Komiksy > Dział ogólny

Scream Comics

(1/957) > >>

nocny:
Wydawnictwo, które zaczynało frankofonami, obecnie nieco zmienili katalog. Dużo "Aliens", dużo "Predatora", komiksy z samolotami czy Manara.

strona www
Facebook

KubciO:
I mnie jednym z tych "Aliensów" ("ALIENS: DEAD ORBIT") zainteresowali. Fanem nie jestem, ale rysunki zrobiły swoje. Dodatkowo po reakcjach ludzi na profilu Fb wydawcy, widać, że był wyczekiwany. Ja wezmę ze względu na rysunki. Może dostanę przy okazji nie najgorszą historię. :D

U.F.O:
Ja tam się ciesze, że w końcu będzie pociągnięty dalej Dekalog i Technokapłani. Co prawda z całkiem zacnym 'lagiem', no ale co ma wisieć, nie utonie ;)

sum41:
Ja dzieki nim znow mam podjare na Aliensow i Predkow ale najbardziej ich lubie za samoloty, oby jak najwiecej  ich ;)

robbirob:

--- Cytat: sum41 w Pn, 04 Luty 2019, 20:53:18 ---Ja dzieki nim znow mam podjare na Aliensow i Predkow ale najbardziej ich lubie za samoloty, oby jak najwiecej  ich ;)

--- Koniec cytatu ---
Ja z kolei tylko samoloty już kupuję od nich. No i teraz Dekalog jak wyjdzie. W żadne nowe serie od Scream nie wchodzę, amerykanów ichnich nie biorę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej