Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493140 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6090 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 16:46:56 »
Screeny z Bezprawia, które są umieszczone w sieci, kompletnie nie oddają jakości rysunków. Studio Lain umieściło na swoim fejsie film, to był bardzo dobry ruch, bo ja bym chyba nie kupił, gdyby nie zobaczył filmu. Teraz to jest jeden z moich ulubionych komiksów ze świata Dredda. No i można go czytać, nie mając pojęcia o tym świecie, niski próg wejścia, o tym też chyba mało osób wie.
https://www.facebook.com/StudioLain/videos/studio-lain-komiks-bezprawie/464045107641713/

Offline GSPdibbler

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6091 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:24:41 »
Nie przepadam za czarno białymi komiksami, może ze względu że zbieram je dopiero od roku, ale chyba namówili. Dobry kontakt z klientem potrafi zdziałać cuda, a Studio Lain bryluje w tej kwestii. Tak spojrzałem na allegro to tylko 4 oferty z zawyżonym i cenami. A na gildii i komiksiarni dostępny w normalnych cenach, nie wiem skąd te chore oferty na allegro. Tylko jak już ktoś wcześniej napisał, ciekawe ile sztuk zostało, bo też słabo z kasą stoję w tej chwili.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6092 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:39:30 »
Jaki stan magazynowy Bezprawia obecnie, bo chciałoby się nabyć ale koniec miesiąca i w portfelu widać dno.

wystarczy :) lezy sobie w piwnicy 120 sztuk
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:42:47 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6093 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:40:41 »
Screeny z Bezprawia, które są umieszczone w sieci, kompletnie nie oddają jakości rysunków. Studio Lain umieściło na swoim fejsie film, to był bardzo dobry ruch, bo ja bym chyba nie kupił, gdyby nie zobaczył filmu. Teraz to jest jeden z moich ulubionych komiksów ze świata Dredda. No i można go czytać, nie mając pojęcia o tym świecie, niski próg wejścia, o tym też chyba mało osób wie.
https://www.facebook.com/StudioLain/videos/studio-lain-komiks-bezprawie/464045107641713/

tak to prawda - monitory nie radza sobie z taka iloscia detali i ma sie wrazenie ogladania bajzlu
dopiero na papierze ten komiks rozwala :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6094 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:43:58 »
wystarczy :) lezy sobie w piwnicy 120 sztuk
No to chyba nie jest źle, jak wyjdzie druga część to wymiecie w trymiga to co tam jeszcze kitrasz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6095 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:46:09 »
Tak spojrzałem na allegro to tylko 4 oferty z zawyżonym i cenami. A na gildii i komiksiarni dostępny w normalnych cenach, nie wiem skąd te chore oferty na allegro.
Na Allegro, sklepy, które zajmują się po prostu sprzedażą komiksów i książek, mają normalne ceny. Za to są sprzedawcy, którzy wystawiają komiks po zawyżonej cenie zaraz po premierze (skalperzy?). Po pierwsze liczą na to, że ktoś nie zauważy i kupi drożej - to tyczy się wszystkich produktów, nie tylko komiksów, całe szczęście takich cwaniaków jest stosunkowo niewielu. Po drugie, automatyczne wznawianie oferty na Allegro nic nie kosztuje, więc taka oferta może wisieć teoretycznie latami. Komiksu z rynku pierwotnego ubywa i któregoś dnia, ta zawyżona cena staje się atrakcyjną ceną. Jeśli komiks się sprzeda, wtedy sprzedawca może ponownie sprawdzić, jak się mają ceny rynkowe danego tytułu i znowu podnieść cenę. Cały proces się powtarza. Mam nadzieję, że to nie będzie dla kogoś instrukcja ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Styczeń 2023, 17:58:22 wysłana przez Zwirek »

