Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794638 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3420 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 13:12:25 »
To dodruk (II wydanie) czy premiera?

Ja żyję w przekonaniu, że to kolejny (trzeci) zbiór westernowych historii Serpieriego po Kolorach Dzikiego Zachodu i Legendach Dzikiego Zachodu. Ale to przekonanie może być błędne, jeśli tak jest to proszę kogoś mądrzejszego o sprostowanie.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3421 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 13:17:42 »
Ja żyję w przekonaniu, że to kolejny (trzeci) zbiór westernowych historii Serpieriego po Kolorach Dzikiego Zachodu i Legendach Dzikiego Zachodu. Ale to przekonanie może być błędne, jeśli tak jest to proszę kogoś mądrzejszego o sprostowanie.
A moze nawet i czwarty, bo ostatnio wyszly Kobiety Dzikiego Zachodu

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3422 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 13:19:37 »
A moze nawet i czwarty, bo ostatnio wyszly Kobiety Dzikiego Zachodu

Racja, nawet je posiadam :P

Offline Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3423 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 13:19:44 »
To premiera.
"Kolejny album włoskiego mistrza komiksu realistycznego, poświęcony Dzikiemu Zachodowi. Pozycja dla miłośników westernu i egzotycznej przygody, klasycznej kreski pełnej detali. W cyklu westernów Serpieriego ukaże się jeszcze kilka innych tytułów autora.
Album zawiera sześć historii: „Niezwykła Historia Zachodu”, „Tecumseh”, „Grzmiący Kij”, „Żeremie”, „Z Biegiem Rzeki” i „Zaklęcie Ducha Wód”."

Wznowienia 2 pierwszych zbiorów Serpieriego (Kolory Dzikiego Zachodu i Legendy Dzikiego Zachodu) mają być jeszcze w tym roku. Może na MFKiG

Offline Dracos

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3424 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 16:54:37 »
Hmm, a te 4 tomy to zbierają wszystkie westernowo-indiańskie prace Serpieriego ? Bo tak na oko na to wychodzi, ale z chęcią bym przeczytał zdanie kogoś kto ma na ten temat głębszą wiedzę.

Offline Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3425 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 13:35:14 »
W lipcu oprócz 1 tomu Giacomo C. i Kolejnej granicy Serpieriego będą jeszcze kolejne tomy Nestora Burmy (80 stron i 100zł okładkowa - auć) i Dżinna

Nestor Burma tom 3: Awantura na Nation - 80 stron - 99.99 zł - format 240x320 mm - twarda oprawa
https://www.gildia.pl/komiksy/528744-nestor-burma-3-awantura-na-nation



Dżinn tom 5: Pawilon rozkoszy / Wieczna młodość - 112 stron - 109.99 zł - format 240x320 mm - twarda oprawa
https://www.gildia.pl/komiksy/528740-dzinn-5-pawilon-rozkoszy-wieczna-mlodosc


ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3426 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 13:36:24 »
Widzę, że najcieńszy z dotychczasowych, tylko 82 strony. W dzisiejszych czasach i przy tym wydawcy może 100 okładkowo nie przekroczy :P

Hahaha, nie przekroczył, a myślałem, że mimo wszystko przesadzam :D

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3427 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 19:47:39 »
Ostro. Czarno-biały Burma 80 stron za 100 zł na okładce i z mega małymi rabatami. Robi się naprawdę ostro.
Dobrze, że kocham Nestora Burmę całym sobą, bo kwota jaką zapłacę jest masakryczna.
Pierwszy tom miał nawet o kilka stron więcej, kosztował 50 zł i po zniżkach dałem 30 zł. Teraz 75. Może uda się gdzieś za 70. Może.
Kupię, bo to Nestor.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3428 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 20:05:03 »
Cytuj
Kolejny tom przygód legendarnego francuskiego detektywa Nestora Burmy. Arcydzieło kryminalnej powieści graficznej spod pióra i pędzla Tardiego. Jednego z najwybitniejszych klasyków komiksu europejskiego, mistrza subtelnej kreski, czarno-białych plansz znakomicie ilustrujących ponury świat zbrodni i występków. Nakład limitowany 444 egz.

Fajny myk żeby ludzie mniej narzekali na cenę. Ciekawe czy w ogóle nakład tego tomu jest mniejszy niż poprzednich :P

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3429 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 20:31:24 »
Hehe, a ja nawet nie wchodziłem na stronę produktu tylko dodałem do koszyka (i oczywiście kupiłem, akurat dzisiaj) z poziomu wyszukiwania wydawnictwa Scream i nie widziałem opisu. 444 Tardi. Ten świat chory jest.
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Lipiec 2022, 20:33:01 wysłana przez Death »

Offline Nephilim

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3430 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 21:51:15 »
Btw.: też macie wrażenie, że limitki dwóch ostatnich albumów Serpieriego są wizualnie mniej ciekawe od wersji regular?

Offline Random_Hero

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3431 dnia: Wt, 12 Lipiec 2022, 07:23:27 »
Drodzy forumowicze,

mam szanse zaopatrzenia się w Incal wydanie kolekcjonerskie, ale nie wiem czy warto. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś więcej o tej edycji - jakość wydania, tłumacznie, dodatki, format itp? Z góry dziękuję

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3432 dnia: Wt, 12 Lipiec 2022, 19:56:56 »
Drodzy forumowicze,

mam szanse zaopatrzenia się w Incal wydanie kolekcjonerskie, ale nie wiem czy warto. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś więcej o tej edycji - jakość wydania, tłumacznie, dodatki, format itp? Z góry dziękuję
Moze po kolei...
1. Jakosc jest super jak dla mnie, ale moja zona mowi, ze ja jestem malo wymagajacy  ;)
2. Tlumaczenie - czytalem rok temu, i nie wylapalem zadnych baboli
3. Dodatkow w zasadzie nie ma, calosc sklada sie z Incala i Tajemnic Incala
4. Format A4
Zalaczam kilka fotek
https://imgur.com/a/12O0N9q
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Lipiec 2022, 20:00:51 wysłana przez kuba rozpruwacz »

Offline Random_Hero

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3433 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 12:41:54 »
Moze po kolei...
1. Jakosc jest super jak dla mnie, ale moja zona mowi, ze ja jestem malo wymagajacy  ;)
2. Tlumaczenie - czytalem rok temu, i nie wylapalem zadnych baboli
3. Dodatkow w zasadzie nie ma, calosc sklada sie z Incala i Tajemnic Incala
4. Format A4
Zalaczam kilka fotek
https://imgur.com/a/12O0N9q

Dzięki za pomoc. Komiks wziąłem (nie chciałem stracić okazji, a cena była lepsza niż wołają za zwyłke wydanie na A...O), nigdy nieczytałem Incala, więc już nie mogę się doczekać ;D

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3434 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 14:12:40 »
zdecydowanie polecam zaczynać przygodę z incalem w kolorowej wersji. najlepiej z wydań scream - czyli oryginalne barwy. wersja cz-b zyskuje wg mnie jak już zna się wersję kolorową.