Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 795182 razy)

Sędzia, MODZEL, Sikor, Voitas, am666 (+ 1 Ukrytych) i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Megatron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3975 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:11:14 »
chcę mieć pełnoprawny produkt

Nie dostaniesz go w tej chwili. Taka jest rzeczywistość. Pisząc posty nic nie zmienisz. Specjalnie dla Ciebie mają wydrukować od nowa? Olej i poczekaj na następne wydanie lub poprawione wznowienie.

Offline Nowicjusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3976 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:18:37 »
No niestety nic z tym nie zrobią, obojętnie co jest przyczyną tych uciętych kadrów i kogokolwiek to wina,.
Owszem będzie jakieś wytłumaczenie  z ich strony które nic nie wniesie, komiks wydany i tyle kto chce kupi/nie kupi.
Nie ma możliwości żadnych zwrotów całej partii, poprawy nakladu,  zmielenia partii wydanego komiksu bubla, kto by to sfinansował???
Tylko pewnie przez ta wtopę będzie im dłużej schodził, a po przeczytaniu komentarzy na Facebooku i forum dużo osób zrezygnuje z zakupu.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3977 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:20:03 »
A mnie się wydaje, że pisanie postów może dużo zmienić. Już sporo osób odpuściło zakup Borgii bubel edition dzięki forum. Nawet jeśli teraz oleją sprawę (choć przecież nie powinni), to następnym razem dobrze sprawdzą próbny komiks otrzymany z drukarni, pliki i tak dalej.

Offline Nowicjusz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3978 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:24:40 »
A mnie się wydaje, że pisanie postów może dużo zmienić. Już sporo osób odpuściło zakup Borgii bubel edition dzięki forum. Nawet jeśli teraz oleją sprawę (choć przecież nie powinni), to następnym razem dobrze sprawdzą próbny komiks otrzymany z drukarni, pliki i tak dalej.
Dokładnie to , i tylko to żeby następny ich komiks bardziej dopracowali,  bo ten już na straty idzie 😄
Ps ciekawe jak długo będzie dostępny nakład po takiej wtopie?😉
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:33:14 wysłana przez Nowicjusz »

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3979 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:39:23 »
Po masakrycznej wpadce z Tomb Raiderem, dodatkowo wzmocnionej idiotycznym tłumaczeniem, wręcz obrażaniem klientów, każdy komiks od Scream kupuje dopiero, po przeczytaniu opinii na jego temat, z naciskiem na formę wydania. I bardzo dziękuję za ostrzeżenie, ten album miałem nabyć, ale sobie odpuszczam, kolejnego bubla, do tego podsycanego ponownie idiotycznymi tłumaczeniami, nie mam zamiaru nabywać. Dziękuję.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3980 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:46:09 »
@Dracos

Mnie też nie cieszy to, że są błędy. Tylko że istnieją sposoby na rozwiązanie problemu, bez zalewania internetu łzami. Jeśli ktoś kupił może prawnie reklamować w sklepie, ci którzy nie kupili jaki mogą mieć z tym problem?
O kurde, zakaz krytykowania bledow wydawcow na forum jest. Miarkujcie sie koledzy bo mandaciki wleca.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Megatron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3981 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:48:08 »
Przeczytaj i pozostałe moje posty, a nie jedno zdanie. No chyba że w każdym mam powielać co napisałem wcześniej.

Online vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3982 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:51:40 »
Nie wiem, czy to może coś na modłę samospełniającej się przepowiedni, bo na fejsbuku Screamu cała dyskusja toczy się pod ostatnim postem Wydawcy o treści"

Cytuj
Niedziela, nie ma co zanudzać o komiksach, więc tylko taka odpowiedź na pytanie skąd się wziął SCREAM. ;) Niestety kochamy i sztukę i ... Lego.

który to został opatrzony grafiką:



źródło: https://www.facebook.com/photo/?fbid=734689288100376&set=a.609096717326301
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Styczeń 2023, 14:53:27 wysłana przez vision2001 »

Offline plast

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3983 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:08:58 »
Nie dostaniesz go w tej chwili. Taka jest rzeczywistość. Pisząc posty nic nie zmienisz. Specjalnie dla Ciebie mają wydrukować od nowa? Olej i poczekaj na następne wydanie lub poprawione wznowienie.

Zdaję sobie sprawę, że go teraz nie dostanę.

Jednocześnie uważam, że słowem (np. pisaniem postów) można wiele zmienić w każdym aspekcie życia.

Zatem również w podejściu wydawcy komiksów do swoich klientów.

I o to jest ta walka.

Online Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3984 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:20:33 »
Po masakrycznej wpadce z Tomb Raiderem, dodatkowo wzmocnionej idiotycznym tłumaczeniem, wręcz obrażaniem klientów, każdy komiks od Scream kupuje dopiero, po przeczytaniu opinii na jego temat, z naciskiem na formę wydania. I bardzo dziękuję za ostrzeżenie, ten album miałem nabyć, ale sobie odpuszczam, kolejnego bubla, do tego podsycanego ponownie idiotycznymi tłumaczeniami, nie mam zamiaru nabywać. Dziękuję.

Jakiej wpadce z Tomb Raiderem?

Online kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3985 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:30:59 »
Jakiej wpadce z Tomb Raiderem?

noriemu się papier nie spodobał, TR został wydany na offsecie.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3986 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:35:46 »
Podoba mi się, jak Scream podaje konkrety, bo można to zweryfikować. Nowy koncept artystyczny ma być, trochę się zapędzili w kozi róg
1. Potwierdzili, że wiedzieli o tym, że plansze są przycięte, dyskutowali o tym z wydawcą.
2. Wydawca w dyskusji z nimi powie, że przysłał im przez pomyłkę złe pliki, bo x,y,z i przeprosi. Scream da komunikat

Przecież to jawna sprzeczność. To będzie bezczelne kłamstwo.

3. Wydawca potwierdzi to, co wcześniej w dyskusji padło, że to nowy kierunek artystyczny. To, po co Scream chce jeszcze od nich wyjaśnienia. W każdym razie, gdy wydawnictwo potwierdzi wersję Scream, to znaczy, że będą wydania oparte na tej wersji i będzie można je zweryfikować.

Online Sędzia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3987 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:39:41 »
noriemu się papier nie spodobał, TR został wydany na offsecie.

Mam ten komiks, jest świetnie wydany, super papier. Zbyt dobry, jak na Tomb Raidera, ale jak sobie tak chcieli wydać, to mi nie przeszkadza.

Ucięte kadry w Borgi to mocna wtopa, chętnie zobaczę c.d. kto zawinił. Nie do końca sobie wyobrażam, że Scream sam coś przyciął, to by bardziej pasowało na kogoś początkującego.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3988 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:40:45 »
noriemu się papier nie spodobał, TR został wydany na offsecie.
Papier to kwestia gustu. Ale wpadką były te tytuły rozdziałów na wielkich prostokątach zakrywających rysunki z cyklu grafik płakał jak projektował. A któryś z forumowiczów ogarniał w kilka minut dużo lepszą robotę. Pamiętacie?

Edit.
Mam:)
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/scream-comics/msg136392/#msg136392
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:42:52 wysłana przez Death »

Offline Necr09

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3989 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 15:46:35 »
Fonty dobrane na szybko, można je lepiej dopasować. Chodziło tylko oto, żeby wyczyścić oryginał (angielski) i nałożyć polski tytuł. Można?





Up
@pokia pokazał jak to powinno wyglądać
FGO: 758,469,198