Autor Wątek: Stranger Things  (Przeczytany 9979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Stranger Things
« dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 19:47:39 »
Ale się wstrzelili. Właśnie sobie powtarzam od kilku dni dwa pierwsze sezony, więc mnie kupili. :D

Ja z powtórką celuję na przełom maja/czerwca. Ciekawe czy będę się bawił przy seansie równie dobrze jak za pierwszym razem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:23:21 wysłana przez admin »

Offline Mateusz

Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:13:45 »
Ja jestem zauroczony tak samo, jak podczas pierwszego seansu. Biorąc pod uwagę, że serial oglądałem jakoś zaraz po premierze, to zdarzały się w pierwszym sezonie fragmenty, których nie pamiętałem, ale nawet znając większość historii, bawię się świetnie i utwierdzam w przekonaniu, że lepszego serialu Netflix nie zrobił.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Itachi

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:17:49 »
ale nawet znając większość historii, bawię się świetnie i utwierdzam w przekonaniu, że lepszego serialu Netflix nie zrobił.

Zgadzam się, dla mnie ST to melodia młodości, czasów podwórkowych. Cieszę się, że jestem ostatnim pokoleniem wychowanym na powietrzu, boisku a nie w erze Internetu.

sum41

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:44:57 »
Cieszę się, że jestem ostatnim pokoleniem wychowanym na powietrzu, boisku a nie w erze Internetu.

Ladnie to ujoles, tez mialem te przyjemnosc☺

Online misiokles

Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:47:47 »
Też moja młodość przypada na czasy mocno przed internetowe, ale czy się cieszę z tego powodu? Każde pokolenie przeżywa młodość po swojemu - ani lepiej, ani gorzej. Strange Things lubię, ale gdyby działo się współcześnie - też bym lubił, gdyż nie nostalgia jest dla mnie siłą napędową tego serialu.

sum41

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:51:29 »
Tylko problem w tym  ze dzisiejsze pokolenie nie zachwyca sie czym na dluzej.... wiec czy beda mieli cos takiego jak nostalgia?

Online misiokles

Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:56:10 »
Zachwycają się. Za 10-20 lat jak zrobią rzecz w stylu Lostów (to już czasy internetowe) to zobaczysz jak siła nostalgii się odezwie. Ba, a nowego Big Brothera to kto i czemu ogląda? :)

Itachi

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:58:21 »
Ja od 10 do 20 spędzałem czas grając w piłę. Z małą przerwą na obiad. Albo z kolegą między blokami na podwórku rozsypywaliśmy piasek z piaskownicy i jeżdżąc na rowerach składaliśmy się jak na żużlu. Wycieczki na działki, kamionkę to była norma. A teraz? Boisko świeci pustkami, smutny widok. Raz na jakiś czas ekipa się ustawi i trochę popyka, ale to już nie to samo :)

Miałem jeszcze starego gameboya tego szarego wyglądającego jak cegłówka, na którym miałem grę TMNT i pobijaliśmy rekordy z kolegami. Ech to były emocje :) Teraz tylko Liga Mistrzów :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:00:09 wysłana przez Itachi »

sum41

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:04:54 »
W Wawie, ponad milon mieszkancow a w ferie na sankach doslownie z 5 dzieciakow, na duzej gorce...

U mnie w robocie coraz mniej gadania na przrwach/sniadanich bo coraz wiecej ludzi ma nos w komorkach, niby fajnie bo czytaja, niestety nie, jest tylko ciagle przewijanie palcem...

Gdzies czytalem jakies badania ze za sukces, uznaje sie 12 sekund gdy ktos poswieci na wiadomosc/artykul/informacje.

Offline Gieferg

Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 21:36:24 »
Cytuj
a nowego Big Brothera to kto i czemu ogląda?

No właśnie nie wiem. Ktoś ogląda?

Itachi

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 21:51:47 »
No właśnie nie wiem. Ktoś ogląda?

Najwidoczniej oglądają skoro są nawet kursy buckmacherów kto odpadnie w kolejnym odcinku :)

Itachi

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 05 Lipiec 2019, 23:11:10 »
Ależ ten trzeci sezon wciąga mamma mia! Bracia Duffer powracają z naprawdę dobrym pomysłem na kolejną przygodę. Moja szersza recenzja w niedzielę, ale kto się zastanawia czy warto powrócić do Hawkins napiszę - warto!!

Online misiokles

Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #12 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 00:22:03 »
Agreed. Mimo że nie lubię binge watchingu, od tego serialu ciężko mi się oderwać by iść spać bo jutro praca!

Itachi

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #13 dnia: So, 06 Lipiec 2019, 01:44:50 »
Ja podzieliłem na dwie fazy, po cztery odcinki na dzień. Jednak faktycznie, akcja rozgrywająca się na przestrzeni dosłownie kilku dni wciąga na tyle, iż trudno ot tak wyłączyć telewizor czy laptopa.

Spoiler: PokażUkryj
Jest scena po napisach, niczym w mcu ;) Także czwarty sezon potwierdzony na 100%.

Tysonek

  • Gość
Odp: Stranger Things
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 08:52:51 »
Trzeci sezon jak dla mnie niesamowity, formuła się nie wypaliła, nie nudziłem się nawet przez chwilkę. Bracia Duffer trzymają poziom, obyśmy na czwarty sezon nie musieli czekać tak długo.