Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 110878 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #75 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 14:00:32 »
Ja tam jestem dobrej mysli i mysle, ze w czerwcu wydawnixtwo znow ruszy z kopyta. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Sideca
« Odpowiedź #76 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 16:41:14 »
Najpierw unikanie gry, potem gra na czas...sędzia powinien sięgnąć po czerwoną kartkę dla Sidecy ;)

Przed zakupami u tych ludzi to kardiolodzy powinni ostrzegać. Tak spytam- który to już raz wydawnictwo nagle zniknęło i pojawiło się z uspokajającą mową - trawą?
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 16:43:14 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline donT

Odp: Sideca
« Odpowiedź #77 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 17:19:14 »
Przed zakupami u tych ludzi to kardiolodzy powinni ostrzegać.
Wystarczy nie brac w przedsprzedazy, tylko zaczekac az cos sie faktycznie ukaze i wszystko bedzie gites.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline LordDisneyland

Odp: Sideca
« Odpowiedź #78 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 19:02:59 »
Owszem, ja takie akcje z zasady omijam :)
,, - Eeeeech.''

Online Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #79 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 19:04:53 »
Niby tak, ale czego to sie nie robi dla slipcase'a...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #80 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 19:08:59 »
Wystarczy nie brac w przedsprzedazy, tylko zaczekac az cos sie faktycznie ukaze i wszystko bedzie gites.

Niby tak, ale nie widzę powodu aby nie dawać kredytu Wydawcom, którzy nie mają problemu z kontaktem poprzez facebook, strony internetowe. Słowobraz, Mandioca, Studio Lain, Scream, Taurus, Mucha, Egmont, Timof, KG jakby tylko coś wrzucili dla mnie interesującego to nie miałbym oporu aby ich wesprzeć przedsprzedażą. Dlatego jestem zdania iż takie potworki jak Sideca należy kasować z rynku, bo robią więcej złego niż dobrego.

Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #81 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 19:55:23 »
Tylko kto wtedy będzie wydawał Andreasa?

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:01:31 »
Egmont

Offline isteklistek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:18:46 »
Akcje wspierające to jest bardzo dobry pomysł, ale to muszą robić odpowiednie osoby, a nie Sideca, która zapowiada, robi wielkie plany z Dardevilem....po czym okazuje się, że nagle zaczyna ten tytuł wydawać Egmont. Do tej pory nie wiem, co się stało i dlaczego nie wyszło. Druga rzecz, że po tym wystartowali z programem przedpłat i znowu zniknęli na kilka miesięcy. Ja rozumiem, że zdarzają się wypadki, choroby, ale inni potrafią o tym poinformować, bo nie wyjechali na koniec świata jak Ongrys, który zapowiedział, że jakaś seria jest zawieszona z powodu choroby. Nagle się przebudzili i to w swoim stylu: przygotowywane, będzie, staramy się, czyli żadnego konkretu, nic. Obawiam się, że to będzie od komunikatu do komunikatu teraz, aby jakoś przeczekać, tylko, że tego czasu już dla nich może nie być ludzie nauczeni poprzednimi doświadczeniami z Fantą tym razem zaczną działać szybciej i sprawniej, o ile już to wszystko się nie kręci.

W komunikacie napisali, że nie mieli etatowych pracowników, to teraz będą ich mieć? Bo jak rozumiem chodzi o osoby do tłumaczenia, składania, korekty. Skąd oni ich wezmą i ciekawe jak im zapłacą z góry? Ludzie widzieli jak skończyło się to w poprzednim wydawnictwie, więc raczej nikt poważny nie będzie chciał pracować za obietnicę wiedząc, że jest krucho i może nie dostać zapłaty.

Offline pokia

Odp: Sideca
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 21:55:14 »
W komunikacie napisali, że nie mieli etatowych pracowników, to teraz będą ich mieć? Bo jak rozumiem chodzi o osoby do tłumaczenia, składania, korekty. Skąd oni ich wezmą i ciekawe jak im zapłacą z góry?

