Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 18:03:25 »
Dopiero 2 lata miną od tego Terminatora, a ile było tak, że kontynuacje niektórych frankofonów wyłażą 2 lata później?

Gdy Scream Comics zapowiadał się na face'ie, w komentarzach pytali oczywiście się pytali o AvP. I gdy odpowiedziałem, że Dark Horse ma w planach OHC Deluxe AvP, to Scream odrzekł (chyba pierwszy raz w temacie AvP):
Cytuj
Mhmh. Nic dodać nic ująć. Naturalnie nie możemy nic potwierdzić na chwilę obecną. ;)

Plus jeszcze pojawiające się zapewnienia o omnibusach. Więc pewnie wiedzą coś więcej, ale jeszcze się nie ujawniają (wiadomka, umowy z licencjonodawcą i takie tam). Plus zapowiedziani przez Scream Predator: Łowcy - tom 2 w USA debiutują dopiero w maju, więc czemu i AvP: The Original Comics Series może debiutować niemal równocześnie na zachodzie i na wschodzie.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 18:07:08 »
Scream pisal, ze Lady Killer tak zajebiscie sie sprzedaje, ale tom drugi z ta samo objetoscia okladkowo juz 5 pln drozszy.
No tak. Lepiej sie sprzedaje to czemu nie zarobic wiecej.

Male wydawnictwo a poczatek roku i wszystko drozeje, no chyba ze zwykla zachlanosc.

Fajnie jakby wydali bardzo podobny komiks Danger Girl Scotta Campbella tam to sie dopiero dzieje☺

2rcfrt

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 18:51:34 »
Wie ktoś może, czy Świat Edeny limitka od zwykłego wydania różni się czymś więcej oprócz etui i pudełka ? Chodzi mi o sam komiks - są jakieś różnice? Dodatki, barwienie grzbietu? Bo okładka widzę, że jest identyczna.
Okładki są różne, w etui jest bez napisów. Napisy są na etui. Środek ten sam.
O barwieniu nie wiem.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #48 dnia: So, 16 Luty 2019, 21:21:52 »
Angielski pierwszy tom Synów El Topo wyszedł sporo po polskim. A właśnie na amazonie pojawił się preorder na Synów El Topo 2 (grudzień). Scream coś wspominał?

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Nd, 17 Luty 2019, 12:05:49 »
Nic nie wspominał na temat synów El Topo, ale w takim razie podejrzewam, że zapowiedzą na 2. połowę roku.

Łukasz

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 00:02:32 »
Wpadł w moje ręce komplecik Bunkra od Scream Comics właśnie. Zanim jednak postanowiłem, że ten komiks powinien trafić do mojej kolekcji podpytałem się kilku osób, czy warto. Okazało się, że tak. Na razie kilkukrotnie przekartkowałem wszystkie 5 albumów. Rysunki bardzo w moim guście, fabuła również zapowiada się ciekawie.




Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 07:21:42 »
Moim zdaniem nie do końca warto. Rysunki fajne, tematyka również, ale napisane jest to tak drętwo, że w żaden sposób nie da się empatycznie polubić bohaterów.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 08:06:15 »
Moim zdaniem nie do końca warto. Rysunki fajne, tematyka również, ale napisane jest to tak drętwo, że w żaden sposób nie da się empatycznie polubić bohaterów.
Podpisuję się pod powyższym. Co więcej, mnie nawet rysunki nie urzekły jakoś specjalnie. Podobnie sprawa się ma z Sanktuarium.

@Łukasz, trzeba było dać znać, to bym ci oddał za symboliczne piwo swój komplet Bunkra.

Łukasz

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 09:06:05 »
Ok. Dzięki za info. Postaram się zapamiętać ;) A jaka jest Waszym zdania lista TOP 5 tytułów od Screamo Comics?

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 09:20:04 »
Ok. Dzięki za info. Postaram się zapamiętać ;) A jaka jest
Waszym zdania lista TOP 5 tytułów od Screamo Comics?
Wydanych czy zapowiedzianych ? 😜

Łukasz

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 09:28:33 »
Głównie wydanych.

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 16:24:34 »
Do piątki wdarł się ostatnio - Aliens -Bunt , także musiałbym dokonać przewartościowań 8)
,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 16:40:50 »
U mnie wyglądałoby to mniej więcej tak:

1. Incal
2. Nestor Burma
3. Jak zbić fortunę w czerwcu '40
4. Sykes
5. Tulipanek

Choć wciąż nie czytałem Kasty Metabaronów, Świata Edeny, Białego Lamy (co prawda mam wydanie z Egmontu), czy Złota i krwi.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 17:07:59 »
Tytuły które polecam od Sceram

1. Świat Edeny
2. Biały Lama
3. Komiksy ze świata Incala
4. Giuseppe Bergman
5. Juan Solo

Offline 79ers

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 18:21:31 »
Za wyjątkiem Kasty metabaronów, głównie ze względu na stronę graficzną:

1. Kasta Metabaronów
2. Diosamante
3. Kolory Dzikiego Zachodu
4. Malkolm Max
5. Krucjaty- chociaż ze spora rezerwą