Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 368449 razy)

Martin Eden, Gustavus_tG, Deg (+ 1 Ukrytych) i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2370 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:12:52 »
Ostatnio brałem cały preorder bezpośrednio u wydawcy. Podobno chyba miał być rabat na kolejne zamówienie , które właśnie chce złożyć. Co powinienem zrobić ?? ( sory ale czuję się jakimś nieogarem w tym temacie )

Online Ty_draniu

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2371 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:36:39 »
Powinieneś dostać voucher, w formie pocztówki, rysowany przez Rafała Szłapę dający rabat 5% na kolejny preorder. Ale z tym jest różnie, chyba randomowo dorzucali do zamówień. Jak nie masz pisz do wydawcy, może dośle (mi nie odpowiedział).
A wystarczyło dać opcję zakupu całego preorderu w pakiecie z dodatkowym rabatem.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2372 dnia: Dzisiaj o 19:00:40 »


Kolejna ŚCIEMA Mandioci. Komunikaty Wydawcy to jeden wielki mem, zwykłe wprowadzanie czytelników w błąd. Studio Lain robi to tak jak powinno, a tutaj mamy kolejny festiwal żenady, zaraz się zacznie że znowu ktoś ich łapie za pojedyncze słówka. Z ciekawości sprawdziłem, co oznacza "koniec nakładu". Kilka księgarń, tych najpopularniejszych. 50 sztuk. 86 sztuk. 39 sztuk. 103 sztuki. 66 sztuk. 119 sztuk. Na allegro zatrzęsienie ofert. Nawet jeśli część z nich czerpie dane z tych samych hurtowni, nic nie wskazuje na to, o czym informuje Mandioca.

Na dane ze sklepu nawet nie patrzę, bo mogą się nie zgadzać.

Aktualnie dostępna ilość to: Droga - 1185 szt.

Jak można wmawiać ludziom, że nakład jest wyczerpany, jak nie jest i nic na to nie wskazuje? Chyba, że wystarczy że paleta od nich będzie pusta a egzemplarze będą leżeć na półkach księgarń.

Nie chcę się czepiać Wydawcy, którego lubię ale zaczyna mnie wnerwiać ta gierka słowna i zakrzywianie rzeczywistości.

Tak samo było przed premierą Drogi. Koniec edycji b&w (komunikat na fb), a ta wisi na sklepie przez kolejne dwa tygodnie...

Offline srogin

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2373 dnia: Dzisiaj o 19:12:45 »
Jezuzicku, skandal!