Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 795018 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4035 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 23:36:54 »
Lol. To tak można?

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4036 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 01:27:58 »
Jak sie bardzo chce, to wszystko mozna.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4037 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 14:15:27 »
wszystko jest dla ludzi ale serio - liczą sobie 120 pln za ten komiks to mogliby go chociaż sprawdzić. muszę sobie nowy tryb włączyć dla komiksów scream - najpierw recenzje a dopiero potem zakup.

wariatka z sacre-coeur nie ma takich przebojów?

Recenzji nie ma dużo, bo wydawca niechętnie współpracuje z recenzentami albo w ogóle tego nie robi. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego ;) Dzięki, ja też odpuszczam "przycięty" komiks, a szkoda, bo bardzo chciałem go dołączyć do kolekcji.

Online vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4038 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 14:30:11 »

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4039 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 14:31:50 »
Cytuj
"Borgia" to rzecz piękna i zarazem odpychająca, urzekająca drobiazgowym oddaniem realiów historycznych, a jednocześnie szokująca niespotykanym wręcz nawarstwieniem dewiacji i zepsucia.

WP mocno o obciętych kadrach.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4040 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 14:55:33 »
No jak nie ma recenzji??? Borgia nawet na wp.pl sie zalapala.

https://ksiazki.wp.pl/borgia-krew-dla-papieza-wladza-i-kazirodztwo-recenzja-komiksu-wyd-scream-comics-6857277625285184a

Nie mówię, że nie ma, tylko że nie jest ich dużo. A jak są, to w miejscach, gdzie recenzenci nie zauważą braków, bo co tam stopa czy okno, kto by się przejmował.

Offline Nowicjusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4041 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 15:01:22 »
Nie mówię, że nie ma, tylko że nie jest ich dużo. A jak są, to w miejscach, gdzie recenzenci nie zauważą braków, bo co tam stopa czy okno, kto by się przejmował.
Stopa i okno to pikuś ale ta ucięta pupa na jednym dymku to już dużo 😉

Offline stempel

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4042 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 15:07:29 »
Nie mówię, że nie ma, tylko że nie jest ich dużo. A jak są, to w miejscach, gdzie recenzenci nie zauważą braków, bo co tam stopa czy okno, kto by się przejmował.
A ilu to mamy "wybitnych recenzentów", którzy większość energii skupiają na otwieraniu przesyłki, przekartkowaniu pozycji przy tysiącu ochach i ahach, po czym następuje podziękowanie za darmowy egzemplarz

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4043 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 16:00:42 »
A ilu to mamy "wybitnych recenzentów", którzy większość energii skupiają na otwieraniu przesyłki, przekartkowaniu pozycji przy tysiącu ochach i ahach, po czym następuje podziękowanie za darmowy egzemplarz

To chyba na YouTube ;)
Nie wiem, nie korzystam :)

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4044 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 16:17:59 »
WP mocno o obciętych kadrach.

Co się czepiasz, przecież napisali o obciętych kadrach, o w tym miejscu:

"Tu warto zaznaczyć, że Scream wydał swoją edycję w powiększonym formacie, a rysunki tylko na tym zyskały."

Zacytuję raz jeszcze: Rysunki na tym zyskały! A w ogóle to bombowa recenzja. Należy z niej zapamiętać, że Borgia niczym niejedna niewiasta ma zgrabnie napisaną figurę, tfu... fabułę. Michał Anioł ją dłutkiem haratał i wyszła taka zgrabna ;)

Offline neo789

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4045 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 16:51:47 »
Są takie wydawnictwa które nie wydają a powinny są i takie które wydają a nie powinny

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4046 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 20:12:48 »
Trzecie oko Ledroita ma się ukazać w 1 czy 2 częściach?

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4047 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 22:11:15 »
Nie mówię, że nie ma, tylko że nie jest ich dużo. A jak są, to w miejscach, gdzie recenzenci nie zauważą braków, bo co tam stopa czy okno, kto by się przejmował.

Mam przeczucie, że gdyby recenzja, od której wszystko się zaczęło nie powstała - do dziś mogliśmy jeszcze żyć w nieświadomości.

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4048 dnia: Cz, 26 Styczeń 2023, 23:05:54 »
Mam przeczucie, że gdyby recenzja, od której wszystko się zaczęło nie powstała - do dziś mogliśmy jeszcze żyć w nieświadomości.
ja na pewno bym żył bo nie miałem zamiaru kupić. ale gdybym kupił, to myślę, że bym od razu zauważył.

Walić to. w końcu trzeba mieć jakiś pretekst, żeby ściąć trochę zakupy w ciężkich czasach. (nikt się tym nie przejmie), ale rezygnuję tymczasem do odwołania z całej oferty Screamu. [tzn. zostaję tylko przy MM]

ścięte kadry to tylko wierzchołek góry lodowej: drewniane tłumaczenia, totalny brak korekty i redakcji, edycja graficzna czasem na poziomie podstawówki, że o słabych akcjach z cudownym rozmnożeniem nakładu nie wspomnę.Za to grand format i twarda okładka lekko mi powiewa, tak jak niektórym brak "kilku milimetrów" kadru. Basta! koniec Krzyków!

Offline wojtast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4049 dnia: Pt, 27 Styczeń 2023, 09:15:07 »
Ja bym jeszcze do tego dodał drukowanie w BZGraf - trzeszczące, latające grzbiety i śmierdzące strony.
Bo oczywiście gdybyśmy chcieli oczekiwać druku z lepszych drukarni, to ceny nie mogłyby być tak wyjątkowo niskie i konkurencyjne rynkowo jak to obecnie ma miejsce w przypadku komiksów Scream.