Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 110883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 19:35:22 »
Zaraz się znajdzie obrońca Sideci numer jeden (a to nie to forum) i napisze, że może czekać nawet sto lat bo przeżył dzięki Sidece wiele pięknych i wspaniałych chwil, czytając prawdziwe cuda na stronach zalanych farbą.


Na poważnie zgłaszajcie na Policję, nie ma na co czekać.



Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 20:14:29 »
Ej, czekajcie, jeszcze nie zatapiajcie Sideki. Niech chociaż dokończą Wielkiego Martwego.
Chociaż oczywiście rozumiem - ich specyficzny kontakt z klientem można było przełknąć przy ich normalnym trybie wydawniczym, ale po przedpłatach to już jednak inna bajka.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:12:42 »
Czy ktoś ma informację kiedy i czy w ogóle będzie wydany czwarty tom komiksu "Wielki Martwy" Lojsel-Dijan. Mnie historia bardzo wciągnęła ale niestety się urwała, a nie mogę doczekać się zakończenia.

Nie będzie. Wydawnictwo wzięło pieniądze za preorder innych komiksów i uciekło za granicę.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Maj 2019, 21:40:59 wysłana przez admin »

Offline volker

Odp: Sideca
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:18:17 »
No to mnie załamałeś w tym momencie. Trzeba będzie sobie sprawić zagraniczne wydanie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 12:26:13 »
Trzeba będzie sobie sprawić zagraniczne wydanie.

Albo sprowadzić z powrotem wydawcę z zagranicy, żeby dokończył.  ;)

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sideca
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:55:23 »
Nie będzie. Wydawnictwo wzięło pieniądze za preorder innych komiksów i uciekło za granicę.
Jakieś potwierdzone info?
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:22:29 »
Faktem jest, że ludzie wpłacili pieniądze na komiksy, których wydawanie miało rozpocząć się z październiku zeszłego roku. Do tej pory jest cisza ze strony wydawnictwa. W końcu zniecierpliwieni czytelnicy zaczną sprawę zgłaszać na policję. A to prawie zawsze oznacza kłopoty finansowe.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sideca
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 07:33:28 »
Ok, weź proszę pod uwagę jak działa Sideca. Cisza, długo długo nic, potem dwa trzy komiksy, przez kilka dni kontakt z czytelnikami, a potem znowu hibernacja.
Czyli standard w ich przypadku. Teraz, są emocje ponieważ wzięli kasę awansem :-).
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

ktosiek

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:04:45 »
Albo sprowadzić z powrotem wydawcę z zagranicy, żeby dokończył.  ;)

Tylko to się wiąże z kolejną zbiórką pieniędzy :/ (bilet do polski, jakiś nocleg itp.)

Offline radioblackmetal

Odp: Sideca
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 21:49:48 »
Jak się Sidece znudzi to wyda te zaległości  ;D kiedyś  ;)

Ale tak na serio liczę, że w końcu ukażą się ich zapowiadane tytuły. Przynajmniej nauczony sprawą Fanty darowalem sobie przedpłaty. I słusznie z tego co się okazało.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Midar

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 21:41:47 »
Zgadza się, czyli jeszcze jeden u nas powinien wyjść. ???  ;D Nasz 4 integral powinien składać się tomu 7 i tomu 8, który w oryginale jest powiększony, ma ok. 80 stron. Tylko pytanie podstawowe kto to wyda???  :'(
Właśnie. Chyba nie ci złodzieje (nazwijmy rzeczy po imieniu), co nabrali od ludzi pieniędzy i zniknęli.

Midar

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #41 dnia: So, 04 Maj 2019, 03:14:56 »
Ja im żadnych pieniędzy nie dawałem, ale chętnie im zapłacę, kiedy ten komiks wydadzą. I mam nadzieję, że wydadzą.
Żebyś się nie zdziwił. Po nich już słuch zaginął.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #42 dnia: So, 04 Maj 2019, 11:47:05 »
Żebyś się nie zdziwił. Po nich już słuch zaginął.

Cóż, tak się kończy dawanie komuś pieniędzy "na zapas". Widocznie niektórym nie wystarczyło nabrać się raz :)

Choć może gdyby zbierali kasę na mój wymarzony komiks, to śpiewałbym inaczej ;)

Offline VooDoo-79

Odp: Sideca
« Odpowiedź #43 dnia: So, 04 Maj 2019, 13:48:24 »
No właśnie jak wygląda sprawa na ten moment? Pojawiały się głosy poszkodowanych że zgłoszą to na Mielicje, coś już wiadomo, szukają właścicieli na Bali czy Bora Bora ?

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #44 dnia: So, 04 Maj 2019, 14:16:54 »
Zaglądaj do wątku wydawnictwa. Jak się coś dzieje, to ludzie tam piszą o "ruchach" w temacie. Jak nic nie piszą, nic się nie dzieje.
Spoiler: PokażUkryj
Nic od dłuższego czasu się nie dzieje.