00:44 »
Ale mi zryliscie beret tymi zapowiedziami.
Podobają mi się Wasze wydania, więc na pewno sporo z tego wezmę 😀

tak wyglada XXe.ciel ;)










« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 16:43:37 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień