Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493340 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3495 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 14:10:34 »
A inni nie chcą wiedzieć nic. Nawet opisów nie czytają.
Morał: różni ludzie chodzą pod tym niebem i na forum komiksowym należy uwzględnić różne specyfiki.
Sam wolę wrzucić w spoiler więcej niż mniej, bo z doświadczenia wiem jak wnerwiające jest gdy ktoś Ci psuje zabawę i jeszcze na dodatek czuje się pokrzywdzony gdy mu zwrócić uwagę. Jest funkcja "spoiler" to korzystajmy pro publico bono.

Oczywiście, dlatego dodałem, że jak taka opcja jest to warto z niej korzystać.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3496 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 14:51:16 »
Od razu pytam wydawcę, do kogo skierowany jest Duam? Te kilka dostępnych w necie pięknych rysunków i ich kolory, sugerują, że jakby dla młodzieży?


DUAM... hm... Dla fanow onirycznej fantastki wymieszanej z mitologia indian peru - i raczej rozrywka i przygoda niz traktat filozoficzny - dozwolone od 18 lat, tak jak zreszta Saria :)

generalnie oceniany wysoko i ma bardzo dobre recenzje
https://www.bedetheque.com/serie-24688-BD-Duam.html

« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Grudzień 2021, 14:57:09 wysłana przez studio_lain »
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline dziku77

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3497 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 15:35:35 »
Chciałem dzisiaj zrobić zamówienie na Gildi, a tu zonk Saria niedostępna. Nie wchodziłem kilka dni na forum i nie zdawałem sobie sprawy z zainteresowania.

Offline ryba

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3498 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 16:30:49 »
A inni nie chcą wiedzieć nic. Nawet opisów nie czytają.
Ba, są też tacy, którzy w ogóle nawet komiksu nie czytają. Kupują i sprzedają zapakowany w oryginalną folię :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Grudzień 2021, 16:36:46 wysłana przez ryba »

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3499 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 18:13:46 »
Ale wcześniej wrzucą zdjątko jak się na półce w folii prezentuje.  :o
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Rafa

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3500 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 08:47:01 »
Saria podstawka w sklepie gildii jest dostępna.

Offline woiti

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3501 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 10:48:42 »
Już nie, zaspałem. Tylko czy to była właśnie ta dostawa czy znowu jakiś zwrot albo odnaleziony egzemplarz. Bo cos szybko zeszło.

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3502 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 11:16:51 »
Ja wczoraj otrzymałem z Gildii reklamowany wariant A Sarii - tym razem bez zmiażdżonego i rozerwanego grzbietu... za to z lekkim obiciem narożników. Trudno, już nie będę dalej tego drążył. Zastanawiam się tylko, co się stanie z tym moim zwróconym egzemplarzem. Wróci na Gildię? Wróci do SL i pójdzie na przemiał? A może wyląduje w jakichś outletach?

Offline p3rshing

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3503 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 11:29:04 »
Dzięki, udało mi się kupić.

Offline neo789

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3504 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 13:03:02 »
Zastanawiam się tylko, co się stanie z tym moim zwróconym egzemplarzem. Wróci na Gildię?

Dzięki, udało mi się kupić.

 ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3505 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 13:39:01 »
neo ty maly zlosliwcze

mam nadzieje, ze uda mi sie zebrac i siade i moze w tym tygodniu pokaze plany na przyszly rok

co do Papa Terrible to komiks ukaze sie w Polsce, ale nie wiem czy od nas - zobaczymy jak to sie potoczy

ale jest swietnych rzeczy do wydania wiec - wrzucimy na rynek kolejne skarby ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline horror

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3506 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 15:43:02 »
Zastanawiam się tylko, co się stanie z tym moim zwróconym egzemplarzem. Wróci na Gildię? Wróci do SL i pójdzie na przemiał? A może wyląduje w jakichś outletach?

w przyszłym roku do kupienia w Łodzi będzie :)

Offline JakubM

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3507 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 16:14:11 »
Korriganie - b. fajne fantasy oczywiście podczas czytania w słuchawkach miałem uruchomiony Spotify a tam jakaś playlista fantasy :-) no i świetnie się to czytało, te różne postacie, mrok, pojedynki i cały ten świat. Czułem się trochę jakbym "oglądał" - Willow, Legenda :-).

Saria - tez bardzo dobry komiks, ale za krótki bo potencjał jest. Riccardo Federiciego - cos niesamowitego jak on to maluje !! Cały ten komiks mógłby być w jakimś gigantycznym rozmiarze ;-) - Świetnie spędzony czas przy komiksie i podziwianiu kunsztu Riccardo.


Offline ryba

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3508 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 12:14:57 »
Na Gildii pojawiły się również oba limitowane warianty Sarii.

Offline PabloWu

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3509 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 12:56:54 »
Mogłoby się wydawnictwo określić o co tu chodzi i skąd te odnajdujące się egzemplarze , bo zgłupiałem i nie wiem czy to jest nowa-stara taktyka marketingowa podpatrzona u Scream czy  zwolnione egzemplarze. A ciekawi mnie to bo czaiłem się na limitkę, przegapiłem , wziąłem ze zwykłą okładką a tu nagle znów limitki dostępne .