Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 110928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adamarluk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #225 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 10:45:01 »
Ja też już od jakiegoś czasu mailuje z Sideca w sprawie zwrotu pieniędzy jak i w sprawie... wydania przez nich komiksów.
Nie chciałem pisać ,aż do momentu jak pieniądze nie pojawią się na koncie, ale widzę że coś się naprawde w tym temacie dzieje.
Z którego maila odpowiadają?

Offline JonasCrow

Odp: Sideca
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 12:32:06 »
Ja też już od jakiegoś czasu mailuje z Sideca w sprawie zwrotu pieniędzy jak i w sprawie... wydania przez nich komiksów.

planują coś wydawać?

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 14:44:11 »
planują coś wydawać?

Tak, Bruno Brazil  ::)

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sideca
« Odpowiedź #228 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 14:52:59 »
Dzieje się tak dlatego, ponieważ coraz większa liczba osób zgłasza zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Aby złożyć takie zawiadomienie potrzebne są:
1. Potwierdzenia przelewów zrobionych na konto wydawnictwa.
2. Wydrukowane potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji i korespondencja z wydawnictwem (w tym żądania zwrotu pieniędzy).
3. Wydrukowana faktura, którą podesłała Sideca. Na tej fakturze jest prawidłowy NIP.
4. Wydruki planu wydawniczego i oferty prenumeraty z profilu wydawnictwa na Facebook'u.

Takie zawiadomienie można złożyć na komisariacie Policji bądź na komendzie.

Jeśli ktoś chciałby dostać wzór takiego zawiadomienia niech pisze do mnie na priv.
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Czerwiec 2020, 16:21:53 wysłana przez tomsawyer »
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

brvk

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #229 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 18:34:45 »
Dziś Sideca zwróciła mi kasę.

Nie byłem na policji, ale zamierzałem udać się tam po wpisie użytkownika nadęta waltornia. Wydawnictwu grzecznie to mailowo zapowiedziałem i dostałem maila zwrotnego z prośbą o podanie konta do zwrotu.

Po niecałym miesiącu kasa dziś wpłynęła, zapowiedziana informacją majlową i zapytaniem, czy życzę sobie nieotrzymane faktury dostać teraz.

Szkoda, że wszystko się tak potoczyło, bo wydawnictwu życzyłem bardzo dobrze, kupowałem nowości na premierę i bardzo chciałem dołożyć cegiełkę do Bruno Brazila. Niestety nauka jest taka - żadnych fundowań, wsparć i przedpłat innych niż sklepowe nie będę robił.

Ale Sideca ma nadal we mnie w wiernego klienta, jeśli w sprzedaży pojawią się jakieś interesujące mnie nowości.

Ps. Wiem, że nie wszyscy jeszcze kasę dostali i nic nie broni Sideki, ale nadal uważam, że zrównywanie ich z Fantasmagoriami jest przesadzone. Tu nikt mnie nie obrażał.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sideca
« Odpowiedź #230 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 19:14:32 »
Sideca wzięła kasę i nabrała wody w dzióbek. W biznesach zdarzają się różne sytuacje, natomiast brak komunikacji z klientem jest niewybaczalny.
Zachowali się fatalnie i całe szczęście, że grono osób, które odzyskują pieniądze, powiększa się.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

krzychw75

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #231 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 19:20:03 »
Pewnie włożyli pieniążki na lokaty, a że teraz stopy procentowe spadły poniżej dna i lokaty są nieopłacalne, to oddają mamonę  8)

Offline xanar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #232 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 20:15:50 »
Nie, pewnie w krypto utopili  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Voitas

Odp: Sideca
« Odpowiedź #233 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 20:18:56 »
Pewnie włożyli pieniążki na lokaty, a że teraz stopy procentowe spadły poniżej dna i lokaty są nieopłacalne, to oddają mamonę  8)

Nie wiem ile musieliby tych komiksów w preorderze mieć zamówionych, żeby zarobić na lokacie :)

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #234 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 23:33:32 »
Melduję, że Sideca oddała mi kasę z Bruno Brazila. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 14:48:24 »
Na lokacie się nie da zarobić, nawet jeśli się dysponuje milionami, bo im więcej pieniędzy, tym niższe oprocentowanie. A oprocentowania promocyjne i tak dotyczą kwoty do 100-200 tys.

Są inne sposoby dochodowego lokowania gotówki. Np. jak ktoś wszedł na giełdę na początku marca, to przy dobrych wyborach wyjąć mógł kilkukrotność zainwestowanego kapitału. I potem już nawet nie jest żal oddać sam kapitał :)

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:04:15 »
potwierdzam - kasa na koncie.
fajnie , bo to tak jakbym znalazł 300 stówy. z czystym sumieniem mogę kupić sobie kilka komiksów:)

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:20:16 »
fajnie , bo to tak jakbym znalazł 300 stówy.

No niezupełnie. Bardziej jakbyś znalazł kiedyś zgubione 300 zł.  ::)

Offline xanar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:40:56 »
Tak z ciekawości, ile czasu trzymali wam tą kasę ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:52:09 »
Tak z ciekawości, ile czasu trzymali wam tą kasę ?
Mniej więcej od wtedy: