Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 806241 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #975 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 01:23:40 »
Drobne pytanie- chyba poza "Labirynth" nie  ukazały się w naszym kraju zadne komiksy z rysunkami Plunketta? Czy też czegoś nie dostrzegam?
,, - Eeeeech.''

Offline Koalar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #976 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 02:13:22 »
Np. na WAK-u jest parę rzeczy (acz gdy czytałem Czerwonego Syna, to nie skojarzyłem tego z tamtą charakterystyczną kreską z Labiryntu; widać po latach styl się trochę zmienił).
Przy okazji Labirynt (jak parę innych osób) polecam, jedyny fajny komiks z Alienami z czasów TM-Semic. No, pierwszy AvP też był fajny, ale po latach już mi się tak nie podobał jak za dzieciaka (ale Labiryntu też dawno nie czytałem; nic sobie za jego fajność uciąć nie dam).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #977 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 02:34:39 »
Jak mogłem o CzerwonymSynu zapomnieć!  :) Dzięki ci wielkie!

I jakaż nam się spontaniczna grupa wsparcia dla "Labiryntu" sformowała, aż serce rośnie ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #978 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 08:49:53 »
Ja "Labirynt" biorę na 100%, ten drugi tytuł z resztą też. Jestem wielkim fanem filmowej trylogii (bez "Przebudzenia", brrr) i komiksowe uniwersum mi akurat podchodzi. Czytałem całe "Fire and Stone" i nie jest źle - całkiem przyjemnie. "Obcy: Izolacja" również mi podeszło, więc na komiksowy ciąg dalszy nastawiam się pozytywnie.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #979 dnia: So, 22 Luty 2020, 21:57:05 »
Po Y Briana Vaughana, wpadł mi dzisiaj w ręce Labirynt Jima Woodringa. Nie mam coś ostatnio szczęścia do tytułów, a tym razem  trafił mi się wręcz koszmarek. Niemiłosiernie zmęczył mnie ten komiks. Krótka i pędząca akcja, nudne postaci, koszmarne rysunki... Muszę to czymś przepić (vide przeczytać) i szybko zapomnieć. Chyba na krótką chwilę odstawię grafikę. To jest czas na Wodnikowe Wzgórze ✌️Artificem commendat opus, jak sądzę w tym przypadku...

Offline HaVoK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #980 dnia: So, 07 Marzec 2020, 17:44:14 »
Dzisiaj taka sytuacja na Poznańskich Targach Książki. Stoisko Scream. Młody chłopak wraz z mamą przeglądają komiksy. Dzieciak (jakieś 10-12 lat) bardzo chce kupić dwa komiksy - Sykesa i któryś z westernów Serpieriego. Dzieciak widocznie waha się, który wybrać. Wydawca  mówi 50zł za jeden album, ale po chwili dodaje coś mniej więcej takiego "Ale to pewnie całe Twoje oszczędności/kieszonkowe. Wiem co to znaczy. Wiesz co? za 50 zł dostaniesz oba te albumy. Jak byłem młody to też zbierałem na komiksy".

Przyznam, że akurat Scream jest wydawnictwem, które mocno mnie irytuje swoimi praktykami, ale za takie życiowe podejście, jak dzisiaj należy im się wielki plus. Super sprawa.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #981 dnia: So, 07 Marzec 2020, 17:49:10 »
Dobry pijar jeszcze nikomu nie zaszkodził   ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #982 dnia: So, 07 Marzec 2020, 17:50:01 »
Spokojnie, to tylko ustawka. Podstawiony dzieciak, podstawiona matka, jak wygrani w grę z trzema kubkami w Zakopanem 8)

Spoiler: PokażUkryj
Żartuję. Bardzo ładny gest Pana z SC!

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #983 dnia: So, 07 Marzec 2020, 18:05:10 »
Pijar to byłby gdyby to zrobił np. przy kamerach, a nie pięciu osobach na stoisku. Ładne zachowanie. Aż się cieszę, że wczoraj kupiłem tego czarno - białego Aliena. Trza ich wspierać. Jeszcze Burma 2 i bardzo ich polubię. :)
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline PawelC

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #984 dnia: So, 07 Marzec 2020, 19:33:08 »
Młody chłopak wraz z mamą przeglądają komiksy. Dzieciak (jakieś 10-12 lat) bardzo chce kupić dwa komiksy - Sykesa i któryś z westernów Serpieriego... należy im się wielki plus. Super sprawa.

I wielki minus za sprzedawanie dziecku komiksu przeznaczonego tylko dla dorosłych.
Jedyna słuszna reakcja w takich sytuacjach to poinformowanie rodzica o zawartości dla dorosłych żeby ten mógł zdecydować czy chce kupić coś dziecku czy nie, czy tak to się odbyło?

Dla jasności, mnie tam nawet nie chodzi o to, że chłopak zobaczy rysowane to i owo, tutaj osobiście mam bardzo liberalne i zdroworozsądkowe poglądy.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #985 dnia: So, 07 Marzec 2020, 19:37:27 »
Mi kiedys 8 albumow sprzedali po 20 zl kazdy bo niechcialo im sie niesc ciezkiego kartonu do auta stwierdzil jeden z nich 😀

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #986 dnia: So, 07 Marzec 2020, 20:17:15 »
Akurat. Pewnie wyglądałeś jakbyś ostatnie oszczędności szacował i się zlitowali nad Tobą. 😉

Online freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #987 dnia: So, 07 Marzec 2020, 22:34:03 »
pawelc w gta grałeś? lobo czytałeś? rambo oglądałeś? to tez było od 18tu.

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #988 dnia: So, 07 Marzec 2020, 22:41:28 »
Już słyszałem takich lunatyków, którzy oglądanie Star Warsów z 7-latkiem uważają za przejaw szaleństwa ;)
Z ciekawości - co jest takiego we wspomnianych komiksach?

Offline Castiglione

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #989 dnia: So, 07 Marzec 2020, 22:58:07 »
Bez przesady, +18 to i Batman jest opisany. Ale co ja tam wiem, moje pierwsze czytanie Kaznodziei to był jakoś koniec podstawówki.