Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 795006 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1665 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 19:49:10 »
Pozbyli się tych Predatorów to zaczynają wydawać normalne rzeczy ;P Chociaż ten Megalex to chyba słaby był.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1666 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 20:35:08 »
Na razie nie zaczynają wydawać tylko zaczynają zapowiadać. To znacząca różnica.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1667 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 20:35:28 »
Racja.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1668 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 20:45:22 »
Na 2021 mowili ze bedzie wysyp frankofonow. Ten Megalex mnie intryguje.

Offline MarcusSz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1669 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 20:57:28 »
To pewnie jutro zapowiedzi dotyczące samolotów itp.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1670 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 21:14:29 »
To pewnie jutro zapowiedzi dotyczące samolotów itp.

Mam nadzieję, że jednak nie, że w końcu przyjdzie czas na Gillona  :'(

Offline Kadet

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1671 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 21:18:31 »
Oj weź, samoloty też mogą być fajne. Przecież podobno Scream wykupił licencję na "Bucka Danny'ego" :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1672 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 21:39:16 »
No, takie samoloty pisane przez Charliera, to bym czytał! Ale pewnie chodzi o jakieś współcześniejsze tomy :(

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1673 dnia: Cz, 14 Styczeń 2021, 14:06:58 »
kolejne zapowiedzi




Cytuj
Pierwsza wojna widziana z kokpitu niemieckiego asa przestworzy  czyli "Czerwony Baron", a druga wojna światowa zza sterów Spitfire'a pilotowanego przez..." Lady Spitfire". Pierwszy integral zawiera trzy tomy francuskiego wydania, drugi cztery.
Obie propozycje, oferują wspaniałe dynamiczne sceny pojedynków powietrznych oraz realizm samolotów i techniki wojskowej. Klasa światowa! Aha... Będą niespodzianki w ramach serii Kokpit. Będą.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1674 dnia: Cz, 14 Styczeń 2021, 16:06:47 »
Okladki super w srodku juz troszke mniej super choc nadal poprawnie :)

Offline gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1675 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 15:24:38 »
Kolega rauer praktycznie wyczerpal temat. To sa po prostu swietnie napisane, a moze przede wszystki wybornie narysowane komiksy. Schuiten to z wyksztalcenia archtiekt i widac to na wielu planszach. Sa przepiekne, szczegolowe, pomyslowe i zapadajace w pamiec. Z rozmachem - jak pisze moj przedmowca.  Scenariuszowo wcale nie jest gorzej.Wrecz przeciwnie - jest rownie dobrze i wciaga jak w morde strzelil. To, za co ja cenie Mroczne Mista - to ten tajemniczy i senny klimat jaki wrecz wylewa sie z kart komiksow. Pelne niedpowiedzen, niewytlumaczalnych zjawisk oraz przedmiotow. Trudno to wytlumaczyc, ale warto przekonac sie na wlasnej skorze. Ja zdecydowanie polecam.

Ja jestem dziwakiem, którego ten tajemniczy, senny klimat "Mrocznych Miast" (jeszcze w wydaniu Manzoku) tak znużył, że do serii już nigdy nie wróciłem. IMO to raczej komiks do oglądania niż do czytania. Tzn. przynajmniej "Mury Samaris" bo nie wiem jak inne pozycje z cyklu.

Offline donT

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1676 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 17:45:30 »
Mury to najslabsza czesc z 4 jakie czytalem. Zarowno pod wzgledem sceanriusza, jak i strony graficznej.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1677 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 19:58:12 »
Nawet jeśli najsłabsza (choś osobiście tak nie uważam) to imo nadal kawał świetnego komiksu.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1678 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 20:03:00 »
Wy tu gadu gadu o jakichś miastach, a tu przypływają nowe zapowiedzi Krzykaczy: 
Cytuj
...dziś coś dla miłośników wojen na morzach i oceanach. Seria Wielkie Bitwy Morskie: i 3 premiery planowane na ten rok, z czego jedna, za co przepraszamy, wypadłą z planów zeszłorocznych:
1. Bitwa Jutlandzka, Delitte'a. Opowieść o największej bitwie morskiej I wojny światowej.
2. Polowanie na Bismarcka. Historia rajdu pary niemieckich okrętów,   zakończona zatopieniem Hooda i Bismarcka.
3. Klęska Niezwyciężonej Armady, czyli powrót do ery flot żaglowych i cudownego ocalenia Brytanii, która przez następne stulecia będzie  władać morzami...
I...to nie wszystko z komiksów dla miłośników historii wojen morskich...Jedna seria będzie niespodzianką.



sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1679 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 20:03:42 »
Ostro, biere :)