Autor Wątek: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania  (Przeczytany 31396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 09:24:31 »
Rozumiem że się oburzacie  bo chcecie wymienić swoje stare wydania na nowe, które się różni bo ma dopisek Drugi Cykl. ;)

Wciąż nie rozumiesz...

Jedyną osobą, która w tej rozmowie prawi jakieś niedorzeczne zarzuty, jest Paweł M. Więc nie wiem skąd te "wypowiadacie się", "oburzacie się"? Napisałem Pawłowi o tym, że z tego co się orientuje, Egmont wydał Nieskończoność tak jak Marvel, po czym ty prostujesz do wszystkich, Paweł wspominał o Skardze, pytam go co z nie jest nie tak, po czym ty znów prostujesz do wszystkich.

Offline michał81

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #151 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 09:34:35 »
"wypowiadacie się", "oburzacie się"?
To jest napisane przyszłościowo dla tych co będą wracać do tematu, np. Bazyl.

@ramirez82 ani do ciebie, ani @laf nie ma pretensji. Jeśli bierzecie to do siebie to przepraszam.

Postaram się na przyszłość bezpośrednio pisać, a nie ogólnikowo. Ale znając życie to zaraz niektórzy będą się czepiać, że jest hejt i prześladowanie.  ::)

ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #152 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 09:37:55 »
@ramirez82 ani do ciebie, ani @laf nie ma pretensji. Jeśli bierzecie to do siebie to przepraszam.

Spoko. Po prostu zabrzmiało jakbyś pisał do wszystkich biorących udział w tej rozmowie 8)

Offline laf

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #153 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 09:40:52 »
Ale znając życie to zaraz niektórzy będą się czepiać, że jest hejt i prześladowanie.  ::)
A do tego trollowanie i mowa nienawiści  ;)
Niedługo zaczną mylić Cię z @Bazylem  ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 16:21:29 »
Nieskończoność była wydana w takiej edycji oryginalnie. To nie jest wymysł Egmontu.

W oryginalnym 4 tomie JLA Morrisona, na którym wzorował się Egmont, była również Ziemia 2. A Egmont wymyślił, że ją wytnie, ale zostawi cenę za ten tom, jakby tam była. A teraz przecież robią składak Conana. Czyli Egmont może dodawać i wycinać ze swoich wydań wiele rzeczy. I czasem skopie sprawę, jak właśnie z Nieskończonością. Spisek Klonów też wydali seriami, zamiast chronologicznie.

Offline michał81

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 16:24:04 »
@Bazyliszek widzę, że jest ci nieznane pojęcie licencji.

Offline misiokles

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 16:27:01 »
Please stop.

Offline Bazyliszek

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 19:45:12 »
@Bazyliszek widzę, że jest ci nieznane pojęcie licencji.

Jeśli dobrze cię zrozumiałem to dowodzisz, że Egmont nie wymyśla kolejności zeszytów w danych albumach, tylko drukuje jak było w wydaniach zagranicznych. Ja uważam, że ma pewne pole manewru o czym świadczą ich niektóre pozycje. Jeśli źle cię zrozumiałem, to przepraszam. Ja uważam, że drukują jak im pasuje. Najczęściej jest ok, ale są też przypadki, że mogliby pozmieniać kolejność zeszytów ale tego nie robią. Dlaczego nie, to już moja subiektywno-negatywna opinia.

Online OokamiG

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 19:49:12 »
A ja myślę, że Egmont najpierw musi spytać licencjodawcę, czy może wprowadzić jakieś ewentualne zmiany. A nie, że drukuje jak chce.

Offline Pawel.M

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 22:12:06 »
Może kolega Paweł ma problemy z czytanie. Są takie osoby. Mi ta czcionka nie przeszkadzała.
Kolega Paweł nie ma ani problemów z czytaniem, ani pisaniem (dlatego nigdy nie napisze "mi" na początku zdania). Kolega Paweł nie czytał Skargi, a jedynie oparł się na informacjach innych userów z tego wątku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 22:20:45 »
Kolega Paweł za to ma problem z napisaniem o co mu chodzi, bo jeśli do błędnych decyzji Egmontu zalicza Skargę, ale o co mu chodzi z tą Skargą, to już nie doprecyzuje. Ktoś gdzieś coś pisał na ten temat, acha, wszystko jasne.


Już lepiej ogranicz się do narzekania na czcionkę w Lucyferze 8)

Offline Pawel.M

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 14 Maj 2020, 22:27:21 »
Kolega Ramirez sobie przeczyta wątek i znajdzie, co jakby powinno się zrobić zanim się coś napisze... Dla ułatwienia, pierwszy post na poprzedniej stronie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Maj 2020, 22:29:06 wysłana przez Pawel.M »

ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #162 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 05:07:35 »
Ale co Egmont spieprzył z kolejnością Skargi?

Offline keram2

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #163 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 06:21:59 »
Ale co Egmont spieprzył z kolejnością Skargi?

Spieprzył numerację.
Ja mam na półce serię Rosińskiego jako 1-4, następnie Rycerzy Łaski 5-6 i 3-4, ponieważ Egmont nagle uznał, że to jest pierwszy cykl, a seria Rosińskiego to cykl drugi.
Chodzi mi tylko o to aby trzymali się numeracji oryginalnej i nie cudowali.


ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #164 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 07:28:30 »
O, to faktycznie babol.