Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1532438 razy)

parsom, Pwlmzdl, tomek0810, Goka, radioblackmetal, lukb23, roniek, nekro, FDH, Shinue i 16 Gości przegląda ten wątek.

Offline Megatron

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3090 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 13:36:24 »
W swoim pierwszym poście z 2016r jeszcze na Gildii pytałem czy ktoś zamierza wydać Brutanię. To był jeden z kilku tytułów które przykuły moją uwagę i wciągnęły w komiksowo po dwudziestoletniej przerwie. Czekam na medal wiernego klienta ;) gdyż zaparłem się że poczekam.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3091 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 14:09:12 »
W zeszłym tygodniu było zdjęcie z gotowym komiksem wiec bez zaskoczenia, ale tak to chyba pierwszy raz.
Teraz Korrigans? Koniec kwietnia?

teraz mamy przerwe :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3092 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 14:35:00 »
W swoim pierwszym poście z 2016r jeszcze na Gildii pytałem czy ktoś zamierza wydać Brutanię. To był jeden z kilku tytułów które przykuły moją uwagę i wciągnęły w komiksowo po dwudziestoletniej przerwie. Czekam na medal wiernego klienta ;) gdyż zaparłem się że poczekam.

dzieki megatronie - mam nadzieje, ze bedziesz sie dobrze bawil :) jak widac slowa dotrzymujemy :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3093 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 14:50:06 »
Co do dotrzymywania slowa to ponawiam pytanie.
Co z ABC? Bo miał być puszczony, potem miała być zrzuta, a potem cisza... Pierwszy tom wyszedł w sierpniu 2017 roku ja tylko przypomnę.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3094 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 14:51:54 »
Co do dotrzymywania slowa to ponawiam pytanie.

nie umiemy w kickstartera, musimy sie nauczyc i skorzystac z pomocy kolegow i kolezanek
ale nic sie nie zmienilo - planujemy sprobowac zbiorki na ten tytul
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3095 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 19:54:54 »
Co do zbiórki ABC, to będzie kolejny tom, czy od razu całość  Wojny, razem z tym co już wyszło?

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3096 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 21:41:00 »
nie umiemy w kickstartera, musimy sie nauczyc i skorzystac z pomocy kolegow i kolezanek
ale nic sie nie zmienilo - planujemy sprobowac zbiorki na ten tytul
JPF robi aktualnie zbiórkę na BASILISK na odpalprojekt.pl. nie wiem jak wygląda współpraca między wydawnictwami ale może warto ich podpytać co i jak?

Offline michał81

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3097 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 00:07:04 »
Zamawiałem dziś drugą część Kroniki Brutanii i zauważyłem, że w przypadku pierwszej części nie jest już dostępne na gildii wydanie z okładką podstawową. Czy to oznacza, że pierwszy raz wyprzedało się szybciej podstawowe wydanie? Czy to tylko chwilowy brak na stanie sklepu?

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3098 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 11:58:46 »
Nosz k...wa, czekałem z zamówieniem na drugi tom. Chciałem oba z podstawowymi okładkami może jeszcze wpadnie a jak nie to będzie powykrzywiany Slaine.

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3099 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 12:10:00 »
Nosz k...wa, czekałem z zamówieniem na drugi tom. Chciałem oba z podstawowymi okładkami może jeszcze wpadnie a jak nie to będzie powykrzywiany Slaine.

A ja po raz kolejny (chyba nawet w tym wątku) napiszę, że w gildia.pl czasem tak zamawiam komiksy:

Ile jest czasu na zapłacenie za zakupy w sklepie Gildii?
2 miesiące.

Czasem robię dwa, trzy, cztery zamówienia w różnym czasie, na koniec je łączę (nigdy nie robili mi z tym problemu) i nawet wychodzi darmowa wysyłka.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3100 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 12:36:40 »
okladka regularna wyprzedana
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Toranga

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3101 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 12:46:17 »
@vision2001
Serio jest 2 miesiące na opłatę zamówienia?
To jest info z ich strony? Regulaminu? Czy po prostu praktyka użytkowników forum?

Offline vision2001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3102 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 12:49:22 »
https://www.gildia.pl/pomoc#terms_of_use

Cytuj
V. Realizacja zamówienia [...]
10.  W przypadku wyboru płatności przelewem i nieopłacenia przesyłki w terminie 2 miesięcy od daty złożenia zamówienia Księgarni przysługuje prawo do anulowania zamówienia.

Nigdy mi nie odmówili wysyłki zamówień, choć płatność była dokonywana nawet 1,5 miesiąca od zamówienia.

Offline starcek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3103 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 14:21:34 »
Kiedyś było chyba 30 dni.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Gazza

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3104 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 16:47:45 »
Nosz k...wa, czekałem z zamówieniem na drugi tom. Chciałem oba z podstawowymi okładkami może jeszcze wpadnie a jak nie to będzie powykrzywiany Slaine.
Na Gildii dostępne.