Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 368528 razy)

ww24, parsom (+ 2 Ukrytych) i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2370 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:12:52 »
Ostatnio brałem cały preorder bezpośrednio u wydawcy. Podobno chyba miał być rabat na kolejne zamówienie , które właśnie chce złożyć. Co powinienem zrobić ?? ( sory ale czuję się jakimś nieogarem w tym temacie )

Offline Ty_draniu

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2371 dnia: Pn, 22 Kwiecień 2024, 19:36:39 »
Powinieneś dostać voucher, w formie pocztówki, rysowany przez Rafała Szłapę dający rabat 5% na kolejny preorder. Ale z tym jest różnie, chyba randomowo dorzucali do zamówień. Jak nie masz pisz do wydawcy, może dośle (mi nie odpowiedział).
A wystarczyło dać opcję zakupu całego preorderu w pakiecie z dodatkowym rabatem.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2372 dnia: Dzisiaj o 19:00:40 »


Kolejna ŚCIEMA Mandioci. Komunikaty Wydawcy to jeden wielki mem, zwykłe wprowadzanie czytelników w błąd. Studio Lain robi to tak jak powinno, a tutaj mamy kolejny festiwal żenady, zaraz się zacznie że znowu ktoś ich łapie za pojedyncze słówka. Z ciekawości sprawdziłem, co oznacza "koniec nakładu". Kilka księgarń, tych najpopularniejszych. 50 sztuk. 86 sztuk. 39 sztuk. 103 sztuki. 66 sztuk. 119 sztuk. Na allegro zatrzęsienie ofert. Nawet jeśli część z nich czerpie dane z tych samych hurtowni, nic nie wskazuje na to, o czym informuje Mandioca.

Na dane ze sklepu nawet nie patrzę, bo mogą się nie zgadzać.

Aktualnie dostępna ilość to: Droga - 1185 szt.

Jak można wmawiać ludziom, że nakład jest wyczerpany, jak nie jest i nic na to nie wskazuje? Chyba, że wystarczy że paleta od nich będzie pusta a egzemplarze będą leżeć na półkach księgarń.

Nie chcę się czepiać Wydawcy, którego lubię ale zaczyna mnie wnerwiać ta gierka słowna i zakrzywianie rzeczywistości.

Tak samo było przed premierą Drogi. Koniec edycji b&w (komunikat na fb), a ta wisi na sklepie przez kolejne dwa tygodnie...

Offline srogin

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2373 dnia: Dzisiaj o 19:12:45 »
Jezuzicku, skandal!

Online Xmen

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #2374 dnia: Dzisiaj o 20:03:28 »
Kilku gości świętuje spadek inflacji, podczas gdy ceny cały czas idą w górę. Można? Można!
Jak coś się sprzedaje, to robi się takie chwyty, żeby napędzić sprzedaż. Na waszej planecie tego nie ma?
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.