Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1532988 razy)

Popiel, Rusty, am666 (+ 1 Ukrytych) i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1650 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 20:00:32 »
Na komiksiarnia.pl można dzisiaj wyrwać komiksy Studia Lain z nawet 20% zniżką, a to już sporo w przypadku tego wydawcy.
No dzięki za info!!! :) Wreszcie zmotywowało mnie to do zamówienia obu tomów Strażników Masery. No i najnowsza Anderson też wpadła do koszyka.

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1651 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 20:41:29 »
Ale że jak? Ja widzę tylko 10%.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1652 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 21:07:10 »
Ale że jak? Ja widzę tylko 10%.
Dodatkowe 10% naliczy się w koszyku przy zakupach za 140 zł. Od 200 jest darmowa wysyłka jeszcze

Offline zombie001

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1653 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 21:10:56 »
Z darmową wysyłką to nawet lepiej, bo jest od 140,01 zł.

A łączny rabat to takie 19%, czyli i tak dobrze jak na komiksy z tego studia.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline parsom

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1654 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 21:22:23 »
A faktycznie - zmylili mnie tą informacją "dodatkowy rabat będzie liczony od cen okładkowych".

Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1655 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 22:57:33 »
dzięki za info, 3 pozycje zamówione  :)

Offline nekro

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1656 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 12:51:45 »
Ciekawe czy będą jakieś opóźnienia z powodu epidemii...?

Offline PawelC

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1657 dnia: Nd, 15 Marzec 2020, 19:20:27 »
Jestem po drugim tomie Sędziny Anderson i jest mi niestety przykro..., że nie będzie kolejnego tomu :).

Tak samo jak tom pierwszy, genialny komiks, w sumie to chyba podobał mi się jeszcze bardziej niż poprzednik. Wszystko się tu zgadza - fantastyczna kreska i kolor, scenariusze oraz narracja Granta, odpowiedni miks motywów nadprzyrodzonych oraz rdzennych elementów uniwersum Dredd'a.

Studio Lain, bardzo dziękuję za wydanie tych dwóch tomów bo wcześniej nie znałem tego materiału, jednocześnie proszę o kolejne tego typu albumy oraz więcej prac tych autorów :).

Itachi

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1658 dnia: So, 21 Marzec 2020, 20:10:43 »
Bezprawie

Zajebista opcja na lekturę. Ja miałem dwa bardzo przyjemne wieczorki rozkoszując się scenariuszem oraz warstwą graficzną. I w sumie miałbym problem z oceną co jest lepsze, ale to chyba dobrze hmm? :)

W książce, komiksie, filmie czymkolwiek chodzi właśnie o taki porządek, akcja jest logiczna, są zwroty akcji, jest napięcie, widać że bohaterowie są rozpisani z zamysłem od samego początku, zmieniają się, w pewien sposób ich zachowania ciągle ewoluują. Tak na początku nie nastawiałem się na nic ambitnego, ale szybko zmieniłem zdanie i oceniam Bezprawie bardzo wysoko, jeden z lepszych komiksów jakie przeczytałem w ostatnim roku. Studio Lain wybrało prawdziwą perełkę.

Jutro zabieram się za Opowieści z czasów Kobry.

Offline rzodkiew

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1659 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 17:26:04 »
Ciekawe czy będą jakieś opóźnienia z powodu epidemii...?
Z powodu epidemii powinniśmy szybciej dostać Yiu

Offline martinus100

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1660 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 18:25:53 »
Mam głupie pytanie: dlaczego drugi tom Sędzi Anderson nazywa się Powrót do Szambali ?
Komiks jest świetny ale nie daje mi to spokoju.

Offline Jaxx

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1661 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 18:47:18 »
W weekend zaliczyłem "Bezprawie" i z tego miejsca chciałbym podziękować tym, którzy do tego komiksu zachęcali, włącznie ze Studiem Lain. Byłem dość sceptycznie nastawiony, ale SL video-prezentacją ostatecznie przekonało mnie do zakupu. I czytało mi się to wyśmienicie - kapitalna, świetnie napisana historia, prosta i jednocześnie przemyślana. Fajne postacie (zakochałem się w Lawson i jej warkoczu), genialne rysunki. Fabuła wciąga, zwroty akcji bardzo przemyślane i niewymuszone - słowem, lektura warta każdego czasu. No i cliffhanger na końcu - aż nie mogę się doczekać drugiego tomu. Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać na niego roku.

I przy okazji mam pytanie do wydawcy: we wstępniaku Dan Abnett wspomina swoje wcześniejsze dzieło ze świata sędziów, rzekomo dobrze przyjęte -  Insurrection. Czy myśleliście o wydaniu tego tytułu? Może już jest zapowiedziany, a to przeoczyłem?

Offline ASh

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1662 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 19:49:32 »
Nie, nie przeoczyles bo nie byl zapowiedziany. SL pewnie by chcialo ale mam obawy ze do tego nigdy nie dojdzie. Zbyt maly tytul. Mam ang wersje i jest ok ale jestem Dredd-verse maniakiem wiec nie wiem czy obiektywnie moge na to spojrzec.
Nastepne z tego versum powinno byc (tak mi sie wydaje) Dredd total war lub Mean machine  na oba czekam z niecierpliwoscia.

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1663 dnia: Pn, 23 Marzec 2020, 22:37:25 »
Mam głupie pytanie: dlaczego drugi tom Sędzi Anderson nazywa się Powrót do Szambali ?
Komiks jest świetny ale nie daje mi to spokoju.

ten zbior nigdy sie nie ukazal poza Polska
szukalismy wiec dla niego nazwy i by podkreslic kontynuacje wyszedl nam powrot
ale tytul nie jest bynajmniej od czapy - uwaga spoiler - bohaterka po zmaganiach z wirusem wraca do rownowagi psychicznej, wraca do swojej szambali ;) - tak to bylo uknute :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1664 dnia: Pn, 23 Marzec 2020, 22:39:58 »
W weekend zaliczyłem "Bezprawie" i z tego miejsca chciałbym podziękować tym, którzy do tego komiksu zachęcali, włącznie ze Studiem Lain. Byłem dość sceptycznie nastawiony, ale SL video-prezentacją ostatecznie przekonało mnie do zakupu. I czytało mi się to wyśmienicie - kapitalna, świetnie napisana historia, prosta i jednocześnie przemyślana. Fajne postacie (zakochałem się w Lawson i jej warkoczu), genialne rysunki. Fabuła wciąga, zwroty akcji bardzo przemyślane i niewymuszone - słowem, lektura warta każdego czasu. No i cliffhanger na końcu - aż nie mogę się doczekać drugiego tomu. Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać na niego roku.

I przy okazji mam pytanie do wydawcy: we wstępniaku Dan Abnett wspomina swoje wcześniejsze dzieło ze świata sędziów, rzekomo dobrze przyjęte -  Insurrection. Czy myśleliście o wydaniu tego tytułu? Może już jest zapowiedziany, a to przeoczyłem?

Insurrection to kawal fajnego komiksu, generalnie Abnett fajni po prostu pisze, jego Grey Area polecam fanom space-oper, ale... zawsze jest to ale, mam watpliwosci czy by sie sprzedal, zobaczymy jak pojdzie kolejnym tomom Bezprawia i kto wie :)
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień