Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493035 razy)

szulig, Michał i 10 Gości przegląda ten wątek.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4650 dnia: Wt, 22 Listopad 2022, 14:14:54 »
I to jest dobra decyzja, bo czworka zdecydowanie odstaje od podstawowej historii. Sprzedalem bez zalu. Czesci 1-3 nie zamierzam.

no juz tego nie chcialem pisac, ale niestety to byl bardzo zly komiks i fabularnie i rysunkowo
oryginalna trylogia to jest jednak cacuszko ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4651 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 06:23:36 »
No i poszło. Wszyscy biorą wariant B a ja żeby "wzmocnić sprzedaż" dla odmiany zabrałem wariant A.
Podwójnie to wezmę tylko te dinozaury jak wyjdą.  ;)

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4652 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 12:52:23 »
Wydarzenie na forum, ro na pewno, ciekawe jak w reszcie internetow.

Czekamy na jakis raport od SL na temat sprzedazy po pierwszym dniu. :D

po dwoch dniach sprzedano lacznie ponad 200 sztuk
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline KubciO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4653 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 13:15:12 »
po dwoch dniach sprzedano lacznie ponad 200 sztuk
Jednak trochę ludzi te komiksy kupu... czyta, tak czyta. Dużo ludzi czyta komiksy :D

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 142
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4654 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 13:16:45 »
Podobno, de gustibus non est disputandum ale trochę nie rozumiem co was pociąga w okładce B. Jak pisałem w recenzji "Bruno Brazila tom 2", mam słabość do tych sensacyjno-szpiegowskich kolaży z lat 60/70 zdobiących okładki książek, komiksów i plakaty filmowe. Na naszym podwórku to np. "Czarna Róża", "Figurki z Tilos" czy "Skardziony Skarb", filmowo to np. "Wspaniały" z 1973, z Jean'em Paulem Belmondo i Jacqueline Bisset lub "Skorpion" z Alain'em Delonem, z książek, wydanie serii o agencie Bourne przez wydawnictwo Amber.
I na ogół nie kupuję okładek limitowanych, rzadko kiedy któraś na tyle mnie przyciągnie by ścigać się o limitkę, jak dotąd np. Slaine mam w standardowych. Tym razem jednak zdecydowanie okładka A jest zdecydowanie w punkt. Zamówienie w przedsprzedaży złożone i czekam :)
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4655 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 13:27:05 »
ja tez lubie ten styl okladek :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4656 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 13:30:19 »
Podobno, de gustibus non est disputandum ale trochę nie rozumiem co was pociąga w okładce B.

Ja również nie rozumiem, podobnie jak nie rozumiem co pociąga w okładce A, podstawowa jest najlepsza ;) Ale właśnie de gustibus...

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4657 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 13:34:44 »
obecnie najlepiej schodza okladki limitowane, wlasciwie leb w leb
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline laf

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4658 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 14:11:41 »
Jak dla mnie też okładka podstawowa. The best of the best. Czekam tylko na premię i leci zamówienie na Gildii razem z najnowszym Toppim, Niebieskim Spider-Manem i 3. tomem Umbrella Academy (ależ różnorodność wydawnictw  8) )

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4659 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 14:33:55 »
Jak dla mnie też okładka podstawowa. The best of the best. Czekam tylko na premię i leci zamówienie na Gildii razem z najnowszym Toppim, Niebieskim Spider-Manem i 3. tomem Umbrella Academy (ależ różnorodność wydawnictw  8) )

W dzisiejszych czasach warto dbać o diversity ;) Ja też zamawiam w dniu premiery, bo nie chcę żeby mi coś blokowało w razie ewentualnych opóźnień, sądzę że wtedy też będzie duży pik zamówień :)

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4660 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 14:40:06 »
tak wiem ze sporo osob tak robi :) dlatego cieszy mnie ze juz teraz ponad 200 osob chce kupic "batona"
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Ningobel

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4661 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 15:32:37 »
Ja z kolei dziś odbieram paczkę z gildii a kolejna dopiero w grudniu, trzeba będzie samego "batona" ;)  zamówić wcześniej i połączyć z kolejnym zamówieniem

P.S.: Ten   Mazeworld wygląda świetnie, tym bardziej nie odwlekam zakupu i liczę na wydawcę ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 23 Listopad 2022, 15:40:54 wysłana przez Ningobel »

Online perek82

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4662 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 09:45:35 »
Wysłałem Mikołajowi linka do Button mana, co by miał troszkę łatwiej i żeby nie było znowu trochę niezręcznie znaleźć butelkę łychy pod choinką.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline rzodkiew

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4663 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 15:19:53 »
ja wydawcy źle nie życzę, ale mam nadzieję, że sprzedaż siądzie na tyle, żebym na początku grudnia mógł jeszcze coś wyrwać - w tym miesiącu miałem już tyle nieprzewidzianych wydatków, że nie mogę sobie na to pozwolić  ;D

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4664 dnia: Cz, 24 Listopad 2022, 15:20:57 »
ja wydawcy źle nie życzę, ale mam nadzieję, że sprzedaż siądzie na tyle, żebym na początku grudnia mógł jeszcze coś wyrwać - w tym miesiącu miałem już tyle nieprzewidzianych wydatków, że nie mogę sobie na to pozwolić  ;D

Buttonman dopiero 10.XII wychodzi, zdążysz ;)