Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1531767 razy)

Warpath, nekro, SkandalistaLarryFlynt, LukCook, Grrrgory (+ 3 Ukrytych) i 38 Gości przegląda ten wątek.

Offline adamarluk

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4350 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 14:17:37 »
Zapowiedzi obiecujące, teraz czas na realizację.

Offline Lyricstof

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4351 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 14:27:44 »
Rozumiem, że Sinister Dexter z 2000AD już zapowiedziany i też będzie niedługo. Coś więcej na temat?   ;)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4352 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:24:24 »
Jak na wydawnictwo, które w tym roku wydało dokładnie 2 albumy, a kończymy właśnie ósmy miesiąc na dwanaście możliwych, śmiało sobie poczynają z coraz to nowszymi zapowiedziami. :)

Offline Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4353 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:28:48 »
Dlatego jak widzę kolejne mnożące się plansze i tytuły, moje przerażenie rośnie.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4354 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:44:53 »
Mam zle wiesci to jescze nie koniec na zapowiedzi czeka kilka innych komiksow ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Online Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4355 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:45:27 »
Ja to już o tych zapowiedziach vs premiery to się nie odzywam, bo nie chcę wyjść na jakiegoś hejtera, ale jak mawiał klasyk, język mnie świerzbi...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4356 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:51:19 »
Dlatego jak widzę kolejne mnożące się plansze i tytuły, moje przerażenie rośnie.

Czemu przerażenie od razu? W najgorszym razie (czego się nie spodziewam) po prostu ich nie wydadzą. Moim zdaniem to bardzo rozsądne zachowanie żeby teraz kupować jak najwięcej licencji jeśli wydawcę stać (skoro cały czas licencje drożeją). A skoro już kupują to tym lepiej, że się tym dzielą z czytelnikami.

Online studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4357 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 15:52:34 »
Martin i inne chlopaki :) Przeciez juz wyjasnialem czemu lupujemy licencje. Dwa ostro ruszylismy z robota:)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Midar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4358 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 16:24:12 »
Martin i inne chlopaki :) Przeciez juz wyjasnialem czemu lupujemy licencje. Dwa ostro ruszylismy z robota:)
To „Dwa” mocno mnie pocieszyło, że dożyję😀.

Offline bfg

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4359 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 16:37:11 »
Rysunki Roosevelta wyglądają oszałamiająco :-) Szczęka opada :-) Jak zresztą także reszta zapowiedzi.

BTW Studio Lain czy jest jakaś szansa, że może planujecie dodruk tytułu 'Armie Zdobywcy'?

Offline Takesh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4360 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 16:47:53 »
Dodruki się SL raczej nie opłacają, ale sam z chęcią kupię kolejne wydanie Armii z kolorami Dana Browna. Ponoć Armie nie dały się pokolorować, iluś próbowało, a Dan dał radę. I to jak! Ja biorę!

Offline bibliotekarz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4361 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 17:08:35 »
W przeciwieństwie do Egmontu, który nie wie co wyda za rok, Studio ma już poczynione plany na najbliższą dekadę.
Batman returns
his books to the library

Offline Dracos

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4362 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 17:21:59 »
Dodruki się SL raczej nie opłacają, ale sam z chęcią kupię kolejne wydanie Armii z kolorami Dana Browna. Ponoć Armie nie dały się pokolorować, iluś próbowało, a Dan dał radę. I to jak! Ja biorę!

Nawet nie wiedziałem że coś takiego powstało i po przykładowych planszach bardzo mi się podoba. Gdyby ktoś chciał  je obejrzeć https://www.bdfugue.com/les-armees-du-conquerant

Offline Koalar

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4363 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 17:48:52 »
Znając życie, to nakupicie tyle licencji, że zanim wydacie te komiksy, to już będzie taki czas, że licencje stanieją (jeśli to kwestia kursu walut).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online Martin Eden

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #4364 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 17:54:15 »
...albo wygasną prawa autorskie i tytuły trafią do domeny publicznej  :P