Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 805304 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hans

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #750 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 22:51:16 »
Ja odpadłem po pierwszym :) Tak jak napisałeś pomysł jakiś jest, ale wszystko jakieś takie sztuczne i miałkie.
Też po odpadłem. Sporo pozycji Screamu nie trafia ostatnimi czasy w mój gust a szkoda bo wcześniej byli dla mnie najlepszym wydawnictwem.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #751 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 00:58:41 »
Czy ktoś się orientuje co do dalszych losów "Lady Killer"? Bo jak na razie jest to najlepsza pozycja z tych, które ostatnio wziąłem od Scream a tymczasem o ile Wiki podaje "ongoing" o tyle nt vol 3 ni słówka w żadnych cywilizowanych rejonach internetu.
Seria jest martwawa czy (zważywszy na dotychczasową przerwę) całkowicie martwa?  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline laf

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #752 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 08:22:07 »
Podpinam się pod powyższe pytanie.
A jak w ogóle kończy się 2. tom? Jest jakiś cliffhanger, czy można uznać, że wątek kończy się w sensowny sposób?

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #753 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 08:42:16 »
Kończy się klifem przez wielkie "K".  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #754 dnia: Śr, 23 Październik 2019, 18:01:03 »
Jak to jest z tym Aliens Original Comic Book series?
Widzę jedno wydanie - czarno-białe, a potem kontynuacja w kolorze?
Coś przegapiłem?

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #755 dnia: So, 26 Październik 2019, 13:37:17 »
Na stoisku Scream takie info: W przyszłym roku dwa tomy Dekalogu, dwa Mrocznych miast i Nestor Burma 2. Oby, kurde, oby.

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #756 dnia: So, 26 Październik 2019, 15:10:56 »
 crème de la crème  ;D ;D ;D

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #757 dnia: So, 26 Październik 2019, 16:08:25 »
etam, dekalog nudy, ale reszta mniam

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #758 dnia: So, 26 Październik 2019, 16:33:45 »
Jak to jest z tym Aliens Original Comic Book series?
Widzę jedno wydanie - czarno-białe, a potem kontynuacja w kolorze?
Coś przegapiłem?
W ramach tego Original Comic Book Series wyszły tylko dwa Alieny.

Pierwszy to wydanie to wspomniany przez ciebie czarno-biały Aliens: Outbreak, alternatywna historia do Alien3 (gdzie Hicks i Newt przeżywają). I drugi zawiera jego dwa sequele - zawiera Aliens: Nightmare Asylum i Aliens: Female War (oba w kolorze).

Więcej szczegółów tutaj:
https://avp.fandom.com/wiki/Aliens_30th_Anniversary:_The_Original_Comics_Series
https://avp.fandom.com/wiki/Aliens:_The_Original_Comics_Series_Volume_2

Z OCBS to swoje tomy mają Predator i Terminator (każdy z nich po jednym), a w maju wyjdzie AvP.

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #759 dnia: So, 26 Październik 2019, 16:56:15 »
Outbreak oryginalnie chyba też był dostepny w kolorze, nie? Więc cóż to za bezsensowna zagrywka?
Zawartość mniej więcej znam, od 25 lat mam na półce powieści Perry'ego, które chyba powstały na podstawie komiksów.
« Ostatnia zmiana: So, 26 Październik 2019, 16:58:43 wysłana przez Gieferg »

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #760 dnia: So, 26 Październik 2019, 17:13:07 »
Nie, Outbreak oryginalnie był czarno-biały i tworzony w tej samej technice co pierwsze komiksowe Żółwie Ninja. Dopiero w późniejszych przedrukach dodawali kolor.

Offline ASh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #761 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 17:49:07 »
Zapytam tu bo SC wydaje obcych, tak wiec czy wiecie moze czy planowane sa przez nich lub przez kogos innego wydanie Aliens Omnibus?

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #762 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 09:42:02 »
Ja ciekaw jestem czy coś jeszcze wydadzą w tym roku ?

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #763 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 10:00:34 »
Zapytam tu bo SC wydaje obcych, tak wiec czy wiecie moze czy planowane sa przez nich lub przez kogos innego wydanie Aliens Omnibus?

Kiedyś pytałem ich na FB o to i nic konkretnego nie powiedzieli ale z wypowiedzi wynikało że myślą o tym - obstawiam że dopiero sie tym zajmą gdy już powydawaj ą te wszystkie jubileuszowe wydania specjalne i potem Omnibusy bo troszkę dubli będzie wtedy.

Offline parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #764 dnia: Nd, 01 Grudzień 2019, 22:13:18 »
Skończyłem właśnie Bouncera (czytałem na raty, z przerwami między częściami). No i powiem tak - facet który porównywał w posłowiu Jodorowsky'ego do Szekspira zdrowo odleciał, to jak uznać że każdy posiadacz dużego nosa grający na fortepianie jest Szopenem. Nagromadzenie idiotyzmów duże, chociaż sporą część z nich jestem w stanie zaakceptować jako część konwencji itd. i nawet czerpać z nich przyjemność. Jednak co i rusz Jodorowsky musiał się zapędzić i dowalić czymś w stylu brazylijskiej telenoweli, przy czym człowiek wykrzywia się z zażenowaniem jak na wspomnienie tego, co wyprawiał dzień wcześniej po pijaku. W posłowiu jest wzmianka, że Boucq czasem go powstrzymywał. Chyba wolę nie wiedzieć jakie pomysły wybił mu z głowy.
Ale ogólnie - nawet to fajne. Jednak pomysł sięgnięcia po Białego Lamę już mi przeszedł.