Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 110896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 13:20:42 »
Cóż, nie nauczyli się na błędach innych. Dla mnie to już jest raczej koniec Sideki, wątpię żeby się podnieśli po takim pomyśle.

Offline szulig

Odp: Sideca
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 13:56:49 »
Wielkiego Martwego tez nie bedzie?

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #152 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 14:05:19 »
Mało podobne, skoro jakiś czas temu były rozsyłane maile i tam jakieś problemy sądowe.

Offline szulig

Odp: Sideca
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 14:14:44 »
Może Ongrys to dowiezie tak jak kiedyś zrobili ze Składem Głównym.

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #154 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 18:56:59 »
Czy może ktoś skopiować tego mejla? Albo podrzucić screena?

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #155 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 19:09:50 »

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #156 dnia: Śr, 09 Październik 2019, 19:30:48 »
Dobra, dzięki. Myślałem że coś nowego wypłynęło na wierzch  ;)

Offline ChetMakerr

Odp: Sideca
« Odpowiedź #157 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 17:50:23 »
Gdybym miał bliżej na komendę, to już bym to zgłosił, ale nie mieszkam teraz w Polsce.

Słyszałem ostatnio, że jeden z wydawców już przejął licencję na Bruno Brazil, bo ta od Sidecy już wygasła. W związku z tym, nie wiem jak Sideca może z tego wybrnąć. Poza zwrotem pieniędzy, oczywiście.

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #158 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 18:22:15 »
Podasz źródło? Albo zasugerujesz kto mógł przejąć?

Oby nie skończyło się jak z Fantą, gdzie część ludzi nie odzyskała pieniędzy. Do tej pory pamiętam jak pewne jednostki (co tam fragsel) cisnęły po wszystkich, którzy otwarcie krytykowali Sidecę za swoje żałosne podejście do klienta. Ciągnęło się to latami i efekty są widoczne. Przekraczali granicę wiele razy, często biedaczkom brakowało czasu na napisanie klientom dwóch zdań wyjaśnień na fb albo gdziekolwiek indziej. Tak zapracowani byli. Rok czasu, mija rok czasu od kiedy mieli wydać pewne komiksy za które pobierali kasę... Masakra i życzę powodzenia tym, którzy przelali pieniążki.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #159 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 18:29:18 »
Jeśli to prawda, to pewnie Ongrys zaopiekował się kolejnym komiksem Vance'a. ;)

Płacenie jakichkolwiek pieniędzy Sidece, po całym ich dotychczasowym postępowaniu i po niedawnej akcji z Fantą, to było totalne szaleństwo.

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #160 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 18:35:01 »
Sam chciałem, ale powstrzymałeś się w ostatniej chwili. Ludzie myślą pozytywnie, chcą wesprzeć bezpośrednio wydawcę, do tego naobiecywali zniżek, slipkejsy - można się było skusić. I niestety znam osoby, które się skusiły  :(

Midar

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #161 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 19:27:52 »
Sam chciałem, ale powstrzymałeś się w ostatniej chwili. Ludzie myślą pozytywnie, chcą wesprzeć bezpośrednio wydawcę, do tego naobiecywali zniżek, slipkejsy - można się było skusić. I niestety znam osoby, które się skusiły  :(
To ja🤬

Offline freshmaker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #162 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 19:59:12 »
u mnie zapaliła się lampka na szczęście. sideca miała wielomiesięczne przerwy w wydawaniu, dodatkowo nawet sklepy nie miały wtedy z nimi kontaktu. co do fanty, to wystarczyła mi informacja ze za wydawnictwem stoi użytkownik z forum gildii, którego za wczasy dodałem do blokowanych.

Online keram2

Odp: Sideca
« Odpowiedź #163 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 21:14:48 »
We Francji wyszedł właśnie pierwszy tom serii "Bruno Brazil - Nowe przygody", rysownikiem jest Aymond ( Lady S.).
Jeżeli faktycznie nowy wydawca przejął prawa do integrali to byłoby fajnie, gdyby później zajął się także tą serią.

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #164 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 14:59:53 »
Bruno Brunem, ale najpierw zamknijmy Wielkiego Martwego.  :-\