Offline badday

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6096 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 19:32:46 »
Screeny z Bezprawia, które są umieszczone w sieci, kompletnie nie oddają jakości rysunków. Studio Lain umieściło na swoim fejsie film, to był bardzo dobry ruch, bo ja bym chyba nie kupił, gdyby nie zobaczył filmu. Teraz to jest jeden z moich ulubionych komiksów ze świata Dredda. No i można go czytać, nie mając pojęcia o tym świecie, niski próg wejścia, o tym też chyba mało osób wie.
https://www.facebook.com/StudioLain/videos/studio-lain-komiks-bezprawie/464045107641713/

No mnie właśnie głównie odrzuciły te screeny z netu. Jakby to było rysowane cienkim ołówkiem. Ale ten film zmienił moją ocenę o 180 stopni. Jak za tydzień - dwa jeszcze będzie na gildii, to przy kolejnym zamówieniu dorzucę do koszyka.

Offline gashu

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6097 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 20:25:22 »
Widzę, że Kroniki Brutanii oba tomy są na wykończeniu - warto to kupić? Ale tak z ręką na sercu, biorąc pod uwagę, że portfel i półki nie są z gumy... tylko jakiś format

Warto. IMO, mój osobisty Slaine’owy TOP, zaraz obok Rogatego Boga.

Offline Random_Hero

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6098 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 20:31:34 »
Obejrzałem filmik i fiu fiu... ale to ładnie wygląda. Moja kontrola zakupową idzie w pizdu...Swoją drogą musicie częściej robić takie filmiki. Studio -czadowe, aż czuć rodzinna atmosfere ;)

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6099 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 20:52:33 »
Bezprawie, Sędzia Anderson i upadek Mrocznego Świata  to jak do tej pory moje ulubione komiksy z uniwersum SD.

Offline Pablos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6100 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 20:54:09 »
Dobra Panie i Panowie, skoro mówimy o genialnych komiksach wydanych przez SL, które (jeszcze) nie zeszły (Bezprawie takim niewątpliwie jest), to proponuję jeszcze sprawdzić Opowieści z czasów kobry. Ja ten komiks kocham. Ostatnio go sobie odświeżyłem i z pewnością wrócę do niego jeszcze nie raz. Fantastyczna baśń z niesamowitymi rysunkami i do tego z mądrym przesłaniem. Dla mnie fakt, że ten komiks jest nadal dostępny, jest jak z brakiem awansu Mavericka - it's one of life's mysteries...

Offline overseer

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6101 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 21:09:57 »
Obejrzałem filmik i fiu fiu... ale to ładnie wygląda. Moja kontrola zakupową idzie w pizdu...Swoją drogą musicie częściej robić takie filmiki. Studio -czadowe, aż czuć rodzinna atmosfere ;)

Dokładnie, więcej takich nagrań Studio Lain to będziecie sprzedawać 2 razy większe nakłady w takim samym ekspresowym tempie jak ostatnie 3 komiksy :) Też zamówiłem Bezprawie po obejrzeniu filmiku :)

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6102 dnia: Pt, 27 Styczeń 2023, 11:25:18 »
fajnie ze odgrzebaliscie ten filmik :)

czasem tak jest ze fajne komiksy sie nie sprzedaja
mysle ze tu zadzialalo to ze 1 tom, no i uniwersum Dredda
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6103 dnia: Pt, 27 Styczeń 2023, 11:25:55 »
No to chyba nie jest źle, jak wyjdzie druga część to wymiecie w trymiga to co tam jeszcze kitrasz.

tak mysle ze 1 pojdzie, ale 2 mi zostanie pewnie tyle samo albo i wiecej ;)
ale czy to wazne - wydajemy :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #6104 dnia: Pt, 27 Styczeń 2023, 11:30:01 »
tak mysle ze 1 pojdzie, ale 2 mi zostanie pewnie tyle samo albo i wiecej ;)
ale czy to wazne - wydajemy :)
Zmniejsz nakład o 66 sztuk, podnieś cenę o 6,66 pln na sztuce (pokryje to różnicę w cenie druku 634 vs 700?) i będzie dobrze. :)