Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1493197 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4680 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 14:56:04 »
no wlasnie ponownie ogladam

Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Itachi

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4681 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 19:53:45 »
To pewnie będę jedyny, ale ja BM odpuszczam i skreślam z listy zakupowej. Dla mnie ta cena jest za wysoka.


Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4682 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:04:57 »
U mnie niestety również bez BM, ale na Sha czekam.

Offline PabloWu

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4683 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:09:01 »
  No ceny zaczynają się robić przegięte, też zastanawiałem się nad zakupem i miałem odpuścić ale kolega DonT zachwala a na Jego polecajkach jeszcze się nie zawiodłem .

Offline kr4kers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4684 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:16:02 »
Zastanawiałem się nad kupnem Button Man'a ,ale cena rozwiała moje wątpliwości.... Byłby to mój pierwszy komiks od Studia Lain. Cóż innym razem.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4685 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:25:07 »
to jaka cena byłaby dla Was akceptowalna?

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4686 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:30:58 »
 49,99 byłoby bardzo spoko.  kr4kers jak nie masz nic od Studia Lain to kup przynajmniej Balladę o Halo Jones, da radę jeszcze używkę kupić w przyzwoitej cenie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4687 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:45:11 »
Każdy stawia sobie inne granice, ale przy dzisiejszych cenach, przy tej objętości to ta jest naprawdę bardzo spoko. W 2012 (10 lat temu) kupowałem Zagubione dziewczęta za 150 zł (po rabacie). 320 stron kontra 314 Buttonmana. Tu kolor i tu kolor.

Offline LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4688 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:46:41 »
Cena jest bardzo dobra jak na realia rynkowe. Porównajcie do cen nadchodzących premier Egmontu - Epic SM za 139,9zł (po magicznym 30% rabacie za zbiór dość infantylnych historyjek).
Jeżeli chcemy porównania do ambitnego dzieła to 7 Żywotów Krogulca za 199zł, podobna objętość i taki sam format jak Button Man.
Taniej nie będzie, a Button Mana polecam z czystym sumieniem, tytuł wybitny, który powinien wygrać selekcję w tych ciężkich czasach.

Offline Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4689 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:47:26 »
Wywnętrzałem się tutaj nad Studiem Lain wiele razy, mimo że mam od nich masę tytułów.
Zobaczymy czy najbardziej uznana na rynku korektorka znowu da mi do tego powody.

Ale tutaj nie rozumiem tej skargi - kiedy inne wydawnictwa walą w czuja podnosząc ceny niby-limitek, robiąc jakieś bieda wydania limitowane, rzucając na premierę komiks w wyższej cenie niż jest dostępny później, i tak dalej.

Chcę mieć BM od czasu jak zapowiedział go Maks i od czasu jak zobaczyłem grafiki Ransona.

Czy cena jest wysoka? Oczywiście, że jest. Tak jak wysoka jest cena innych kilkudziesięciu premier tylko w tym miesiącu. Ale wierzę, że na luzie mogłaby być wyższa - 159, 179, 199 - a to ostatnie ze zniżką 20%.
I szacun dla Wydawcy - nawet jak nie chce, żeby go tak nazywano, to nim jest - za oparcie sie takim pokusom.

Nie miałem tych 150, sprzedałem kilka tytułów na Allegro i już mam. Piękny Władek Jagiełło i piękny Kaziu Wielki, których z radością położyłem na ladzie w Gildii za komiks, który wiem, że mnie nie zawiedzie.

Online donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4690 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 20:52:49 »
  No ceny zaczynają się robić przegięte, też zastanawiałem się nad zakupem i miałem odpuścić ale kolega DonT zachwala a na Jego polecajkach jeszcze się nie zawiodłem .

Dzieki stary, bardzo mi milo.
I tak - BM polecam calym sercem. To bardzo dobry tytul. Mam oryginalne 3 tomowe wydanie, czytalem 3 czy 4 razy i za kazdym razem bawilem sie przednio.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline 79ers

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4691 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 21:15:23 »
Cena jest bardzo dobra jak na realia rynkowe.
Wyjątkowo nie czepiam się ceny, a tego drugiego czyli dostępności. Zanim zdołałem odłożyć złotówki na Sarię to kosztowała już 200zł. Button rozejdzie się momentalnie i jaka będzie cena u Januszów? Na gildii nie kupuję, a w sklepach stacjonarnych kilka sztuk, przez chwilę  >:(. Kiedyś jeszcze można było dostać komiksy SL na fantastycznychświatach ...a teraz? Teoretycznie są dostępni w Komikslandii, ale praktycznie zawsze odwiedzam sklep na próżno. Serio mogę zapłacić okładkową.

Offline LukCook

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4692 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 21:36:44 »
Wyjątkowo nie czepiam się ceny, a tego drugiego czyli dostępności. Zanim zdołałem odłożyć złotówki na Sarię to kosztowała już 200zł. Button rozejdzie się momentalnie i jaka będzie cena u Januszów? Na gildii nie kupuję, a w sklepach stacjonarnych kilka sztuk, przez chwilę  >:(. Kiedyś jeszcze można było dostać komiksy SL na fantastycznychświatach ...a teraz? Teoretycznie są dostępni w Komikslandii, ale praktycznie zawsze odwiedzam sklep na próżno. Serio mogę zapłacić okładkową.

Rozumiem. Możesz jeszcze próbować w Komiksiarni: https://komiksiarnia.pl/4_studio-lain

Często mają tam lepszą dostępność niż Gildia.

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4693 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 01:32:28 »
Nie rozumiem jednaj rzeczy. Podnosi się lament, że cena za wysoka a wcześniej ciągłe prośby o wydanie danego tytułu. Jeśli coś ciężko wydać szczególnie w tym zwariowanym czasie to cieszmy się że w ogóle to ktoś wydał. Jeśli coś jest wartościowe i ciężko dostępne to nie pytam się za ile, tylko gdzie to mogę nabyć. A tak w ogóle to SL ma "ciężko" z nami i podziwiam go za wytrwałość i cierpliwość.  :)

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4694 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 03:50:00 »
Ej, ale akurat ten komiks to 300 stron w formacie A4. Wychodzi znacznie korzystniej niż na przykład najnowszy Solo. Różnych cen bym się czepiał, ale akurat nie BM.