Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493255 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1065 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 16:40:37 »
Uprzedź kolejnym razem, zamiast wykupywać subskrypcję hbo go polecę do Żabki, kupię co trzeba i będę sobie popijał gapiąc się w te plansze :) Odnoszę wrażenie, że dla każdego znajdzie się coś dobrego, yhy bez wątpienia!

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1066 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 16:47:42 »
to w gratisie dorzucam YIU - cudowny komiks - jak kochasz Moebiusa, Bilala, Caze czy Ladroita musisz miec :)













Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Arne

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1067 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 16:55:08 »
 Extra! Biore wszystko! (Tak jak do tej pory zreszta). No i jestem jednym z tych cichych, ale cierpliwych, ktorzy czekaja na "Wojne Volganska". Ale cierpliwosc ma swoje granice...

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1068 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 16:56:36 »
Wiecie co? Ja te wszystkie komiksy, których plansze widziałem wyżej na pewno kupię. Co do jednego.
Poproszę jeszcze plansze z tej takiej baśni w stylu Jima Hensona, bo wczoraj widziałem fenomenalny film pt. Pentameron i strasznie jestem podjarany takimi klimatami Ciemnego Kryształu, The Secret of NIMH i Labiryntu fauna. Szkoda, że nie mam przy sobie tych Korrigans, bo bym wchłonął jak Dr House Vicodin. A zatem poproszę Korrigans. :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1069 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 16:59:26 »
Extra! Biore wszystko! (Tak jak do tej pory zreszta). No i jestem jednym z tych cichych, ale cierpliwych, ktorzy czekaja na "Wojne Volganska". Ale cierpliwosc ma swoje granice...

ja to rozumiem, sam jestem fanem komiksow - ale jak nie zrobimy tego madrze, to mozemy po prostu pasc na ryj :(
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1070 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 17:11:38 »
Wiecie co? Ja te wszystkie komiksy, których plansze widziałem wyżej na pewno kupię. Co do jednego.
Poproszę jeszcze plansze z tej takiej baśni w stylu Jima Hensona, bo wczoraj widziałem fenomenalny film pt. Pentameron i strasznie jestem podjarany takimi klimatami Ciemnego Kryształu, The Secret of NIMH i Labiryntu fauna. Szkoda, że nie mam przy sobie tych Korrigans, bo bym wchłonął jak Dr House Vicodin. A zatem poproszę Korrigans. :)

tez to kocham - strasznie mi zrobil dobrze serial Netflixa - boskie przezycie - pisze o Ciemnym Krysztale

co do Korrigans nie mam jeszcze gotowych materialow, to co wrzucam co nie do konca oddaje kolory i jakosc grafiki








 
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Listopad 2019, 17:14:25 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1071 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 17:13:13 »
i Jim Murray, ktory maluje tak :) i tez byl porownywany do Biza
O tak. Prawdziwy Mistrz. Uwielbiam goscia i do tej pory strasznie zaluje, ze nigdy nie powstala kontynuacja Drowntown, ktora wspoltworzyl. Graficzna bomba atomowa i kop w pysk.

A tak poza tym, idziecie dobra droga! Swietne zapowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Listopad 2019, 17:18:54 wysłana przez donT »
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1072 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 19:46:41 »
Studio, dzięki za wrzutkę.
I żeby nie było, że fan jednego, czy dwóch tytułów ;)


Już na tytuły od Was drugą półkę przeznaczam.
A grafiki które wrzucacie, powodują, że zacznę szukać miejsca na trzeciej półce ;)

Offline MaLKrSk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1073 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 19:47:27 »
to bylo pytanie na zasadzie - podajcie tytul, ktory was intersuje :)
b
Durham Red :-) To już chyba 3 rok od zapowiedzi poleci :-/

A co do ABC to ja jestem za integralem. Ile tak +/- byłaby cena przy takiej 300 stronicowej kobyle?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1074 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 19:50:53 »
Studio, dzięki za wrzutkę.
I żeby nie było, że fan jednego, czy dwóch tytułów ;)
A grafiki które wrzucacie, powodują, że zacznę szukać miejsca na trzeciej półce ;)

slicznie to wyglada - kochamy cie! (od calego zespolu)

dopisze, ze nawet ja tak nie mam naszych komiksow na polce pieknie sie prezentujacych ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Listopad 2019, 19:54:52 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1075 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 19:51:48 »
Damballa nie kłam! Niemal połowa na tej półce to Dreddy od Ongrysa! ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1076 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 19:53:52 »
b
Durham Red :-) To już chyba 3 rok od zapowiedzi poleci :-/

A co do ABC to ja jestem za integralem. Ile tak +/- byłaby cena przy takiej 300 stronicowej kobyle?

tez jestem fanem, bardzo chce to wydac, tylko to tez bedzie kobyla okolo 300 str - musimy zabezpieczyc srodki finansowe, bo polski czytelnik niekoniecznie zlapie bakcyla na ten komiks - wydamy to co kupilismy, zobaczymy jak sie przyjmie na rynku- jak zarobia kase to wydamy ja na abc czy durham :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Damballa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1077 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 20:01:04 »
slicznie to wyglada - kochamy cie! (od calego zespolu)

dopisze, ze nawet ja tak nie mam naszych komiksow na polce pieknie sie prezentujacych ;)

Dzięki! Staram się żeby cieszyły oczy nawet gdy stoją i się kurzą :D

Damballa nie kłam! Niemal połowa na tej półce to Dreddy od Ongrysa! ;)

No bo jak to, mam Dredda rozdzielać? Traktuję prawie jak jedno wydawnictwo. I nie połowa, max 1/3  ;)

Offline MaLKrSk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1078 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 20:06:20 »
tez jestem fanem, bardzo chce to wydac, tylko to tez bedzie kobyla okolo 300 str - musimy zabezpieczyc srodki finansowe, bo polski czytelnik niekoniecznie zlapie bakcyla na ten komiks - wydamy to co kupilismy, zobaczymy jak sie przyjmie na rynku- jak zarobia kase to wydamy ja na abc czy durham :)

No to trzymam kciuki :-) A jakaś reedycja pierwszych Dreddów? No i może warto by popracować bardziej nad grzbietami, żeby to jakoś ładnie i estetycznie wyglądało, bo ta fota pokazała, że z tym jest trochę kiepsko :-P

Offline pokia

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1079 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 20:27:42 »
Co do grzbietów, to nie wiem dlaczego, ale mamy 2000AD, a nie Studio Lain. Ponoć taka licencja.