Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794652 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:28:29 »
Szkoda ze to nie stary Tomb Raider bo bym bral komplet.

Jak im sie to dobrze sprzeda to i tamto wydadza 😊

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:57:25 »
Cytuj
To jest ten gorszy cross Dreda z Aliens/Predaror. Masa głupot, masakra. Szkoda, że wydawca nie zdecydował się na Judge Dredd versus Aliens: Incubus i inne historie (te inne to Predator versus Judge Dredd, wydane dawno temu przez Tm Semica).
Kurcze a sadzilem ze to wlasnie ten stary wydany juz u nas Dredd vs Predator oraz stara niewydana u nas nawalanka z Obcymi.
Zdecydowanie mam zle wspomnienia z takich mixow jak TerminatorAliensPredator czy z Darknessem&Wichblade.
Ale kupic kupie lubie cala trójkę i licze ze w koncu wznowia AliensvsPredator z 94r widzac zainteresowanie marka.

sum41

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:59:07 »
Wznowia bo cos tam przebakuja ze nawet Omnibusy z D H byc moze beda.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:03:21 »
Jak dla mnie od Screama nic w marcu.
Może kiedyś zdecyduję się na ten Bun, ale znając siebie, jak teraz nie kupię to i już nie kupię w ogóle.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 14:08:14 »
Najbardziej czekam na Aliens: Dead Orbit ale nie pogardzę drugim Buntem, a nawet zaryzykuję, mimo ostrzeżeń @majkelus81 z Dreddem...
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Luty 2019, 15:28:39 wysłana przez Gazza »

majkelus81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 14:26:07 »
Najbardziej czekam na Alien: Dark Orbit ale nie pogardzę drugim Buntem, a nawet zaryzykuję, mimo ostrzeżeń @majkelus81 z Dreddem...
Bierz śmiało Bunt. A tu masz przekopiowane z forum gildii co napisałem o tym komiksie:

Powiem tak Wood odwalił kawał dobrej roboty w przypadku Aliens Bunt. Udało mu się uchwyć ducha serii o Obcych kombinacją horroru jak w klasycznym Alien oraz akcji jak w kontynuacji Aliens. I to jest dużo lepsze niż ostatnie kręcone kontynuację stworzone przez Ridleya Scotta. Historia bardzo płynnie idzie do przodu, postacie są bardzo dobrze napisane i kibicuje się im w ich dążeniach do przeszkodzenia wszechmogącej korporacji Weyland-Yutani chcącej zdobyć Obcego, aby uczynić z niego broń. Ale Wood znajduję także miejsce na pogłębienie postaci Zulu (głównej bohaterki) oraz jej syntetycznego towarzysza i nie zapomina także o innych mediach, w których zagościli Obcy. Dzięki temu mamy tu małe gościnne pojawienie się postaci Amandy Ripley, córki Ellen i głównej bohaterki gry Alien Isolation. Widać odrobił pracę domową zapoznając się z bogatą historią tego świata i nie przeszkadza, że Zulu przypomina trochę jak Ellen Ripley z zachowania, bo jej motywacja jest dobrze napisana. Większość historii rysuje Tristan Jones. Jego rysunki są bardzo realistyczne i dynamiczne. Kosmos dawno nie wyglądał tak strasznie. Zdecydowanie polecam.

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 15:26:48 »
Tak, pierwszy tomik Buntu mam już (przeczytałem dopiero 2 zeszyty) i jest intrygująco. Dziś dokończę. Z eastereggów pada również nazwa stacji Sevastopol. Zulu ma ten sam problem z kręgosłupem co ja więc kibicuję jej podwójnie - znam ten ból. ;)
Rysunki Tristana Jonesa powalają! Aż szkoda, że narysował tylko 4 zeszyty, a nie całość. Z tego co widzę w tomie drugim nie rysował żadnego zeszytu. A szkoda bo ma bardzo drobiazgową kreskę i jest już w topce moich ulubionych rysowników. Chciałbym zobaczyć jego rysunki w czerni i bieli tylko! :)

Zmartwiła mnie Twoja sugestia o Dredd vs Alien vs Predator - wiadomo, że nie spodziewam się eisnerowego tytułu, ale...

majkelus81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 14 Luty 2019, 16:00:22 »
Zmartwiła mnie Twoja sugestia o Dredd vs Alien vs Predator - wiadomo, że nie spodziewam się eisnerowego tytułu, ale...
Problem z tym tytułem jest taki, że ten Dredd jest z IDW, a nie z AD2000.
Spoiler: PokażUkryj
Predatorzy którzy zachowują się jak idioci, będący wręcz mięsem armatnim. Masa zmutowanych Obcych, którzy wyglądają karykaturalnie niż strasznie. I akcja gnająca na złamanie karku. W tym komiksie nie ma nic więcej. Przypomina to dawno wydany u nas crossover AvP/Darkness/Witchblade, to jest mniej więcej ten poziom.

Żeby nie było, że zniechęcam do tego komiksu, ale on jest naprawdę słaby. Po prostu te szalone pomysły tu się nie sprawdzają wg mnie. Wiele osób obiecuje chyba sobie sporo po tej historii, a może się zawieść. Mam tylko nadzieję, że ten komiks się sprzeda na tyle dobrze, aby wydawnictwo wydało zbiorczy Judge Dredd Vs. Aliens: Incubus i inne historię. To jest zdecydowanie lepsze. Jakbym miał porównywać to jest taki Aliens tylko że zamiast żołnierzy mariens mamy sędziów, a zamiast koloni - miasto Mega City. O Predator versus Judge Dredd wspominałem wcześniej.

Natomiast co do drugiego tomu Buntu, wadą będzie to, że będą się zmieniać prawie co zeszyt rysownicy. Ale jest i tak dobrze, kreska nadal jest bardzo realistyczna i szczegółowa. Natomiast pod koniec komiks wchodzi trochę w klimaty psychodeliczne.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Luty 2019, 16:19:51 wysłana przez majkelus81 »

Online vision2001

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 10:13:49 »
Scream pisal, ze Lady Killer tak zajebiscie sie sprzedaje, ale tom drugi z ta samo objetoscia okladkowo juz 5 pln drozszy.
No tak. Lepiej sie sprzedaje to czemu nie zarobic wiecej.

Offline Boro

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 12:29:44 »
Wie ktoś może, czy Świat Edeny limitka od zwykłego wydania różni się czymś więcej oprócz etui i pudełka ? Chodzi mi o sam komiks - są jakieś różnice? Dodatki, barwienie grzbietu? Bo okładka widzę, że jest identyczna.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 13:33:06 »
Ale kupic kupie lubie cala trójkę i licze ze w koncu wznowia AliensvsPredator z 94r widzac zainteresowanie marka.
Spokojnie. Dark Horse wyda AvP z '94 w ramach tej serii Deluxe, (co Anniversary Alien, Predator i Terminator) i Scream zwyczajnie czeka, aż Amerykanie to wydadzą (od 26:28):


Jak pytałem się Screamu na ostatnim MFKiG odnośnie tego, powiedzieli mi, że Dark Horse nie podaje dat swych zapowiedzi. Ale jak na face'ie wspominali o omnibusach, to może już w tym roku wyjdzie wiadomo co...
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Luty 2019, 14:22:16 wysłana przez pawlis »

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 14:04:51 »
Ale jak na face'ie wspominali o omnibusach, to może już w tym roku wyjdzie wiadomo co...

Co?

Offline KubciO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 14:14:13 »
Bierz śmiało Bunt. A tu masz przekopiowane z forum gildii co napisałem o tym komiksie:
Właśnie przeczytałem i chyba się skuszę. Wspomniałem na początku tematu, że zainteresowałem się "ALIENS: DEAD ORBIT" ze względu na rysunek. "Bunt" też jest niezły pod tym względem. Myślę, że zaryzykuję i zakupię sobie "Bunt" przy premierze "ALIENS: DEAD ORBIT".
Dzięki majkelus81 ;)

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 15:03:03 »
Cytuj
Co?
Chyba oczywista oczywistosc, wincej Aliena & Predatora.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 16:00:45 »
Spokojnie. Dark Horse wyda AvP z '94 w ramach tej serii Deluxe, (co Anniversary Alien, Predator i Terminator) i Scream zwyczajnie czeka, aż Amerykanie to wydadzą

Chyba temat upadł bo filmik sprzed roku a sam komiks jeszcze starszy. Dark Horse czasami tak ma, że coś zapowiada a potem nie wydaje. Scream już lepiej niech z tymi omnibusami leci bo i tak już sporo materiału będzie się im dublować z tym co do tej pory wydali.