Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794816 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline nocny

Scream Comics
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 23:25:00 »
Wydawnictwo, które zaczynało frankofonami, obecnie nieco zmienili katalog. Dużo "Aliens", dużo "Predatora", komiksy z samolotami czy Manara.

strona www
Facebook

Offline KubciO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 12:19:08 »
I mnie jednym z tych "Aliensów" ("ALIENS: DEAD ORBIT") zainteresowali. Fanem nie jestem, ale rysunki zrobiły swoje. Dodatkowo po reakcjach ludzi na profilu Fb wydawcy, widać, że był wyczekiwany. Ja wezmę ze względu na rysunki. Może dostanę przy okazji nie najgorszą historię. :D

Offline U.F.O

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 19:12:57 »
Ja tam się ciesze, że w końcu będzie pociągnięty dalej Dekalog i Technokapłani. Co prawda z całkiem zacnym 'lagiem', no ale co ma wisieć, nie utonie ;)

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:53:18 »
Ja dzieki nim znow mam podjare na Aliensow i Predkow ale najbardziej ich lubie za samoloty, oby jak najwiecej  ich ;)

Online robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:57:36 »
Ja dzieki nim znow mam podjare na Aliensow i Predkow ale najbardziej ich lubie za samoloty, oby jak najwiecej  ich ;)
Ja z kolei tylko samoloty już kupuję od nich. No i teraz Dekalog jak wyjdzie. W żadne nowe serie od Scream nie wchodzę, amerykanów ichnich nie biorę.

KamilM

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:46:11 »
No i w końcu wiadomo co to za Tomb Raider. To jest ta nowa seria ze scenariuszem Mariko Tomaki... :-\ To ta babka, jakby kto nie wiedział, co pisała tą beznadziejną serię o She-Hulk dla Marvela, w której cały czas piła herbatę albo gadała o jedzeniu. Teraz pisze równie beznadziejną X-23. Za to dużym zaskoczeniem jest wydanie tego Sędziego Dredd z crossami z Obcymi i Predatorami.

A pozostając w temacie Obcych, doczekamy się jeszcze od Screamu dalszych części serii Life & Death, czy może to już koniec tej historii?

majkelus81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:34:44 »
A pozostając w temacie Obcych, doczekamy się jeszcze od Screamu dalszych części serii Life & Death, czy może to już koniec tej historii?
Koniec. Life & Death zamyka także wątki serii Fire and Stone.

KamilM

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 15:09:25 »
Czyli ten wątek uniwersum obcego jest już całkowicie zamknięty. Nie ma kontynuacji przygód Ahaba, Galgo i spółki?

majkelus81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 15:40:08 »
Czyli ten wątek uniwersum obcego jest już całkowicie zamknięty. Nie ma kontynuacji przygód Ahaba, Galgo i spółki?
Na obecną chwilę Dark Horse zakończyło publikację z ich przygodami, chociażby dlatego że
Spoiler: PokażUkryj
kto miał przeżyć to przeżył, kto wrócił do domu to wrócił i kto miał się cofnąć w czasie to się cofnął.
Obecnie są wydawane samodzielne serię Aliens oraz Predator, które Scream zapowiedział u nas, ale żadna nie kontynuuje wątków wcześniejszych serii.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:05:35 »
Scream pisalo ze Lady Killer im sie niezle sprzedaje ciekawe czy by pokusili sie o Danger Girl Scotta Campbella?

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:07:02 »
Jak już Scream wyda samoloty, a został im choćby Czerwony Baron (fajny zbiorczy tom widziałem w Hiszpanii), to mogą iść w marynistykę, gdzie też coś się znajdzie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:08:09 »
Z tego co gadaja to bardziej w samochody chca isc..

Online NuoLab

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 22:04:35 »
Z tego co gadaja to bardziej w samochody chca isc..

Jak się nazywa ten komiks co go drukowali w Świecie Młodych, było tam dwóch policjantów - stary i młody i kupa realistycznie narysowanych samochodów? Taki w klimacie "Streets of San Francisco", pamiętałem nazwę a teraz nie moge wyguglać. To by było fajne.

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 01:50:41 »
Oj nie nie nie- jeszcze trochę lotniczych tytułów na rynku zostało :) A jeśli chodzi o auta , to niech wydadzą "Rodd Racer"  ;)
Ciekawe byłoby, gdyby wydali np. "Rocketeera". Pytanie, czy taki komiks miałby wzięcie na polskim rynku.
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 10:37:27 »
Jak się nazywa ten komiks co go drukowali w Świecie Młodych, było tam dwóch policjantów - stary i młody i kupa realistycznie narysowanych samochodów? Taki w klimacie "Streets of San Francisco", pamiętałem nazwę a teraz nie moge wyguglać. To by było fajne.
To pewnie “3x” kontra “Mamuty” (Ch. Denayer, A.P. Duchateau), gdzie było dwóch policjantów: Brock i Al Russel. Wychodził w 1986 roku.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.