Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1540269 razy)

zombie001, studio_lain, Sikor, tomek0810, Zielcok, Łazur, Assur, MIBY, Ufilov (+ 1 Ukrytych) i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #840 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 19:35:42 »
Ja to bym w ogóle chciał (i też wpadłem kiedyś na ten sam oczywisty przecież pomysł), żeby kończyć źle sprzedające się serie takimi właśnie albumami (nawet integralami) za większy hajs. Spokojnie bym zapłacił nawet dwa razy tyle byleby tylko wyszły do końca np. Pirat Izaak, Queen&Country, Nestor Burma czy Wielki Martwy. Zmniejszyć nakład, podnieść cenę, ale przynajmniej będzie. Bo nie ma nic gorszego niż niedokończone serie, które się uwielbia.
Doskonały pomysł.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Arne

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #841 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 23:06:40 »
Jestem jak najbardziej za dokonczeniem Wojny Volganskiej - w jakiejkolwiek formie. Jestem cierpliwym czlowiekiem i potrafie czekac, ale 3 lata przerwy miedzy tomami to jednak troche duzo.

Offline roble

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #842 dnia: So, 05 Październik 2019, 01:04:04 »
SL a to nie działa tak że 1tom stoi bo brak następnych? puśćcie tom2 to ruszy tom1, przy tomie3 nowi czytelnicy siegna po 2 i 1. Za dwa lata ja będzie premiera 4 to nakład 1 i 2  będzie wyczerpany..
Tak mi się pomyslalo bo pierwsza w nocy i po piwku jestem.. ;)

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #843 dnia: So, 05 Październik 2019, 11:47:09 »
przetestujemy ta hipoteza na sticklebacku ;) bedzie taniej ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline robbirob

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #844 dnia: So, 05 Październik 2019, 11:53:54 »
przetestujemy ta hipoteza na sticklebacku ;) bedzie taniej ;)
Ok.

Ale wydanie ABC w integralu to musicie dopiąć. To idealne rozwiązanie.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #845 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 15:29:30 »
Każda opcja będzie dobra tylko by w końcu wyszło wszystko.

No to może jeszcze jedno trudne  pytanie, co z Durham Red i Sinister&Dexter?

Offline robin

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #846 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 16:53:45 »
Skończyłem właśnie czytać "Halo Jones".

Jak wyszło w czerni i bieli - odpuściłem, pomimo, że to 2000AD nie do końca znałem, a portfel i półki nie są z gumy i trzeba z czegoś rezygnować.
Potem zapoznałem się z oryginałem w kilku numerach 2000AD i żałowałem, że nie zdążyłem kupić Waszego wydania.
Teraz jestem szczęśliwy, że nie kupiłem :) Jeżeli bym je nabył, to na 100% nie kupiłbym wersji kolorowej, a trzeba przyznać, że o ile lubię komiksy cz/b - to ten komiks bardzo zyskuje w kolorze, szczególnie tak dobrze dobranym i położonym. Barwy nie są tak nachalne jak w starych komiksach, ani tak "komputerowe" jak w nowych przeróbkach. Są idealnie wyśrodkowane i pasujące. Lepiej to wygląda niż kolorowe strony w oryginalnych numerach 2000AD.

A sama historia... Jeżeli ktoś się do tej pory nie skusił - niech żałuje. Rewelacyjna historia, która nic się nie zestarzała mimo tych trzydziestu paru lat. Świetne.
Ostatnio rzadko tutaj piszę, ale po przeczytaniu "Halo" musiałem coś napisać i podzielić się wrażeniami...
Sam nie wiem co wziąć do przeczytania po tym albumie. Chyba tylko Sędzia Dredd złagodzi ten szok :)
Na szczęście jeszcze kilka albumów leży na półce i czeka w kolejce do lektury.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #847 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 13:45:11 »
dzieki za dobre slowo :)
to teraz
Sedzia Anderson,
Dredd Ameryka,
Dredd: Mandroid,
Boze Dzialo,
Mroczni Sedziowie
i oczywiscie Slainy :_)

bedzie Pan zadowolony ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 07 Październik 2019, 13:48:10 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline nekro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #848 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 21:08:53 »
Im większy format tym piękniejsze grafiki w przypadku takich albumów jak "Strażnicy Massery" i aż dziwi, że takie "Opowieści z Czasów Kobry" mają tylko format A4.

