Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1530332 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1020 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 19:19:03 »
Wg mnie lepsze 2 tomy po 200 stron, niz 4 po 100 🙂

ramirez82

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1021 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 19:33:35 »
Nie no, chyba Studio pomysły z dzieleniem na albumy po 100 stron ma już za sobą, więc opcja 4x100 nam nie grozi.

Mam nadzieję. 8)

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1022 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 19:45:38 »
W oryginale jest 4x100, więc kto wie :(

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1023 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 20:12:53 »
tak oryginalnie albumu cyklu brutania maja w granicach 100 stron
wiele zalezy od 2000ad po prostu
ale spokojnie powoli pchamy po kolei
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline asx76

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1024 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 20:14:17 »
Kurde, ładna kreska, szkoda że cz/b

W kolorze mogłaby już tak ładnie nie wyglądać ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1025 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 20:40:41 »
caly klimat tej serii oparty jest na czerni i bieli dzieki ktorej rysownik moze wyrabiac cuda :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline stempel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1026 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 21:12:14 »
jakby co mozna wpadac i zwiedzac ;) vision wpada regularnie ;)

A dotykać można? ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1027 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 13:49:47 »
jesli kolega ma na mysli komiksy to tak :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1028 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 16:28:09 »
Komiks Bezprawie to historia spod pióra gwiazdy!

Bezprawie to pozycja, którą wydamy w grudniu. To jedna z tych premier, które wzbudza w nas masę ekscytacji. Staramy się nią także zarazić Was drodzy czytelnicy. Dziś sylwetka scenarzysty, którego fani komiksu w Polsce znają choćby z Strażników Galaktyki Marvela czy Ligi Sprawiedliwości DC.

Dan Abnett siedmiokrotnie trafił na listę bestsellerów „New York Timesa” oraz stworzył wiele nagradzanych komiksów.

Napisał ponad pięćdziesiąt powieści, wliczając w to serię Duchy Gaunta, trylogie Eisenhorn i Ravenor, tomy poczytnej serii Herezja Horusa, The Silent Stars Go By (Doctor Who), Rocket Racoon and Groot: Steal the Galaxy, The Avengers: Everybody Wants To Rule The World, The Wield, Triumff: Her Majesty’s Hero i Embedded.

 
W świecie komiksu znany jest z The Legion of Super-Heroes, Aquamana, The Titans, Novej, Wild’s End i The New Deadwardians.

Jego Strażnicy Galaktyki z 2008 roku zainspirowali kinowy hit.

Stały współpracownik 2000 AD, stworzył między innymi Grey Area, Bezprawie (Lawless), Brink, Kingdom i klasyka Sinister Dexter. Pisał także dużo dla branży gier, między innymi do Shadow of Mordor i Alien: Isolation.
Dan żyje i pracuje w Wielkiej Brytanii. Możecie go śledzić na Twitterze @VincentAbnett

« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Listopad 2019, 16:30:28 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1029 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 20:51:02 »
Jakie jest rozwiązanie zagadki z poprzedniej strony?

Offline stempel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1030 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 21:08:46 »
jesli kolega ma na mysli komiksy to tak :)

Oczywiście, że komiksy. Tyle tam tego dobra, że aż świerzbią ręce, aby brać i czytać, czytać i czytać :)

Offline asx76

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1031 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 21:13:02 »
Była mowa tylko o dotykaniu, a nie konsumpcji... tzn. czytaniu ;)

Offline stempel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1032 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 21:51:39 »
Była mowa tylko o dotykaniu, a nie konsumpcji... tzn. czytaniu ;)

Ah te gry słowne :)

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1033 dnia: Pt, 22 Listopad 2019, 11:22:13 »
Dzień dobry.
To mój pierwszy wpis tutaj, mimo, że śledzę wątek dotyczący Studia od dłuższego już czasu. Tak samo jak na Gildii zamieściłem pierwszą ocenę komiksu kilka dni temu, mimo iż kupuję tam komiksy już od dobrych kilku lat. Nie spodziewałem się jednak, że Studio zrobi z mojej oceny zagadkę na forum i fb ;). Miło mi. Kolega kilka postów wcześniej pytał co to za pozycja - już wcześniej odpowiedź padła, lecz bez pełnego tytułu, więc odpowiem: chodzi o Opowieści z czasów Kobry Enrique Fernandeza.
Szczerze mówiąc wolę czytać, niż pisać, ale skoro już zacząłem, to jeszcze kilka słów w tym temacie: Komiksy kolekcjonuję i - co najważniejsze - czytam od dobrych kilku lat (powróciłem do mojej pasji z lat młodości:)), jednakże mało który komiks takie wrażenie na mnie wywarł jak Opowieści. Trudno powiedzieć dlaczego - czy to niesamowita baśniowa fabuła, czy przepiękna kreska, czy obłędne kolory? A być może mix tego wszystkiego. Dość powiedzieć, że jest to pierwsza pozycja, co do której podjąłem świadomą decyzję, że dokupię jeszcze jeden egzemplarz. Jako, że mam szczęści posiadać "limitkę", teraz do kompletu trafi standardowa wersja.
Zdecydowałem się umieścić komentarz w Gildii dlatego, że dobre komiksy powinny być doceniane. Od pewnego czasu rynek jest zalewany wieloma różnymi pozycjami i nie jest łatwe odnalezienie i zakup tych najlepszych. Nawet, jeśli wydaje się na komiksy po kilkaset złotych miesięcznie. Na szczęście dla mnie, od dłuższego czasu wiem, że najlepsze pozycje na PL rynku wydaje Studio, więc biorę jak leci wszystko co wypuszczają i nigdy nie żałuję. W kolekcji brakuje mi tylko 2 pierwszych Dreddów (Mroczna Sprawiedliwość i Heavy Metal - niestety już niedostępne). Jest jednak sporo osób, które przy wyborze kierują się ocenami i recenzjami. Sam tak robiłem i nadal robię przy komiksach innych wydawców. Dlatego też ostatnio dotarło do mnie, że należy oceniać i recenzować komiksy, by pomóc innym dokonać wyboru. Szczególnie jeśli chodzi o pozycje niszowe - nie są to w końcu Marvele/DC, które i tak wcześniej czy później zejdą. Wiem, że to, co mi się podoba nie musi trafić w gusta innych, lecz ocena zawsze ma przymiot subiektywności. Jeżeli jednak dzięki mojej ocenie i komentarzowi Opowieści będą lepiej schodziły, to Pan Arkadiusz dostanie zachętę i pieniądze na to, by nadal wyłuskiwać a następnie wydawać dla nas takie perełki jak Opowieści, Solo, Strażnicy itp. Zatem zachęcam wszystkich również do zamieszczenia recenzji, lub krótkiego komentarza z oceną na Gildii, czy w innym miejscu w którym kupujecie komiksy. Pozycje Studia naprawdę na to zasługują.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1034 dnia: Pt, 22 Listopad 2019, 11:31:13 »
Hej Pablos, daj spokój z tym Pan :)
jest nam strasznie miło, że podzielasz naszą miłość do komiksów, które wydajemy :)

to prawda kochani Wasze głosy, opinie mają niebanalne znaczenie dla sprzedaży naszych pozycji
Solo zupełnie nieznany w Polsce tytuł zaczął się dobrze sprzedawać dopiero po entuzjastycznych opiniach
na facebooku, na forach i recenzjach, ludzie udostępniali przykładowe strony i ilustracje, podobnie było z innymi pozycjami -  to wszystko działa dzięki Wam kochani :) stara prawda:  bez Was nie ma nas :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Listopad 2019, 12:38:59 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień