Autor Wątek: Nagrody Orient Men  (Przeczytany 3167 razy)

stab i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #60 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 18:17:25 »
 A to nawet nie jestem zdziwiony.

Offline Piterrini

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #61 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 19:51:00 »
Proszę nie naskakujcie na mnie ze względu na brak znajomości newralgicznych tu tematów, widzę że krytyka odnośnie wyborów do tytułowej w wątku nagrody itp., na to propozycje aby zrobić forumowe nagrody, co ma oczywiście sens, ALE dlaczego np. nie dołączyć do osób decyzyjnych w kwestii już istniejących nagród, czy spojrzeliście na listę członków jaka jest tutaj:
Na nominacje i nagrody głosują członkowie akademii, tu ich lista:
https://pask-nagrody.pl/akademia/
To jest tylko moje zdanie, ale patrząc na listę, to niektóre osoby aktywne na forum (tj. czytające i piszące regularnie o komiksach) bez problemu mogłyby znaleźć się wśród ww. członków i decydować.
Nie wiem czy są jakieś obiekcje co do działalności tej instytucji (?) czy jakiś inny "zgrzyt", ale z mojego punktu widzenia nowe plebiscyty mające działać identycznie jak te już istniejące nie są rozwiązaniem dla kogoś, komu zależy na tym aby jego głos był liczony. Może się mylę, ale w tej krytyce różnych nagród (też w innych miejscach na forum) widzę więcej chęci pseudo-rządzenia czy narzucania innym tego co dana osoba lubi niż faktycznej chęci oddania znaczącego głosu (znaczącego tyle samo co głosy innych).

Offline michał81

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 20:38:17 »
na to propozycje aby zrobić forumowe nagrody
Były już propozycje co do utworzenia/ufundowania nagrody przy głosowaniu forumowym za zeszly rok, tak się wszyscy rwali do niego że głosowanie się odbyło kolejny rok z rzędu, ale bez jakiejkolwiek nagrody. Więc, tak....

Offline Leyek

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #63 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:10:24 »
Osobiście nie mam nic przeciwko opublikowaniu takich danych. Sam jestem ciekaw jak dużo z tych 140 osób głosuje. Ale to nie ja organizuję te nagrody, więc przepraszam, ale nie pomogę.

Podaj swoje typy jak głosowałeś ;)

Offline Jaszczu

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:24:47 »
Podaj swoje typy jak głosowałeś ;)

Właśnie chciałem to dziś sprawdzić, ale jak się zalogowałem to tam już nie ma tych list i oddanych głosów. A szczegółowo z głowy trudno mi jest to odtworzyć.Na pewno głosowałem na Tomka Leśniaka, "Fungae", w rysownikach na Fila, którego jestem fanem od 1410. Na pewno głosowałem też na "Szaloną zagrodę". Przepraszam, ale nie głosowałem na "Alchenit", bo go jeszcze nie czytałem. Czy to mnie dyskwalifikuje jako głosującego? Być może.

Offline michał81

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:41:27 »
nie głosowałem na "Alchenit", bo go jeszcze nie czytałemmoże.
Jesteś na forum i jeszcze nie czytałeś? Jaszczu jak mogłeś? Normalnie idzie zgłoszenie do adminów, aby ci zablokowali konto do czasu, aż nie przeczytasz. Przy okazji pójdzie też donos do kurii i wszystkich świętych, aby zadali ci odpowiednią pokutę. I dopiero po jej odprawieniu odpowiednich egzorcyzmów i przeczytaniu Alchenitu będziesz mógł wstąpić na wyższy poziom forumowego wtajemniczenia, umożliwiającego tworzenie ankiet związanych z honorem.  8)

Offline Leyek

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:42:40 »
Ty nie czytałeś "Alchenitu" ja "Szalonej zagrody" więc jest remis ;) Zresztą upierałbym się jakby mnie ktoś spytał, że Zagroda to już dawno temu w 2022 wyszła ;) Dziwne, bo pamięć zwykle w drugą stronę przekłamuje.

Najbardziej mnie ciekawiło co typowałeś w zagranicznych, bo w polskim głosowaniu brałeś udział tutaj też to coś tam można wyciągnąć z tamtych typów ;)

A tak z ciekawości oddajesz 3/5/7 równorzędnych głosów w danej kategorii czy im wyżej Twój typ tym więcej punktów na daną osobę/tytuł, tak jak jest na forum?
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:44:14 wysłana przez Leyek »

Offline Jaszczu

Odp: Nagrody Orient Men
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2024, 21:55:29 »
Oddaje się po trzy równorzędne głosy w każdej kategorii.

Kurde, właśnie tych zagranicznych typów najbardziej nie mogę odtworzyć z pamięci, ale na 100% głosowałem na "Araba przyszłości" bo cały czas pozostaję pod ogromnym wrażeniem tego komiksu. Na 90% był tam jeszcze "Jason" od Kurca i być może "Zmarszczki", ale tego ostatniego w ogóle nie jestem pewien. Starość, niestety.