Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 794981 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline O.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2460 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 01:45:08 »
klasyk, ale taki trochę jak powieści Verne'a
ale powieści Verne'a to geniusz :)

Rozbitków kupię, nawet jeżeli fabuła jest denna. Nie wiem dlaczego ale takie rzeczy sa dla mnie wyznacznikiem prawdziwego komiksu, to pewnie kwestia wieku :/

Offline Randal63

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2461 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 03:10:01 »
Na Rozbitków czekałem prawie 10 lat i teraz jest szansa złapać to w całości. W tym układzie cena dla mnie nie gra roli. Gillona cenię wysoko i tak pozostanie.  :)

Offline alexis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2462 dnia: Śr, 16 Czerwiec 2021, 21:19:15 »
Hej, ktos z was bierz udzial w konkursie organizowanym przez Scream Comics i World of Tomb Raider LaRaCroft.pl? Mozna wygrac tom drugi tych archiwów i dwa mniejsze wydania

https://www.facebook.com/WorldOfTombRaider/posts/10157903023902062

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2463 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 20:18:37 »
Pamiętacie w którym miejscu ktoś pisał o błędach w Gorączce Urbikandyjskiej? Bo czytam sobie właśnie ten album i są jakieś dziwne dymki. Może to te z błędami.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2464 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 20:58:01 »
Pamiętacie w którym miejscu ktoś pisał o błędach w Gorączce Urbikandyjskiej? Bo czytam sobie właśnie ten album i są jakieś dziwne dymki. Może to te z błędami.

A ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem. Warto🤔

Offline Midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2465 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 21:07:19 »
Zdecydowanie warto, a Wieża jeszcze lepsza.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2466 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 21:35:53 »
Zdecydowanie warto, a Wieża jeszcze lepsza.

Wieza juz w drodze.....

Offline burberry

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2467 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 23:30:45 »
A ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem. Warto🤔

Pospiesz się, bo już chyba tylko na Gildii została

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2468 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 05:17:40 »
Przeczytałem połowę przed snem. Gorączka dużo lepsza niż Samaris. Tylko trochę przeszkadzają te błędy w dymkach.
Ale wiadomo: "jak się wydaje 500 stron w limitowanym nakładzie na specjalnie dobranym papierze po rocznej robocie tłumaczy, redaktorów, grafików i drukarzy to komiks nie będzie kosztował taniej niż w USA..."
Tutaj też duża cena i było chwalenie się jaki to cudowny papier i jak to trzeba super wydać żeby tamci zatwierdzili. A dymki poszły do druku w takiej a nie innej formie. Ostatnio mam wrażenie, że im bardziej wydawca chwali się ile było roboty przy albumie, im bardziej limitowane i ekskluzywne i im wyższa cena tym większa szansa, że spierdolone. :D

Offline tuco

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2469 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 09:04:59 »
dawno już to łyknąłem, nie pamiętam pomylonych dymków.. rzuć jakiś przykład.

generalnie (nie licząc tych zmyłek, których nie kojarzę) - Scream świetnie wydaje MM, papier mi bardzo odpowiada, cała reszta też co najmniej ok. okładka, pamiętam że była obiektem podśmiechujek (bo Scream wiadomo że wszystko na twardo, jak po garści wiagry, a tu miękiszczon), ale osobiście wolę takie okładki niż HC, no chyba że tomiszcze tak grube, że się wykrzywi po przeczytaniu, ale tutaj to nie grozi.

przetrawiłeś Gorączkę, to bierz się za Wieżę. daję głowę, że Ci się spodoba.

Bender

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2470 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 10:28:25 »
Okładki w tych wydaniach są spoko... ale jednak wolałbym hc bo to taki komks na zawsze. I zdecydowanie pojedyncze tomy niż integral. Niemniej przeżyję takie jakie są. Bardziej irytuje mnie ślimacze tempo z jakim IDW to wydaje.

Offline radioblackmetal

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2471 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 12:22:04 »
Komiks "Love. Tygrys" był sprzedawany zafoliowany?
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2472 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 15:42:46 »
Tak, zafoliowany

Online gashu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2473 dnia: Nd, 20 Czerwiec 2021, 22:41:49 »
Przebrnąłem przez 4 pierwsze zeszyty z archiwum Lary Croft, czyli przez "Maskę Meduzy". Nie znałem tych komiksów wcześniej i muszę stwierdzić, że zostałem całkiem miło zaskoczony. Co by nie mówić - Dan Jurgens wie, jak opowiadać komiksowe historie. Oczywiście pełno tam rozmaitych głupotek (których część zrzucam na karb licencji i związanych z nią wymagań), ale całość czytało mi się całkiem przyjemnie. Na pewno dużo lepiej niż większość współczesnej mainstreamowej amerykańszczyzny spod znaku Tyniona, Slotta czy innego Spencera. No i miło było obserwować ponownie w akcji "prawdziwą", odważną, arogancką Larę, a nie jej młodocianą, płaczliwą mutację z ostatnich gier komputerowych.

Póki co, zostałem całkiem przyjemnie zaskoczony. Zobaczymy jak będzie dalej.   

Offline kosmoski

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2474 dnia: Nd, 20 Czerwiec 2021, 22:58:47 »
Dalej nie będzie wcale gorzej ;)
Ostatnio skończyłem 1 Archiwa i tak jak miałem obawy, że będzie masakra, tak dostałem w sumie spoko komiks.