Offline stachel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #849 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 08:29:05 »
To pewnie zależy od upodobań czytelników. Osobiście nie przepadam za dużymi formatami, bo mało poręczna jest taka pozycja, ciężko na półce ustawić, a i więcej kosztuje. A zysk? Dla mnie osobiście pomijalny.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #850 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 11:23:21 »
Im większy format tym piękniejsze grafiki w przypadku takich albumów jak "Strażnicy Massery" i aż dziwi, że takie "Opowieści z Czasów Kobry" mają tylko format A4.

ja jestem zwolennikiem trzymania sie formatu, ktory wymyslil autor i staramy sie to stosowac przy naszych wydaniach
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline U.F.O

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #851 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 11:32:26 »
Jeszcze 30min do Satanusa ;)

Offline U.F.O

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #852 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 12:07:42 »
 Oho, chyba gildia coś pokiełbasiła, udało mi się kupić limetkę z 30% rabatem :o

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #853 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 12:20:26 »
Skoro ruszyła sprzedaż Sędzia Dredd - Krew Satanusa: Dziesiąty Krąg to słów kilka o komiksie:


Idziemy z Sędzią Dreddem prosto do piekła!
 
Szaleństwo? Wierz mi nie masz pojęcia czym ono jest. Piekło pokaże ci jednak jego wszystkie oblicza. Łącznie z twoim własnym. Tak, wierz mi, jesteś tego częścią, czy chcesz czy nie. Zło nie ma zamiaru o tobie zapomnieć. Zwłaszcza kiedy jest wielkim, diabelskim i morderczym dinozaurem!
 
Pat Mills razem nieprzeciętnym artystą Johnem Hicklentonem stworzyli niezwykłą wersję podróży do dziesiątego kręgu Piekieł. Wierzcie nam ten komiks powstawał na wielkim, WIELKIM, narkotykowym haju! Do piekła nie ma innej drogi. Pamiętajcie jednak drogie dzieci nie powtarzajcie tego same w domu, bo z piekielnych czeluści można nie wrócić! A teraz otwórzcie już ten komiks i przygotujcie się na jazdę bez trzymanki. AAARRRGGHHHH
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Motyl

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #854 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 20:40:42 »
Skoro ruszyła sprzedaż Sędzia Dredd - Krew Satanusa: Dziesiąty Krąg to słów kilka o komiksie:


Idziemy z Sędzią Dreddem prosto do piekła!
 
Szaleństwo? Wierz mi nie masz pojęcia czym ono jest. Piekło pokaże ci jednak jego wszystkie oblicza. Łącznie z twoim własnym. Tak, wierz mi, jesteś tego częścią, czy chcesz czy nie. Zło nie ma zamiaru o tobie zapomnieć. Zwłaszcza kiedy jest wielkim, diabelskim i morderczym dinozaurem!
 
Pat Mills razem nieprzeciętnym artystą Johnem Hicklentonem stworzyli niezwykłą wersję podróży do dziesiątego kręgu Piekieł. Wierzcie nam ten komiks powstawał na wielkim, WIELKIM, narkotykowym haju! Do piekła nie ma innej drogi. Pamiętajcie jednak drogie dzieci nie powtarzajcie tego same w domu, bo z piekielnych czeluści można nie wrócić! A teraz otwórzcie już ten komiks i przygotujcie się na jazdę bez trzymanki. AAARRRGGHHHH

Czy w komiksie jest podobna liczba błędów, jak w tej zajawce? Bo to dość istotna sprawa, czy warto płacić ponad sześć dyszek za tekst puszczony z babolami bez sprawdzenia?