Autor Wątek: spotkanie integracyjne  (Przeczytany 4106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Arne

spotkanie integracyjne
« dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 21:51:08 »
Ponieważ z każdym mijającym miesiącem bieżącego roku kolejne komiksowe imprezy są odwoływane lub przesuwane na bliżej nieokreślone "kiedyś", niektórym z nas coraz bardziej brakuje możliwości spotkania z innymi "pozytywnie zakręconymi" na punkcie komiksów osobami i porozmawiania sobie na temat naszego wspólnego hobby w przyjaznej, niezobowiązującej atmosferze. 8)
Ponieważ planowane wstępnie (przez Gazzę i mnie) spotkanie w ramach tegorocznego Pyrkonu, niestety, nie wypaliło (z przyczyn od nas niezależnych), postanowiliśmy zaproponować zorganizowanie "nieformalnego" "spotkania integracyjnego" forumowiczów z naszego terenu (tj. Poznania i okolic). Oczywiście, jeśli ktos z dalszych stron chciałby dojechać, jest jak najbardziej mile widziany :).
Chcielibyśmy spotkać się z innymi forumowiczami i porozmawiać o naszym specyficznym, nie w każdym środowisku rozumianym, hobby.
Zapraszamy forumowiczów powyżej 18 lat, gdyż nie ukrywamy, że planujemy spotkanie przy różnego rodzaju "wspomagaczach konwersacji", aby jeszcze milej spędzić czas ;).
Wstępnie, ustaliliśmy datę spotkania na sobotę, 5-go września (miejsce jeszcze nie jest ustalone - wymyślimy coś tak, aby pasowało wszystkim chętnym :) ).
Wszystkich zainteresowanych "komiksowym" spotkaniem, połaczonym ze spożywaniem "katalizatora rozmowy" (nie jest to obowiązkowe, niemniej, mile widziane  ;) ), zapraszam do kontaktu na forum, lub na priv - do Gazzy, lub do mnie.

Offline nocny

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 21:52:51 »
Kurde, chętnie bym pojechał ale 4 mam operację :(

Online Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 22:14:11 »
Nie możesz przełożyć? ;)

Online Gazza

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 22:29:07 »
Komikspec Poznań zaprasza! Zarówno gości z innych oddziałów (sorry, ale jestem na finiszu Synów Anarchii 😉) jak i miejscowych członków i członkinie. 😎 Reżim sanitarny będziemy honorować więc trunki podawać będziemy przez słomki pod maseczkami,  nie będziemy trzymać się za ręce, a komiksy przeglądać będziemy w jednorazowych rękawiczkach. 😉

Btw: moderacja może przenieść temat do „Na luzie” albo gdzieś. 😎

Offline Bazyliszek

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 22:33:57 »
Do pyrlandii mam za daleko. W tym roku ja odpadam. Może na WTK?

Offline death_bird

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 22:35:24 »
Zarówno gości z innych oddziałów (sorry, ale jestem na finiszu Synów Anarchii 😉) jak i miejscowych członków i członkinie.

W takim razie proponuję koszulki z nadrukami stylizowanymi na naszywki:
"Spec
O. XYZ". ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 19 Sierpień 2020, 22:38:46 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 23:11:03 »
Na Gorczynie Hells Angels maja swoj klub :)
Gazza, to moze tam? 8)

Online Arne

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 23:18:37 »
Do pyrlandii mam za daleko. W tym roku ja odpadam. Może na WTK?
WTK? Chcesz to spotkanie transmitowac na zywo w telewizji? ;)

Offline Bazyliszek

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 23:39:34 »
Ze dwa lata temu po Leszku całkiem kulturalnie usiedliśmy przy stole w knajpie razem z Motylem i Nawimarem i innymi uczestnikami, więc ja jestem na tak. Ale do Poznania mam za daleko.

I oczywiście - transmisja na żywo w SPEC TV. ;)

Offline OokamiG

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 23:44:21 »
Do Poznania mam 500 km więc niestety nie wpadnę, ale liczę na relacje pisemną jak i foto. :)

Offline xanar

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 19 Sierpień 2020, 23:50:46 »
a mi matka nie pozwoli  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 07:05:02 »
A mi żona... między trzecim a szóstym obiecałem zabrać ją i dzieciaki nad morze. Jak się wywinę do Poznania to chyba któryś z organizatorów musiał by mnie przygarnąć na jakiś tydzień lub dwa zanim by jej przeszło i w miarę bezpiecznie mógłbym wrócić do domu.
Zresztą zostało mi jeszcze 9 miesięcy przymusowej abstynencji więc tylko psułbym wam nastrój :( (ale dzięki temu jestem też tani w utrzymaniu :) )

Offline xanar

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 08:15:06 »
Zaszyłeś się  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Teli

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 08:35:47 »
No zaszyłem... w bibliotece ;)
Tak na serio niedawno przeżyłem ostre zapalenie trzustki i obecnie spożywanie jakiegokolwiek napoju z procentami grozi mi 3 tygodniowymi "wakacjami" na chirurgii. Jest raczej kiepska perspektywa biorąc pod uwagę że w winku choroby i tak straciłem już 1/8 masy.
Na szczęście dalej mogę się zaszyć w bibliotece, a nadwyżkę budżetową z oszczędności na napojach przeznaczyć na książki i komiksy które zdrowiu jak wiadomo nie szkodzą.

Offline xanar

Odp: spotkanie integracyjne
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 20 Sierpień 2020, 08:57:30 »
Czyżby powodem był "błąd dietetyczny" ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój