Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794817 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2670 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 09:27:00 »
A ten drugi tom to też zamknięta całość? Nie chciałbym czekać kolejnych 3-4 lat na zamknięcie historii  :o

Offline adamarluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2671 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 10:00:08 »
A ten drugi tom to też zamknięta całość? Nie chciałbym czekać kolejnych 3-4 lat na zamknięcie historii  :o
Tak, również zamknięta historia.

Offline kv

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2672 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 17:42:07 »
No to Nestor dostanie pewnie drugą szansę.
Mam nadzieję, że bardziej mi podpadnie niż pierwsza część  ;)

Offline GoNzO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2673 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 15:23:12 »
Nowości Scream już na Gildii w tym czarno biały Incal!

Offline Teli

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2674 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 15:29:48 »
Łooo Panie! 199 srebrników po rabacie. Coraz ekskluzywniej w tym naszym komiksowe.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2675 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 15:46:15 »
Tego Incala to jeszcze wezmę, za bardzo mi zależy, ale ceny robią się coraz bardziej kosmiczne. Nie wnikam już nawet czy tylko Scream czy wszystkie wydawnictwa, ale jak tak to ma wyglądać to najwyżej będę nadrabiał zaległości zamiast kupować nowości.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2676 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 18:29:30 »
Tylko, że jeśli dużo osób wpadnie na taki pomysł, to może się skończyć zapaścią rynku.

Ceny cenami, ale ta okładkowa Burmy to już przegięcie, przecież to jest wzrost teny o jakieś 50%. Serio aż tak koszta wzrosły?

Offline burberry

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2677 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 18:40:40 »
Zapaść na rynku przesądzona, pytanie tylko kiedy :)

Offline Simon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2678 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 19:03:08 »
Może jestem jakiś pokręcony, ale ja tam się cieszę, bo myślałem, że ten Incal będzie kosztował 300-400 zł. :D
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline Motyl

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2679 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 20:58:07 »
Kolejny czarno-biały komiks wydany za horrendalną sumę. Nie martw się 300-400 zł stanie się normą w przypadku ich pozycji zapewne już w przyszłym, najdalej 2023 r. Zadziwiająca taktyka wydawnicza, wydawać po raz kolejny ten sam komiks, zamiast sięgnąć po coś świeżego, a z drugiej strony ładować się w przeciętniaki pokroju Le Mans. Tutaj zaś nieprawdopodobna wręcz granica okładkowych 100 zł za 48 stron zbliża się nieubłaganie. Za rok, dwa, pięć.

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2680 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 21:57:45 »
incal zamówiony. ten komiks zawsze na propsie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2681 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 22:08:40 »
Kolejny czarno-biały komiks wydany za horrendalną sumę. Nie martw się 300-400 zł stanie się normą w przypadku ich pozycji zapewne już w przyszłym, najdalej 2023 r. Zadziwiająca taktyka wydawnicza, wydawać po raz kolejny ten sam komiks, zamiast sięgnąć po coś świeżego, a z drugiej strony ładować się w przeciętniaki pokroju Le Mans. Tutaj zaś nieprawdopodobna wręcz granica okładkowych 100 zł za 48 stron zbliża się nieubłaganie. Za rok, dwa, pięć.

W 99% tytułów bym się z Tobą całkowicie zgodził, ale Incal jest dla mnie takim komiksem (chyba jedynym), który muszę mieć w każdym dostępnym wydaniu, jeśli oczywiście różni się czymś innym niż tylko formatem.

Offline freshmaker

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2682 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 22:25:28 »
czyli jednak wydawca zrobił ci dobrze a nie nabił w butelkę

Offline stempel

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2683 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 22:46:06 »
Tylko, że jeśli dużo osób wpadnie na taki pomysł, to może się skończyć zapaścią rynku.

Ceny cenami, ale ta okładkowa Burmy to już przegięcie, przecież to jest wzrost teny o jakieś 50%. Serio aż tak koszta wzrosły?

Jak emocje opadły, że już za moment będzie II tom Burmy pojawiła się w głowie chłodna kalkulacja ceny. Niby więcej stron, niby grubsza, ale cena nie razy dwa, a więcej. Myślę może licencja, może wyjątkowy papier, etui, jednakże coś mi świta, że tu jednak chodzi o maksimum zysku. Kurcze wydanie Burmy w oryginale 20 euro (tom 2 grand format), a wersja hiszpańska Burmy (jakiś integral bo 412 stron miał) w polskiej internetowej księgarni (nie pamiętam, której dokładnie) widziałem za 80 zł.  Kurcze, co jest z naszymi cenami?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2684 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 23:02:25 »
czyli jednak wydawca zrobił ci dobrze a nie nabił w butelkę

Tak, ja nigdy nie pisałem o nabiciu w butelkę, zresztą żeby wydawca mnie nabił w butelkę to najpierw muszę pozwolić mu to zrobić czyli coś kupić czego bym żałował, raczej staram się jednak zakupy robić świadomie. Natomiast ceny wzrastają ogromnie, po Screamie to widać szczególnie i w zasadzie cokolwiek innego niż Incal by odpadało u mnie. No, może jeszcze za Lost Girls Moore'a w takim formacie byłbym w stanie "przepłacić".