Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 806262 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1845 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 19:28:15 »
Wybaczcie niewiedzę, ale ten Bouncer 1-7 to jest integral czy pakiet pojedynczych albumów? Ogólnie to godny western i komiks?

Offline keram2

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1846 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 19:34:47 »
Wybaczcie niewiedzę, ale ten Bouncer 1-7 to jest integral czy pakiet pojedynczych albumów? Ogólnie to godny western i komiks?

Pisze wyraźnie: "wydanie zawiera pierwszych 7 tomów", jest też podana liczba stron - 424.
Czyli integral.

Offline Lyricstof

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1847 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 19:38:15 »
Ciekawym tej serii Love jak zostanie przyjęta, dość ryzykowny tytuł ale kto wie może i jest rynek na takie pozycje.
Ja też ciekaw jestem tego komiksu. Rysunki piękne. Ale trochę zastanawiam się nad fabułą, po tych planszach to taki "komiks przyrodniczy" się wyłania. Chyba się skuszę.

Wybaczcie niewiedzę, ale ten Bouncer 1-7 to jest integral czy pakiet pojedynczych albumów? Ogólnie to godny western i komiks?
Integral - warto brać. Godny.  ;)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1848 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 19:51:55 »
Jeden z najlepszych westernów na rynku. Poza tym ten integral jest jedyną opcją żeby przeczytać dyptyk z tomów 6-7. No i album ma format powiększony względem A4. Jedyna arcygłupia rzecz to fakt, że jakiś głąb wpadł na pomysł żeby zawrzeć w albumie tylko 1 okładkę z każdego cyklu. Więc zamiast zawierać 7 okładek album ma tylko 3. Żeby było śmieszniej to okładki tomów 6 i 7 łączą się w jedną (plus to połączenie ma sens i jest ważne dla tej historii), a w albumie jest tylko 1 z dwóch. No totalny debil.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1849 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:07:36 »
No totalny debil.
nie, to księgowy. ale w sumie bez różnicy.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1850 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:09:00 »
A wiadomo czy integrala kolejnych tomów Scream nie może wydać bo prawa ma Taurus czy po prostu na razie nie chce tego zrobić?

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1851 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:41:23 »
Na Bonito większość pozycji Screamu 25%.
No to w bonito.pl (chyba) już na wszystko ze Screamu jest rabat 15%... Taka ot ciekawostka wieczorową porą.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1852 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:42:45 »
Pewnie ma Taurus,bo są one zazwyczaj kupowane na kilka lat. A tak poza tym po co mieliby wydawać komiks, który jest na rynku, żeby utopić kasę? 😀
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1853 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:47:58 »
Dzięki za odpowiedź. Przekonaliście. 😀
Pisze wyraźnie: "wydanie zawiera pierwszych 7 tomów", jest też podana liczba stron - 424.
Czyli integral.
Za stary jestem by wszystko brać za pewnik dlatego wolałem dopytać. Ale dzięki. 🙂

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1854 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 20:54:46 »
Pewnie ma Taurus,bo są one zazwyczaj kupowane na kilka lat. A tak poza tym po co mieliby wydawać komiks, który jest na rynku, żeby utopić kasę? 😀

100% racji, nie wiem czemu, ale byłem przekonany, że te tomy od Taurusa są już niedostępne.

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1855 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 21:35:03 »
Jeden z najlepszych westernów na rynku.
Najgorszych.
Ale kupić polecam, zawsze warto wyrobić sobie swoją opinię.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1856 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 22:00:01 »
Też jestem zdania, że najlepiej wyrobić sobie własne na podstawie lektury. Dla mnie opinie tutejszego koleżeństwa są bardzo pomocne przy decyzjach zakupowych.

Tak dla równowagi - który komiksowy western jest dla Ciebie najlepszy, skoro Bouncer to najgorszy?

brvk

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1857 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 22:28:47 »
Mógłbym przekornie odpowiedzieć - Jeremiah, ale to formalnie post-apo. Wybieram więc Bleuberrego, który trąci mychą, ale niektóre tomy są znakomite.

Bouncera czytałem w okolicach premiery egmontowskiego integrala, potem jeszcze poznałem tomy 8-9. I generalnie można przeżyć, jeśli toleruje się Jodorowskiego. Ja nie lubię ogrywania przez niego tych samych motywów i rozwiązań. Niby brutalnie i bezpardonowo, ale dla mnie tandetnie, cynicznie i przesadnie wulgarnie opowiadane historie.

Offline keram2

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1858 dnia: Cz, 25 Luty 2021, 06:43:57 »

Gazza - zależy czego szukasz.
Dla mnie "Bouncer" to dobry komiks, ale nie tyle western co anty-western, tzn autorzy rozprawiają się z "mitem dzikiego zachodu", (podobnie jak w "Westernie" Rosińskiego i "Gwieździe pustyni" Mariniego).
Ja osobiście wolę klasyczne podejście do westernu (np. "Blueberry", "Comanche", "Durango"), ale uważam, że "Bouncer" też jest ciekawy.

Offline nori

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1859 dnia: Cz, 25 Luty 2021, 07:14:33 »
Ech, miałem "przyjemność" przeczytać tom 3 serii humorystycznej o dinozaurach, a tam momentami koślawe tłumaczenie, do tego są nawet błędy rzeczowe (w notkach o dinozaurach, pomylone choćby centymetry z metrami). Napalam się na Tomb Raidera, ale naprawdę, patrząc na jakość tłumaczenia i brak korekty u tego wydawcy, wolałbym, by wydał to kto inny...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.