Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 805260 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1950 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 19:14:59 »
A ja bym z chęcią się dowiedział: skąd ta cena na ten komiks?

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1951 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 19:43:33 »
Wychodzi na to, że jesteś idealnym nabywcą produktów i usług.
W każdym razie dla producentów i wykonawców.

Nie, nie jestem. Wady zgłaszam, buble reklamuję. Ale też zwracam uwagę na to, jakiego rodzaju jest to wada. Wada wadzie nierówna. Jak ktoś domaga się puszczenia na przemiał całego nakładu z powodu dwóch stron w niewłaściwej kolejności, to może powinien się zastanowić nad swoimi wadami.

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1952 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 20:03:15 »
Info z FB: dwa pierwsze archives Tomb Raider pod koniec kwietnia. Trzeci tom od 10 do 14 dni później. Pierwszy numer za 199 zł, drugi za 249 zł (okładkowa). Jaram się 🙂
Przekopałem pół facebooka, ale żadnych takich rewelacji nie znalazłem. To jakiś spóźniony prima aprilis?

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1953 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 20:31:18 »
Jak ktoś domaga się puszczenia na przemiał całego nakładu z powodu dwóch stron w niewłaściwej kolejności, to może powinien się zastanowić nad swoimi wadami.

Po pierwsze: ja się niczego nie domagam. Jeżeli Wydawnictwo stwierdzi, że się nie opłaca to po prostu wzruszę ramionami i nie nabędę tego tytułu. Stwierdzam natomiast, że sytuacja w której konkretny biznes się nie zwrócił albo wręcz przyniósł stratę to jeszcze nie koniec świata i takie rzeczy mają miejsce. Nigdzie nie jest zadekretowane, że wydawca komiksów musi zarobić na każdej pozycji.
Po drugie: wycieczki ad personam to stosunkowo słaba erystyka zatem może pomyśl o wadach Swojej.

A. I po trzecie, bo tak mi się jeszcze przypomniało:

Wzrost zaufania w tym przypadku będzie raczej i tak niewielki. Bodźce pozytywne słabo działają.

Ale za to bodziec negatywny dla Wydawnictwa w postaci wtopy biznesowej będzie oddziaływał silnie i przez dłuższy czas i na samo wspomnienie każdy będzie się przykładał do roboty dwa razy bardziej byleby nie powtórzyć błędu i ew. straty finansowej. Która skądinąd bywa immanentnym elementem działalności gospodarczej.

A poza tym trzymam kciuki za jakieś sprytne rozwiązanie tego problemu, bo po cichu liczę na możliwość nabycia tego tomu bez wad.
Z mojej strony EOT.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online parsom

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1954 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 20:44:43 »
Po drugie: wycieczki ad personam to stosunkowo słaba erystyka zatem może pomyśl o wadach Swojej.

Mówisz?

Wychodzi na to, że jesteś idealnym nabywcą produktów i usług.
W każdym razie dla producentów i wykonawców.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1955 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 20:50:14 »
Mówię, mówię.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1956 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 21:17:43 »
Niech obniżą cenę, zwiększając rabat kontrahentom i sugerując obniżkę dla klienta ostatecznego. Mielenie nakładu to przesada.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1957 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 21:40:53 »
Stwierdzam natomiast, że sytuacja w której konkretny biznes się nie zwrócił albo wręcz przyniósł stratę to jeszcze nie koniec świata i takie rzeczy mają miejsce.

Mają miejsce także upadłości po stracie płynności finansowej. Dotyczy to głównie małych firm. Np. Scream.

Offline Crono

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1958 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 10:34:57 »
Przekopałem pół facebooka, ale żadnych takich rewelacji nie znalazłem. To jakiś spóźniony prima aprilis?
Na grupie FB World od Tomb Raider - LaraCroft.pl jeden z użytkowników wrzucił zdjęcie wiadomości otrzymanej od Scream Comics

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1959 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 14:01:28 »
Przekopałem pół facebooka, ale żadnych takich rewelacji nie znalazłem. To jakiś spóźniony prima aprilis?
Pozycje w takich cenach okładkowych do zamówienia już przez gildia.pl:
https://www.gildia.pl/komiksy/483903-tomb-raider-archiwa-tom-1
https://www.gildia.pl/komiksy/483904-tomb-raider-archiwa-tom-2
Ja na razie sobie odpuszczam.
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Kwiecień 2021, 14:07:36 wysłana przez vision2001 »

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1960 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:10:03 »
Ja wezmę pierwszy tom na próbę i zobaczę, czy nadaje się to wogóle do czytania.
Czasy wydawania tej serii przez Semica przypadają na okres, kiedy wydawało mi się, że (hyhy) wyrosłem już z czytania komiksów 8).

Offline burberry

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1961 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:11:51 »
Serio, ktoś to będzie czytał? Jestem w szoku, mam chyba komplet wydań z Semica, i już wtedy wydawało mi się to nie do czytania. Chętnie się pozbędę :P

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1962 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:14:17 »
Hmm 2 tomy odrazu ciekawe podejscie, mam sporo zeszytow w orginale ale nie wszystkie, biore ale narazie tom 1 bo to sporo kasy, 2 tez ale pozniej :)

Offline Jaxx

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1963 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:19:11 »
Planuję wziąć całość Archives, ale... cena drugiego tomu mocno studzi zapędy. Niemniej jeszcze się nie zniechęciłem, bo uwielbiam Larę i TR, więc na razie dorzuciłem do mojego zamówienia na Gildii tylko tom 1. Co do reszty, to na razie się wstrzymam i poczekam gdzieś na jakąś fajną promkę albo jakiś spokojniejszy miesiąc.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1964 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:23:16 »
Szkoda ze nie dali na miekko np w 4 tomach, cena moze sporo ludzi odstraszyc, wlasnie pisalem do brata ktory byl/jest fanem postaci ale tez go cena przestraszyla troche;/