Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1492936 razy)

el greco i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cement

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3060 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 00:37:15 »
Mój egzemplarz też leci do reklamacji. Okładka regularna połowa stron ma zagięcie, przez całą stronę jakąś połowa komiksu

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3061 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:53:04 »
jak mzoecie zrobcie fotki - latwiej bedzie mi zwrocic uwage drukarnii - chodz zawsze niestety znajda sie jakies wadliwe sztuki - te kilka sztuk, ktore rozpakowalem w domu sa okej
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3062 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 13:47:30 »
Z jednej strony też jestem ciekaw pracy SL, jak i każdego wydawnictwa. Ale z drugiej nie chciałbym jednak wiedzieć wsystkiego, np. czy zdjęcie było robione bez spodni, które wiszą na zdjęciu... :P

Przyznaje sie bez bicia, ze po domu hasam tylko w bokserkach ;)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3063 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 13:50:29 »
Zaopatrzyłem się w nowego Slaina (kupiony w stacjonarnej księgarni, okładka regularna). Wygląda olśniewająco - papier błyszczący dobrze robi tym rysunkom, do tego rozkładówki prezentują się okazale, bo można rozłożyć kartki szeroko bez obawy zniszczenia książki. Nadto na końcu jest trochę dodatków, w tym okładki, zatem zaopatrując się w dowolną wersję, możemy cieszyć oczy malunkiem z każdego wariantu (ciekawym, czy tom drugi też tak będzie miał).

Myślałem, że już żaden Slaine nie zachwyci mnie tak, jak stało się to przy okazji wydania Rogatego Boga przez Studio Lain. A tu niespodzianka. Brawo!

Tak jak pisalem takze na tym forum - ten komiks pod wzgledem oprawy graficznej, jest przez fanow bardzo czesto stawiany obok wlasnie Rogatego Boga - to jest kawal pieknej malarskiej roboty, co widac po materialach dodatkowych - drugi tom bedzie tez mial sporo dodatkow

a jesli chcecie wiedziec, ktora wedlug mnie okladka najfajniej wyszla na zywo - to ta z biegnacym Slainem wsrod maszkar - ma totalny klimacik, a Slaine wyglada wspaniale :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline GoNzO

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3064 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 14:19:05 »
a jesli chcecie wiedziec, ktora wedlug mnie okladka najfajniej wyszla na zywo - to ta z biegnacym Slainem wsrod maszkar - ma totalny klimacik, a Slaine wyglada wspaniale :)

Super, właśnie tą wybrałem :D.

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3065 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 17:01:17 »
Posyłajcie materiały drugiego tomu do drukarni a termin przedszprzedazy dla nas ;)


Offline tB

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3066 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 17:20:51 »
@studio_lain: zdjęcie nie oddaje pełni wad, bo bez światła nie widać, a ze światłem są odblaski





Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3067 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 22:11:55 »
dzieki tb
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Uluru

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3068 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 15:22:32 »
Widział ktoś gdzieś jeszcze może pierwszy tom Strażników Masery do kupienia ? Przespałem okrutnie i chyba się wyprzedał do zera :(

Offline tB

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3069 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 17:34:40 »
Ja kupiłem kilka tygodni temu przez komunikację FB od KIK Poznań. Możesz spojrzeć na listę punktów (http://www.studiolain.pl/gdzie-kupic/) i popytać bezpośrednio u nich.

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3070 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 18:06:28 »
Skończyłem 2 tom Mrocznych Sędziów i tak się zapytam - będzie tom 3? Bo tak coś się to wszystko urwało...

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3071 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 18:35:23 »
Skończyłem 2 tom Mrocznych Sędziów i tak się zapytam - będzie tom 3? Bo tak coś się to wszystko urwało...
W Anglii już jest
https://forbiddenplanet.com/319667-dark-judges-fall-of-deadworld-book-3-hardcover/

Offline Death

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3072 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 18:38:14 »
Nie wiedziałem, że w Anglii już jest wrzesień... ::)

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3073 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 19:22:45 »
Czyli nie doczytałem że to zapowiedź. Pośpiech Panie
W każdym razie historia będzie kontynuowana ale nie wiem czy na trzech księgach się skończy czy będą ciągnąć to dalej.

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #3074 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 19:25:06 »
Jest kontynuowana. We wrześniu zbiorcze, ale w AD Progsach leci już teraz.