Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 795013 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1260 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 22:13:19 »
Pisał już ktoś na forum, że drugi tom Nestora Burmy (najdłuższy ze wszystkich plus ma najwyższe oceny) jest w tłumaczeniu? Jaram się jak Reichstag w 33 r.

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1261 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 22:14:27 »
Nareszcie  :D

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1262 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 22:20:58 »
Mnie się normalnie chciało płakać jak kilka dni temu wszedłem w Dusserdolfie do sklepu z komiksami i widziałem wszystkie tomy Burmy (jest też chyba jakiś nowy tom, bo z tego co zrozumiałem ten stół na wejściu to były premiery).

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1263 dnia: Śr, 09 Wrzesień 2020, 22:56:24 »
Oby wydali chociaż tomy Tardiego, niewiele brakuje, są tylko cztery.
Z utęsknieniem czekam również na Adelę, wiem że nikt nie zapowiedział ale może np. Timof kiedyś się pochyli

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1264 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 08:10:10 »
Pisał już ktoś na forum, że drugi tom Nestora Burmy (najdłuższy ze wszystkich plus ma najwyższe oceny) jest w tłumaczeniu? Jaram się jak Reichstag w 33 r.
To bardzo dobra wiadomosc :). Czyli jest szansa, ze jakos w przyszlym roku sie ukaze (na ten rok juz za bardzo nie licze, bo zapchali go zapowiedziami Obcych i Predatorow ;) ).

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1265 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 08:41:49 »
Fakt, cisną tymi Obcymi i Predatorami, bo pewnie goni ich zmiana licencjodawcy, a (już nie wspominając o Burmie) Kabuki, czy La survivante w odstawce :(

Offline Palyszkiewicz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1266 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 09:53:07 »
Hej! Jest tu więcej posiadaczy Alien Omnibus Black&white? Zaraz po premierze padło trochę komentarzy o fatalnej korekcie i redakcji tego komiksu. Czy z tym jest aż tak źle? Zastanawiam się nad kupnem ale szkoda mi umoczyć ponad 200 zł na książkę naszpikowaną babolami jak na przytoczonych screenach?

I jak opinie o redakcji czarnego i niebieskiego aliena? Dużo tych błędów? Dociekam bo w ostatnich rocznicowych alienach podobno się poprawili...

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1267 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 10:26:18 »
Oby wydali chociaż tomy Tardiego, niewiele brakuje, są tylko cztery.
Z utęsknieniem czekam również na Adelę, wiem że nikt nie zapowiedział ale może np. Timof kiedyś się pochyli
Te tomy rysowane po Tardim też wyglądają fajnie. Ale wiadomo, przynajmniej te Tardiego mogłyby wyjść tak jak seria Comanche ukazała się u nas do końca tomów rysowanych przez Hermanna. Absolutne minimum.
Adelę też kiedyś miałem w rękach, wygląda super. Świetne kolory i klimat rysunków Tardiego wymieszany z Juliuszem Vernem. Te plansze to ogromna estetyczna przyjemność.

Motyl

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1268 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 10:49:24 »
Pisał już ktoś na forum, że drugi tom Nestora Burmy (najdłuższy ze wszystkich plus ma najwyższe oceny) jest w tłumaczeniu? Jaram się jak Reichstag w 33 r.

A wiadomo, kto tłumaczy ten 2 tom Burmy, tak z ciekawości dopytam?

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1269 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 10:51:06 »
Hej! Jest tu więcej posiadaczy Alien Omnibus Black&white? Zaraz po premierze padło trochę komentarzy o fatalnej korekcie i redakcji tego komiksu. Czy z tym jest aż tak źle? Zastanawiam się nad kupnem ale szkoda mi umoczyć ponad 200 zł na książkę naszpikowaną babolami jak na przytoczonych screenach?

Ja jestem w posiadaniu BW Aliens. Ja jakoś nie odczułem dyskomfortu z powodu redakcyjnych baboli i czytało mi się przyjemnie.

Co do czarnego i niebieskiego Aliena - to dawno je czytałem, ale też jakichś rażących błędów podczas lektury.

Offline Frank_C

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1270 dnia: Cz, 10 Wrzesień 2020, 11:50:37 »

Coś pięknego. Czekam. ;D

Hej! Jest tu więcej posiadaczy Alien Omnibus Black&white? Zaraz po premierze padło trochę komentarzy o fatalnej korekcie i redakcji tego komiksu. Czy z tym jest aż tak źle? Zastanawiam się nad kupnem ale szkoda mi umoczyć ponad 200 zł na książkę naszpikowaną babolami jak na przytoczonych screenach?

I jak opinie o redakcji czarnego i niebieskiego aliena? Dużo tych błędów? Dociekam bo w ostatnich rocznicowych alienach podobno się poprawili...
Nie posiadam omnibusa Aliena, ale mam rocznicowego czarnego i niebieskiego. Generalnie moje zdanie jest takie, żebyś się tutaj specjalnie nie sugerował opiniami kilku malkontentów, którzy mają chyba za dużo czasu i pieniędzy, żeby zaśmiecać forum takimi pierdołami. Jakieś tam błędy na pewno są, ale na 100 % nie popsują ci przyjemności z odbioru komiksu.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1271 dnia: Pt, 11 Wrzesień 2020, 18:19:10 »
Cytuj
Przy okazji posta o wydaniach rocznicowych Predatora, AvP i Aliena padło wiele pytan o frankofony, więc uspokajamy: też je planujemy. Na początek kontynuacja ciepło przyjętej serii fantasy z bajkowymi rysunkami Oliviera Ledroita. Premiera przełom listopada i grudnia.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1272 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 08:50:52 »
W komentarzach potwierdzili też ostatnią cześć serii Predator Łowcy.

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1273 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 13:22:08 »
Kolejna zapowiedź:



Album podwójny: Simak, ze scenariuszem autorstwa Jerry Frissena (seria METABARON).
Księżyc Esperia. Phoenix, utalentowany policjant z amnezją, jest świadkiem morderstwa swojego kolegi. Jego śledztwo prowadzi go do Słonecznej Korony, miasta-planety wszelkiej rozpusty, gdzie na swej drodze spotyka się z simakami, transhumanami poczętymi do prostytucji. W sercu tego brutalnego i skorumpowanego wszechświata, jego pragnienie sprawiedliwości doprowadzi Phoenixa na trop jego pochodzenia.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1274 dnia: Pn, 14 Wrzesień 2020, 13:25:01 »
Hmm... średnia ocen na BD jakoś szczególnie zachęcająca nie jest  :-\

https://www.bedetheque.com/serie-61250-BD-Simak.html

Po zerknięciu na plansze nie mam wątpliwości, komiks nie dla mnie  :)