Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1531999 razy)

Zwirek, Gustavus_tG, Zielcok (+ 1 Ukrytych) i 18 Gości przegląda ten wątek.

Offline FDH

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4005 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 17:18:22 »
Ale co to za komiks?
Poki co robimy chlopaki taki fajny komiks :)
Bedzie duzy integral, Luc Besson uwielbia ten komiks ;)
Zdobył kupę nagród i jest niczym seria z Heavy Metal w duchu Incala ;)


:D

Offline Alexandrus888

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4006 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 17:46:50 »
Pewnie za rok ktos wroci do tego tematu - takze  ukaze sie ten album predzej czy pozniej :)
I to jest dobra wiadomość. Integral biorę od razu i liczę, że to wy się za niego weźmiecie, bo będzie można wybrać spomiędzy fajnych okładek alternatywnych. A Relax odpuszczam. Nie czuje się jego targetem i nie mam zamiaru tego zmieniać :P

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4007 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 17:50:04 »
Za rok okaże się, że ten Caza to taki se album i nie warto wydawać tyle kasiory za studiolainową kredę :)

Offline Konrad

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4008 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 18:10:44 »

Offline Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4009 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 18:41:06 »
Przecież Relax, może to wydać w formie albumu, jak już skończy wydawać w odcinkach.
Relax, to może wcale tego nie dokończyć. Jak patrzę na te wszystkie problemy, to każdy kolejny numer może być ostatnim. Ja Relaxów nie kupuję, podobnie jak i drogiego Conana (bez rabatów) od Labrum i zgadzam się ze stwierdzeniem: „Je..ć Relax”. Tak jeden, jak i drugi.

Strasznie się cieszyłem na to wydanie od SL😪.
« Ostatnia zmiana: Śr, 11 Maj 2022, 20:30:05 wysłana przez Midar »

Offline Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4010 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 18:51:48 »
Ja Relax sprzedałem po 5 numerach. Za mało dobrej treści w stosunku do ceny. W zasadzie tylko Valerian był dla mnie wartościowy i godny polecenia.
Za dużo miętolenia byle jakich treści, żeby przeczytać tych kilka czy kilkanaście dobrych stron. Reszta to był większościowo chłam.

No i jak sprzedałem, to ogłosili Cazę XD. W sumie to nawet już nie ogarniam, którzy to. Jak PCA, to kaplica, bo Labrum to jeszcze jakieś zbiorczaki kombinuje.

@Studio: A jakiś inny Caza?
A może powrót do koncepcji wydania "Maze"?

No dobra, sam Was teraz nakręcam na nowe rzeczy, a może najlepszym pomysłem byłoby skupić się na tym, co obiecane i nie wydane, bo zdarzyło mi się Was za to sekować.

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4011 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 19:01:06 »
Mazeworld - również czekam

Offline Castiglione

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4012 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 19:10:23 »
No, ale przecież wszędzie to tak zawsze działało na świecie i działa nadal.
Raczej działa tak, że najpierw komiks ukazuje się w odcinkach i później jest wydany zbiorczo. A nie dajemy album i ktoś w międzyczasie zaczyna puszczać w odcinkach, żeby ludzie płakali, że w magazynie dostają duble xD

Poza tym jeśli dobrze patrzę to są komiksy z lat 80. Czyli polscy wydawcy mieli prawie 40 lat, żeby kupić licencję i wydać, to nie jest wina Relaksu, że nikt się nie skusił wcześniej.

Offline Warpath

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4013 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 19:28:39 »
A ja z innej beczki - jest może szansa na dodruk Rogatego Boga?

Wielkie pustki w kolekcji poczynione brakiem jego.

Online PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4014 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 19:57:13 »
Caza

Spoiler: PokażUkryj


Ale dzięki za szczerość i szybkie sprostowanie, życie. Zawsze można patrzeć na to w ten sposób, że dalej jest na co czekać i nie czas na komiksową emeryturę :).

Spoiler: PokażUkryj
No ale za rozbudzenie nadziei na spełnienie marzeń i następnie zniszczenie ich, nie zaszkodziłoby zrehabilitowanie się za w postaci wydania Hombre ;)

Offline woiti

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4015 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 23:01:27 »
Wchodzę sobie na forum aby sie nacieszyc wiadomoscia o wydaniu Cazy a tu takie coś.  Szok. Relaxy kupuje kompulsywnie ale to nie to samo. Jak ktos słusznie podniósł to najważniejsze wydarzenie tego roku obok Toppiego.

brvk

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4016 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 23:24:02 »
Lipa. Ja Relax kupię dla Cazy, ale wolałbym, żeby Relax nie istniał (czas magazynów z albumami dzielonymi na części winien przeminąć). Ale jest, jak jest - dla Cazy biorę.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4017 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 23:44:43 »
Ale wiecie, że już w poprzednim numerze Relaxu z Labrum był Caza? :) I jeśli dobrze zrozumiałem, to komiks pochodził właśnie z tego zbiorku, który chciało wydać Studio Lain. Czyli to nawet nie jest podzielony komiks tylko zamknięte historie. Do magazynu idealna opcja.


brvk

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4018 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 23:49:33 »
Ja nie wiem, bo ostatni Relax wisi u mnie w Gildii. Ale jeśli to shorty, to ból dzielenia trochę mniejszy.

Offline woiti

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4019 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 01:12:43 »
Ten Relax od Cazy zacząłem  czytać ale myslalem ze w tym albumie beda inne historie. Cos w stylu L'lobo które mam gdzies w  starym jubileuszowym heavy metalu. Tam jest nieco inna mroczniejsz wersja sf tak w fabule jak rysunkach.