Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794775 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2430 dnia: Cz, 10 Czerwiec 2021, 16:32:03 »
Ta seria "Dżinn" to fajna jest?
Czy to taka erotyka dla ubogich?

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2431 dnia: Cz, 10 Czerwiec 2021, 19:08:44 »
@up

Scream swoimi wydaniami to w ubogich nie celuje ;)

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2432 dnia: Cz, 10 Czerwiec 2021, 23:34:03 »
To też dobre jak napisali, że limitka w tej samej cenie, że są tacy fajni, tylko zapomnieli wspomnieć, że bez rabatu, co robi dużą różnicę. Szykowałem się do tej limitki skoro to ma być jakaś seria klasyków, no ale teraz poczekam na więcej szczegółów.
Nie da się ukryć, że co ostatnio coś napiszą, to znowu minusują u czytelników.

Offline raj666

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2433 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 00:33:14 »
Ta seria "Dżinn" to fajna jest?
Czy to taka erotyka dla ubogich?
To jest erotyka dla ubogich. Choć to tylko moje zdanie.

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2434 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 10:08:29 »
gdzieś była informacja że rozbitkowie będą dostępni na fkw w czerwcu czy to moja wyobraźnia zadziałała?

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2435 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:03:16 »
Tak prezentuje się limitka Rozbitków czasu:


Czekam na oburzenie się pewnych środowisk :D.

Offline GoNzO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2436 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:07:07 »
Ależ się cieszę, że wziąłem limitkę, cycki i dupcia :D.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2437 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:13:39 »
W takim ukłądzie te kółka biało-szare potrzebne jak świni siodło, no ale mogło być gorzej.

Offline Leyek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2438 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:16:57 »
Obrazek jest spoko. Oburzać można się o dawanie coraz słabszych komiksów w super, mega limitowane wydania, obowiązkowo powiększone i z powiększoną ceną. Najpierw Tomb Raider, teraz Rozbitkowie. Wystarczyłby zwykły integral w standardowym A4. Czytałem to pomniejszone wydanie Egmontu i dawało radę (szczególnie, że paradoksalnie środek dużo mniejszy niż w komiksach wydawanych jako A4 nie był). A sam komiks scenariuszowo zestarzał się źle, czytałem już dość dawno, ale pamiętam, że głupotek fabularnych to tam było co nie miara. Poziom pierwszych tomów Storma to nie był, ale i tak bez szału i jak czytać to dla rysunków.

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2439 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:22:06 »
Nie pamiętam już za dobrze tomu egmontowskiego, ale czy tam było tyle erotyki, żeby dawać na okładkę goliznę? Kupuję w zasadzie wszystkie erotyki, ukazujące się na rynku i nie mam nic przeciwko golaskom (wręcz przeciwnie), ale ta okładka przypomina reklamy warsztatów samochodowych z wlepioną bez związku dziewczyną kuszącą wdziękami.

Jeśli się mylę, poprawcie mnie.

Ps. Z lektury sprzed lat pamiętam tylko wrażenie - że komiks był zramociały, w złym rozumieniu tego słowa. Nie kupiłem i chyba nowej edycji też nie kupię przy screamowych cenach.
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:24:47 wysłana przez brvk »

Offline kenji

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2440 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:32:57 »
wszyscy narzekają na ceny , na jakość, na papier na okładke, na litery , na cenę a ONI cały czas wydają i wydają.... ktoś to musi kupować w takim razie

Offline turucorp

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2441 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:35:55 »
Ps. Z lektury sprzed lat pamiętam tylko wrażenie - że komiks był zramociały, w złym rozumieniu tego słowa. Nie kupiłem i chyba nowej edycji też nie kupię przy screamowych cenach.
To jak się dowiesz, skąd wziął się np. Funky Koval?  :o

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2442 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:41:08 »
Wiem, wiem. I Gillon fajny, ale nie mogę kupować wszystkiego. Jakaś selekcja być musi i to nieciekawe wspomnienie mnie powstrzymuje przed zakupem.

wszyscy narzekają na ceny , na jakość, na papier na okładke, na litery , na cenę a ONI cały czas wydają i wydają.... ktoś to musi kupować w takim razie
Ci sami ludzie. Można bojkotować, albo kupować i narzekać. Zresztą odwracając Twoją wypowiedź - że gdyby wydawali lepiej i taniej, sprzedawali by jeszcze więcej?

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2443 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 15:41:22 »
@Leyek Hola, hola .... chwilento...  Nie stawiajmy Rozbitków w jednym rzędzie z TR. Z całym szacunkiem dla TR i jego fabuły, bo nie czytałem i nie mam najmniejszego zamiaru, to rysunkowo jest tęczową pulpą w porównaniu do kreski Gillona, która jest klasą samą w sobie.
Rozbitkowie to ramota i nie ma sie co oszukiwać, ale wizualnie to uczta. I jak najbardziej popieram format, choć obawiam się, że bedzie jak we francuskim powiekszonym, gdzie marginesy są wielkie. Niemniej, ten komkis warto mieć nawet jako artbook, dlatego nie miałem, żadnych obiekcji, żeby kupić serię po francusku, którego nie rozumiem.

Offline perek82

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2444 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 16:14:08 »
Ja jestem zażenowany tą okładką. A nie jestem z żadnego środowiska. Wygląda to jak bazgroł nastolatka na nudnej lekcji. Wypięta dupa ma co reprezentować? Nawet gdyby to był jakiś erotyk to chyba dałoby się to zrobić ze smakiem.
No ale to jest limitowana dupa.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/