O ile się orientuje to wymienione przez Ciebie funkcje nie są etatowe. Żadne małe wydawnictwo nie zatrudnia na etacie. O ile się nie mylę to nawet Egmont zleca skład, a na etacie to jest TK i może inni redaktorzy prowadzący, jakiś marketing/PR.

Co do samej akcji - zgadzam się z tobą. Zresztą mydlą oczy projektem, który ma się w Polsce nie ukazać:) Dla mnie czarna magia.

Online Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 21:57:13 »
No wlasnie dziwne, ze ni stad ni zowad zaczynaja opowiadac o jakims pseudo projekcie do ktorego jeszcze nie ma scenariusza.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline isteklistek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 22:08:33 »
O ile się orientuje to wymienione przez Ciebie funkcje nie są etatowe. Żadne małe wydawnictwo nie zatrudnia na etacie. O ile się nie mylę to nawet Egmont zleca skład, a na etacie to jest TK i może inni redaktorzy prowadzący, jakiś marketing/PR.

Co do samej akcji - zgadzam się z tobą. Zresztą mydlą oczy projektem, który ma się w Polsce nie ukazać:) Dla mnie czarna magia.

Masz rację, np. tłumacze pracują na zleceniu. Mi bardziej chodziło o to, że po podaniu terminów kiedy, co ma wyjść, wszystko już było dograne odnośnie tego kto za co odpowiada i wszystko jakoś się kręciło, ale brakowało osoby decyzyjnej. Jeżeli zakładać, że była hospitalizacja przez kilka miesięcy, to przecież ludzie chyba podostawali materiały, aby wywiązać się ze swoich umów, albo chociaż jakieś wstępne umowy były prowadzone - jeżeli by tak było to by padły konkrety, moim zdaniem to wszystko leży i nic nie ma, wątpię aby na szybkiego pozałatwiali teraz te sprawy.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 22:53:32 »
Nie było akcji hospitalizacyjnej, zacznijmy od tego :) Jak w przypadku Fanty - im więcej po ogłoszeniach pytań niż odpowiedzi tym większe prawdopodobieństwo że prawda leży zupełnie gdzie indziej :)

Online Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 23:04:25 »
Niech sobie kłamią byle to wydali w końcu...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline isteklistek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #89 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 23:10:36 »
Chodzi o to, że to może być granie na czas, podobnie było z Fanta jakieś obwieszczenia, komentarzy, walka z użytkownikami na prv, bo na wallu było przyjaźnie, albo usuwano wszelkie ślady nieprzyjazne wydawnictwu....aż zebrała się grupa, poszły zgłoszenia na policję i od razu zaczęto rozsyłać i zwracać pieniądze pewnie ile mieli, tyle zwrócili, bo nie wszystkim - ja SiP dostałem, ale za RR2 zwrotu już nie.


Post z września 2018:

"Plan wydawniczy:

25 października 2018
- Wielki Martwy księga pierwsza - II wydanie, cena: 84,90 zł.
- Rork wydanie zbiorcze tom 1 - II wydanie, cena: 159,90 zł.

26 listopada 2018
- Bruno Brazil wydanie zbiorcze tom 1 - twarda oprawa, 216 str. Cena: 139,90 zł.
- Detektyw Raffington Event - 39,90 zł.

28 stycznia 2019
- Bruno Brazil wydanie zbiorcze tom 2 - twarda oprawa, 224 str. Cena: 139,90 zł.
- Styx - cena: 39,90 zł.

5 marca 2019
- Bruno Brazil wydanie zbiorcze tom 3 - twarda oprawa, 200 str. Cena: 139,90 zł. Zakończenie serii.
- Wielki Martwy księga czwarta (albumy 7 i 8) - twarda oprawa, cena: 94,90 zł. Zakończenie serii."

« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 23:21:05 wysłana przez isteklistek »