Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794755 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Martin Eden

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #315 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 15:44:16 »
Jak zobaczyłem te planszę powyżej, to sie lekko zafrasowałem, bo odebrałem kadr z pilotem tak, że za sterami siedzi kobieta.

Online Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #316 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 17:58:48 »
Rysunki takie se, mało detali.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline l_z_l

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #317 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 20:19:33 »
Rysunki niezłe, ładne wydanie, niski nakład, dobra cena. Nie chcem, ale muszem. :D
Mniej, więcej.  ;)

Te lotnicze tytuły Screamu, zawsze mają niski (500 sztuk?) nakład.

Angel Wings, Książę i First Moon miały/maja a przy EDELWEISS albo przegapiłem tą informacją albo nie jest to tytuł limitowany, co miało by sens bo jak jakiś autor jest popularny to ma większe nakłady (zazwyczaj).

No i na captainhook.pl edelweiss nie jest w dziale limitowane.

Cała sprawa w tym, że teoretycznie wyprzedany nakład Scream może sprzedawać przez kolejne 5 lat po okładkowej lub kolekcjonerskiej cenie spod lady tu i ówdzie.  ;)

.. i jak mam wspierać jakieś wydawnictwo to wolę takie, które traktuje swoich klientów profesjonalnie. I tyle.
Choć z drugiej strony to przecież fajny komiks to jest i snobistyczne ciągoty też dają o sobie znać. ;D




...jak ktoś kiedyś powiedział "kto się waha ten ręką macha..." ;)
No :)  ... a książę po okładkowej dalej do nabycia w sklepie Screamu (jak by ktoś szukał).

Offline MarcusSz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #318 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 22:04:00 »
Zawsze warto jak coś ma nakład wyprzedany podjechać (jeśli jest się z warszawy) lub napisać/zadzwonić do centrum komiksu - chłopaki mają sporo jeszcze czasami jakiś pojedynczych sztuk. (Ja tak ostatnio złapałem jeszcze 1 tom Durango, którego już chyba nigdzie nie ma).
EDELWEISS myślę że chyba powinni jeszcze mieć, a na miejscu zawsze jakiś rabat też wpadnie.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #319 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 07:34:45 »
(...)
No :)  ... a książę po okładkowej dalej do nabycia w sklepie Screamu (jak by ktoś szukał).
Tak, nawet byłem o włos swego czasu od zakupu tam ale termin wysyłki "do 21 dni" (przynajmniej tak wtedy było) zachęcił mnie do poszukania w innych miejscach i ostatecznie wyrwałem nówkę w folii za 100 na allegro.

Offline Alfman

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #320 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 08:09:00 »
Tak, nawet byłem o włos swego czasu od zakupu tam ale termin wysyłki "do 21 dni" (przynajmniej tak wtedy było) zachęcił mnie do poszukania w innych miejscach i ostatecznie wyrwałem nówkę w folii za 100 na allegro.

Z tymi datami wysyłki, to różnie jest. W zeszłym tygodniu też coś u Nich brałem, termin 20 dni roboczych, po dwóch dniach wysyłka  ;)

Offline Hans

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #321 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 13:22:08 »
Przejrzałem trochę przykładowych stron komiksu First Moon i wygląda to dla mnie bardzo słabo.
Brak detali - jakby komiks był rysowany na szybko, niedociągnięcia graficzne a do tego ta kolorystyka....
Jak dla mnie masakra, i nawet jakby będzie w limitowanym nakładzie 100 egzemplarzy to na bank tego nie kupię.
Ulga dla portfela przy tym wysypie tytułów.

Offline ASh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #322 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 14:25:06 »
Wiecie moze czy Predator vs Dredd vs Aliens J. Wagner bedzie wydany w pl czy kupowac ang wydanie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #323 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 17:12:16 »
SC na FB zaczyna prezentować sierpniowe nowości:

Reżyser Walter Hill miał decydujący wpływ na rozwój gatunku sztandarowego dla Hollywood: filmu akcji - od „48 godzin” przez „Red Heat” i „Ostatniego sprawiedliwego” (jako reżyser), napisanie scenariusza do klaustrofobicznego "Obcego 3", czy wreszcie jako współtwórca serialu "Deadwood" bez którego nie byłoby pewnie ani "Gry o tron" ani wielkiej popularności seriali w ostatniej dekadzie.
Wraz z Matzem "popełnił" też kilka scenariuszy komiksowych. Jeden z nich przeniósł na papier znakomity francuski rysownik Jef.
Panie i Panowie: oto opowieść o zemście i poszukiwaniu tożsamości. Po ostatnią kulę. I ostatnią ofiarę.
CIAŁO i DUSZA.




Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #324 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 17:17:27 »
Wiecie moze czy Predator vs Dredd vs Aliens J. Wagner bedzie wydany w pl czy kupowac ang wydanie?

Na razie niewiadomo. Ale znając życie pewnie niedługo wyjdzie to po polsku i pytanie czy to zrobi Scream czy kto inny (a też czekam, bo Splice and Dice mi się podobał).

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #325 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 18:44:01 »
Walter hill popełnił również jeden z moich ulubionych filmów The Warriors  ;D ;D ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #326 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 19:34:49 »
Walter hill popełnił również jeden z moich ulubionych filmów The Warriors  ;D ;D ;D

Wstyd, że do dziś go nie widziałem. Ale dobrze wspominam Ciężkie czasy, Kierowcę, Nienawiść, 48 godzin...

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #327 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 19:40:51 »
Wstyd, że do dziś go nie widziałem. Ale dobrze wspominam Ciężkie czasy, Kierowcę, Nienawiść, 48 godzin...
Zatem obejrzyj dzisiaj koniecznie  ;) Za komiksem na podstawie filmu nie tęsknię zbyt mocno, ale i tak chętnie bym kupił w PL.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #328 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 12:51:30 »
Swoją drogą na podst. wspomnianych "Ciała i duszy" Hill nakręcił swój film The Assignment z Michelle Rodriguez i Sigourney Weaver, który spowodował parę kontrowersji...

Anyway. Kolejny Manara od SC:

Mistyczne marzenie podążające śladem buddyjskich mnichów z Nepalu.
Nieokiełznany western o słodko-gorzkim posmaku.
Od dalekich Himalajów po rozległy amerykański Zachód, Milo Manara puszcza wodze swemu umiłowaniu podróży, przygody i wędrówek… i oddaje się eksploracji mitów, aby lepiej odmalować ludzką istotę rozdartą między próżnością i transcendencją.


JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #329 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 15:53:54 »
Kolejna zapowiedź:

 ŻYJĄCA ŚMIERĆ

Czy biologowi Joachimowi uda się przywrócić życie Lise, ryzykując, że obudzi „żyjącą śmierć”...?

Młody naukowiec prowadzący na Marsie zakazane badania zostaje porwany przez potężną i tajemniczą kobietę z dawnej Ziemi, która nakazuje mu dokonanie niemożliwego: ma ożywić jej córkę. Lecz nie zwraca się bezkarnie życia Śmierci...

Scenarzysta legendarnej frankofońskiej serii „Aquablue” - Olivier Vatine podąża w tej mrocznej powieści graficznej śladami „Frankensteina” Mary Shelley, a rysownik - Alberto Varanda nadaje klaustrofobicznej historii odpowiednią scenografię, która urzeka odniesieniami do wiktoriańskiego horroru.



Ja się jaram :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Lipiec 2019, 16:05:28 wysłana przez JanT »