Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794720 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3600 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 10:35:38 »
Jak mówisz, że kolega lubi Moebiusa to można założyć, że część ma. Pytanie co ma. Z aktualnie dostępnych w mojej opinii najbardziej warte poznania są Incal (jest tylko czarno-biały póki co), Arzach i Blueberry jeśli włączamy komiksy robione jako Giraud.

Offline Rodrigues

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3601 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 10:44:09 »
Nie wiem czy wlasciwy temat.
Kolega z pracy ma w poniedzielek urodziny. Wiem, zeblubi komiksy Moebiusa. Jest cos teraz do kupienia tego artysty? Scream wydaje jego komiksy?

https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/moebius?sort=premiere
https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jean-giraud

Offline chch

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3602 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 10:45:01 »
Lubi, ale nie ma zadnego. Dopytalem. Brak miejsca, zona, dziecko.
Pomyslalem, ze mu niespodzianke sprawimy.
On jest grafikiem, bardziej go interesuje strona artystyczna, ale oczywiscie fabula tez jest wazna.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3603 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 10:49:53 »
To ja bym brał Arzacha na start, ale to tylko moja subiektywna opinia.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3604 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 16:10:37 »


Cytuj
Kończymy także skład i redakcję Ocalałej, kolejnego po Rozbitkach czasu, dzieła autorstwa Paula Gillona. To klasyczne już post-apokaliptyczne science fiction z lat 80. Realistyczna kreska i pełen erotyki scenariusz opowiada historię młodej kobiety, ostatniej przedstawicielki ludzkości na opustoszałej w wyniku katastrofy Ziemi. 
Premiera na początku listopada, poza wersją regularną, planowana jest także wersja limitowana (250egz.) z materiałową okładką, złoceniami i obwolutą, będąca częścią naszej Kolekcji Klasyki.

Offline Alexandrus888

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3605 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 18:44:37 »
Mam nadzieję, że pokazana okładka będzie podstawową.

Offline PawelC

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3606 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 19:08:53 »
On jest grafikiem, bardziej go interesuje strona artystyczna, ale oczywiscie fabula tez jest wazna.

Jeśli mieści się w budżecie, to Edena lub Incal B&W.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3607 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 19:10:34 »
Jeśli mieści się w budżecie, to Edena lub Incal B&W.

Edena jest niedostępna już.

Offline chch

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3608 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 21:37:23 »
Incal za drogi.
Zamówiłem Arzach, szalony erektoman, wakacje majora i garaż hermetyczny.

Online Konrad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3609 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 19:13:20 »
Dwie kolejne zapowiedzi na najbliższe tygodnie:

Cytuj
Przypadkiem dwa tytuły, które planujemy w najbliższym okresie mają w tytule Lady i opowiadają o silnych kobietach... Kolejna premiera początku listopada to drugi tom, znakomicie przez Was przyjętej serii Lady Mechanika (ale i  bestsellera w Europie i Stanach). Ależ szkoda, że rysownik nie przyjął ostatecznie zaproszenia na Emefkę. Może za rok przy okazji premiery trójki?
https://www.facebook.com/screamcomics/posts/pfbid02Aonx9H5BREAP3JoBCciEgNRSvCGkbjZyyaRi1BhduxYFMzTC78rug3mGzNQV6YEHl

Cytuj
Dla odmiany czwarty tytuł planowany na listopad, nie będzie już o kobietach (część redakcji niezmiernie żałuje). Ale o innym obiekcie pożądania wielu facetów (niezmiennie wzbudza to zdziwienie  części redakcji, zwłaszcza tej piękniejszej). Będzie więc o... czołgu. Tym razem o Shermanie, czyli trzeci tom serii Maszyny wojny. Tom 4 będzie traktował o T-34 i planujemy na przyszły rok. Przy okazji okładki obu tomów w wersji oryginalnej.
https://www.facebook.com/screamcomics/posts/pfbid0YL4m4zbL7cWEGjrT64DSMPW8eZZR6axbywsHpBo5VZigfy3Qk3bGrLkdFFMYmFJLl

Offline vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3610 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 18:03:15 »
Cytuj
Kilka osób pytało, co dalej po Wikach. To już możemy zdradzić co tego autora w grudniu (albo w styczniu, jeśli czas nie zwolni, a my nie zaczniemy w końcu zdrowieć), Trzecie oko czyli Le Troisième Oeil.
Olivier Ledroit przedstawia współczesny thriller fantasy, którego akcja rozgrywa się w mistycznym i nocnym Paryżu. Artysta czyni stolicę prawdziwą postacią samą w sobie, którą z upodobaniem inscenizuje w całym ezoterycznym i okultystycznym wymiarze  (przepływy mistycznej energii, które przepływają przez takie miejsca jak Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Luwr itp.). Mroczna nowa trylogia,  pełna mrocznych klimatów na pograniczu snu i narkotykowych wizji.
Aha. Bo będą i tacy, którzy spytają o... Tak. Właśnie podpisaliśmy umowę. Requiem, cała seria będzie po polsku . Aż chce się krzyczeć z przerażenia.


Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3611 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 18:05:38 »
Cytuj
Aż chce się krzyczeć z przerażenia.
To odnośnie ceny chyba.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Random_Hero

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3612 dnia: Śr, 19 Październik 2022, 21:56:37 »
Moi drodzy,
Jeżeli brakuje wam niektórych komiksow, a nie chcecie przepłacać Januszom lub są braki na rynku to piszcie do Scramu. W ten sposób udało mi się zdobyć zbiorcze Świat Edeny ze slipcasem w naprawdę dobrej cenie - nówka sztuka. Mogę wrzucić fotkę jak odbiorę z paczkomatu. Pozdrawiam

Offline Takesh

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3613 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 07:31:01 »
Krzykacze i ich "Nakład się kończy- kupujcie. Koniec nakładu. A nie, chwila. Coś w piwnicy się znalazło..."... ::)

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3614 dnia: Cz, 20 Październik 2022, 08:33:29 »
Krzykacze i ich "Nakład się kończy- kupujcie. Koniec nakładu. A nie, chwila. Coś w piwnicy się znalazło..."... ::)
Ale takie sytuacje się zdarzają. Łukaszowi Kowlaczukowi nagle znalazły się zgubione przez kuriera sztuki "Nienawidzę Ludzi". Gildia nieraz też nagle znajdywała w swoich czeluściach komiksy, których nakłady się pokończyły. I znam jeszcze kilka takich przykładów, więc nie tylko Scream miał takie sytuacje, że w piwnicy coś mu coś nagle się znajduje.
« Ostatnia zmiana: Cz, 20 Październik 2022, 08:40:07 wysłana przez michał81 »