Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493585 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3135 dnia: Pt, 14 Maj 2021, 08:47:40 »
Bo sa inne lepsze pozycje które SL zapowiadało...

OK ale SL wydaje piekne wizualne perełki i ta taka równiez jest wiec moze kiedys sie skusza :)

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3136 dnia: So, 15 Maj 2021, 08:39:33 »
Gusta sa różne ale powiedzenie że The Rocketeer to wizualna perelka to lekka przesada...

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3137 dnia: So, 15 Maj 2021, 14:18:33 »
Przejrzałem w necie, ten pin-up styl jest świetny zdecydowanie może podjeżdżać do określenia wizualnej perełki, tylko że fajnie wygląda ta wersja czarno-biała chyba oryginalna, nałożone kolory są trochę denne, biorąc pod uwagę, że to zdaje się jedyne funkcjonujące wydanie to hmmm...

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3138 dnia: So, 22 Maj 2021, 10:33:51 »
SL czy podchodzicie jeszcze do tematu wydania Xenozoic Tales bo wlasnie na dniach bedzie wznowienie i nieweim czy brac orginal czy czekać?

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3139 dnia: So, 22 Maj 2021, 10:35:04 »
Przejrzałem w necie, ten pin-up styl jest świetny zdecydowanie może podjeżdżać do określenia wizualnej perełki, tylko że fajnie wygląda ta wersja czarno-biała chyba oryginalna, nałożone kolory są trochę denne, biorąc pod uwagę, że to zdaje się jedyne funkcjonujące wydanie to hmmm...

Ja mam w wersji kolorowej oraz Director Cut w wersji b&w.

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3140 dnia: So, 22 Maj 2021, 21:11:58 »
SL czy podchodzicie jeszcze do tematu wydania Xenozoic Tales bo wlasnie na dniach bedzie wznowienie i nieweim czy brac orginal czy czekać?
No właśnie co z Xenozoic Tales, ja jak najbardziej czekam.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3141 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:30:55 »
jesli nawet - bo wiecie, ze lubie ten komiks- to niepredko - w tym roku wiecie co wydamy :)

pamietajcie, ze nie jestem tylko wydawca, ale i fanem komiksow wiec czasem wyrwe sie z jakims pomyslem czy propozycja - ale to sa spekulacje :) chodz czasem zamieniaja sie w czyny :)

poki co z ostatnich tytulow bardzo fajnie schodzi yiu :) dzieki!, niezle nowy slaine - metronom i wiek evy zarobily na siebie, ale ida powolutku

zaczelismy intensywna wspolprace z soleil/delcourt wiec w przyszlym roku pewnie kilka fajnych pozycji od nich sie pojawi, ale milcze, bo czasem nam cos podkradna zanim podpiszemy papier ;) bardzo lubie tego wydawce, sporo fajnej rozrywki z niezla grafa ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3142 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:32:49 »
Kiedy Korrigans? Nie mogę się doczekać.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3143 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:40:24 »
jeszcze nie wiem, ale sa pierwsi w kolejce :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

sum41

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3144 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:43:16 »
jesli nawet - bo wiecie, ze lubie ten komiks- to niepredko - w tym roku wiecie co wydamy :)

pamietajcie, ze nie jestem tylko wydawca, ale i fanem komiksow wiec czasem wyrwe sie z jakims pomyslem czy propozycja - ale to sa spekulacje :) chodz czasem zamieniaja sie w czyny :)

poki co z ostatnich tytulow bardzo fajnie schodzi yiu :) dzieki!, niezle nowy slaine - metronom i wiek evy zarobily na siebie, ale ida powolutku

zaczelismy intensywna wspolprace z soleil/delcourt wiec w przyszlym roku pewnie kilka fajnych pozycji od nich sie pojawi, ale milcze, bo czasem nam cos podkradna zanim podpiszemy papier ;) bardzo lubie tego wydawce, sporo fajnej rozrywki z niezla grafa ;)

Czyli próby np w 2022 bedziecie podejmować, bo wczesniej pisaliscie ze problemy sa z prawami do tytułu ?

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3145 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:52:45 »
o, ale dla rozbudzenia apetytow strony z 5 tomu solo i 3 tomu Sarii :)


Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3146 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 16:54:26 »
Czyli próby np w 2022 bedziecie podejmować, bo wczesniej pisaliscie ze problemy sa z prawami do tytułu ?

skoro idzie wznowienie, to jest szansa - bo szlak przetarty ;)  ale nie moge dac zadnej gwarancji, ze wydamy ten tytul - lista co chcialbym wydac jest ogromna
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3147 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 17:37:16 »
skoro idzie wznowienie, to jest szansa - bo szlak przetarty ;)  ale nie moge dac zadnej gwarancji, ze wydamy ten tytul - lista co chcialbym wydac jest ogromna
Super, czyli jest szansa. Odkładam już dwie stówy, myślę że starczy.  ;)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3148 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 17:40:04 »
to ja tu grafiki wrzucam, wilki jakies, a te uparciuchy o dinozaurach i cadillacach ;_)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3149 dnia: Nd, 23 Maj 2021, 17:42:42 »
to ja tu grafiki wrzucam, wilki jakies, a te uparciuchy o dinozaurach i cadillacach ;_)
Spoko, Solo biorę w ciemno. :)