Autor Wątek: Artbooki  (Przeczytany 14698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #60 dnia: So, 27 Sierpień 2022, 20:39:38 »

Offline willy_poodle

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 13:59:25 »
Moje najnowsze zdobycze, szczególnie raduje mnie Frazetta - co prawda bez piątego tomu.

Enjoy!
Dziwi mnie, że tak długo i wielokrotnie wisiał i nikt nie chciał się skusić.

Offline NuoLab

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 07 Luty 2023, 19:30:01 »
Jeżeli ktoś chce uzupełnić albo rozpocząć kolekcję klasyki z wydawnictwa Paper Tiger to do antykwariatu na esefie wpadło kilka egzemplarzy.

http://www.sedenko.pl/2023/02/07/bardzo-atrakcyjne-pozycje-w-antykwariacie-na-esefie/


Offline Verrax

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 19 Maj 2023, 11:09:27 »
Na wydawniczym horyzoncie pojawiła się ostatnio zapowiedź tomiszcza pt. Thalamus, czyli dwutomowego artbooka od Dark Horse przybliżającego dotychczasową twórczość Dave'a McKeana:



Cytat: Dark Horse Comics
Dark Horse Books proudly presents this two-volume hardcover artbook collection showcasing the work of the legendary artist Dave McKean, who has created some of the most iconic images in modern comics, literature, film, and music.

Featuring his visually-stunning work from Neil Gaiman’s The Sandman, Mirrormask, Arkham Asylum, Cages, Black Dog, Raptor, and so much more, as well as artwork featured in prose publications, film, music, and never-before-seen bonus material with commentary by Dave McKean.

This deluxe two-volume set is collected into a gorgeous slipcase featuring original artwork by McKean, also including a satin ribbon marker in each volume, and a foreword by David Boyd Haycock.

Zapowiada się naprawdę ciekawie, szczególnie dla zatwardziałych fanów McKeana. :) Zestaw ma mieć łącznie 600 stron i mierzyć ~27x36 cm. Cena okładkowa to $149.99, a wstępna data premiery zaplanowana jest na 28 listopada tego roku.

Offline Rabies

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #64 dnia: Wt, 06 Luty 2024, 22:51:32 »

Offline NuoLab

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 20 Luty 2024, 19:21:44 »
Jako że monitoruje sobie allegro pod kątem artbooków a te pozycje już posiadam to podaje do wiadomości, że można tam w tej chwili znaleźć w atrakcyjnej cenie poniżej 50 PLN/szt. pojedyncze egzemplarze klasycznych pozycji ze stajni Paper Tiger:

Rodney Matthews - In Search of Forever
Jim Burns - Lightship
Patrick Woodroffe - The Second Earth
zbiorowe - Realms of Fantasy

Szczególnie polecam dwa pierwsze.

Offline NuoLab

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 11:56:56 »
Już poszły, ciekawe kto z forum nabył :)

Offline starcek

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 14:25:50 »
Na olx się dowiemy. :)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Sędzia

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 15:45:14 »
Na olx się dowiemy. :)

te 50 zł za Lightship to tyle samo co na ebayu chodzą, więc żaden biznes

a nowe wydanie można na empiku ściągnąć za 115 zł, więc nie wiem czy ktoś da więcej niż 50 zł na olx jak może kupić nówkę za 115
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Luty 2024, 15:50:34 wysłana przez Sędzia »

Offline NuoLab

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 20:05:11 »
te 50 zł za Lightship to tyle samo co na ebayu chodzą, więc żaden biznes

a nowe wydanie można na empiku ściągnąć za 115 zł, więc nie wiem czy ktoś da więcej niż 50 zł na olx jak może kupić nówkę za 115

No nie, bo to "nowe" wydanie z empiku to zupełnie inna pozycja Burnsa - "Hyperluminal", poza tym do ebaya dodaj jeszcze koszt przesyłki, brak blika i szarpanie się ze sprzedawcami z USA. Jakbym nie miał to spokojnie bym dał za "Lightship" 80 zł z sentymentu dla wspomnień z dzieciństwa.

Offline Sędzia

Odp: Artbooki
« Odpowiedź #70 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 21:37:00 »
No nie, bo to "nowe" wydanie z empiku to zupełnie inna pozycja Burnsa - "Hyperluminal", poza tym do ebaya dodaj jeszcze koszt przesyłki, brak blika i szarpanie się ze sprzedawcami z USA. Jakbym nie miał to spokojnie bym dał za "Lightship" 80 zł z sentymentu dla wspomnień z dzieciństwa.

mówiłem o ebay.co.uk,
np. https://www.ebay.co.uk/itm/314535922088

z wysyłką 11,62 funta, czyli mniej niż 60 zł.

Po drugie - odnosiłem się do "Na olx się dowiemy." bo to sugerowało, że ktoś kupił w celach zarobkowych. A tu zarobku nie będzie na tyle dużo, żeby się opłacało. Ktoś po prostu zapłacił rynkową cenę za nieco podniszczony egzemplarz.

co do pozycji z empika to ok, tego nie mogłem wiedzieć, tytuł był nieczytelny na obrazku w empiku.