Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 807126 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Online qprime

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1410 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:35:45 »
Nie wiem czy o tym już było, ale ten PREDATOR: GRUBA ZWIERZYNA/WOJNA RAS to pierwszy z 4 planowanych tomów według notki na Gildii.  :o

Też nie wiem czy było na forum ale na FB 8 września pisali:

Długo kazaliśmy Wam czekać, ale oto jest: Aliens vs. Predator 30th Anniversary w księgarniach.
Przypominamy, że dwa Alieny z serii Scream 5th Anniversary są w druku. Premiera obu już 28.09.
Ostatni piąty tom Aliens Scream 5th Anniversary ukaże się już na początku listopada (wydanie będzie zawierać ok. 10 historii ze świata Obcych). Projekt okładki poniżej.
A wcześniej bo już w październiku...Pierwszy z 4 tomów Predator 5th Scream Anniversary, uzupełnieniem których będzie...piąty tom Predator vs Alien 5th Scream Anniversary. W końcu to piąte urodziny. Razem 10 urodzinowych tomów i oby to była dobra wróżba.
Co w nich i kiedy, czyli szczegóły niebawem.

Offline GoNzO

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1411 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:36:32 »
Super, ten zestaw Alienów i Predatorów na 5-lecie jest świetny.

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1412 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 11:54:34 »
Nie wiem czy o tym już było, ale ten PREDATOR: GRUBA ZWIERZYNA/WOJNA RAS to pierwszy z 4 planowanych tomów według notki na Gildii.  :o
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/scream-comics/msg92810/?topicseen#msg92810

Offline bibliotekarz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1413 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 13:08:26 »
Nie wiem czy było bo też przegapiłem. Jestem akurat na etapie uzupełniania Obcych. Predatory będą miłym dodatkiem. Szczególnie czekam na Nemesis, Captive, Bad Blood i Big Game.
Batman returns
his books to the library

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1414 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 13:30:28 »
Big Game będziesz miał już w pierwszym rocznicowym tomie.

Offline Kadet

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1415 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 22:39:28 »
Zdaje się, że Scream nabył prawa do klasycznej serii o lotnikach "Buck Danny".
Seria ukazuje się od 1948 roku, do dziś wyszło 57 tomów, są też chyba jakieś serie "poboczne".
Jako fan frankofońskiej klasyki jestem zainteresowany tym tytułem i chciałbym dowiedzieć się o formie wydania, zakładam, że poznamy  nowsze tomy serii.

http://www.mediatoon-foreignrights.com/serie/buck-danny/?search=true

Chcą zablokować kolekcję :)

https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/hachette/msg88729/#msg88729

A na poważnie, też się cieszę, choć gdyby miało być tylko wybiórczo, to radość ta podszyta byłaby nutką smutku... ale wezmę, cokolwiek się ukaże. Niech no tylko Scream się przyłoży do strony edytorskiej i wszystko będzie cacy! :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline michał81

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1416 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 19:31:10 »
Zapowiedź na grudzień Alien: The Original Screenplay



Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1417 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 19:59:25 »
I oby był lepszy niż ten niezrealizowany scenariusz Gibsona do 3 odsłony filmowego cyklu.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1418 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 21:21:16 »
Ponieważ nie śledzę mediów tzw. społecznościowych toteż pytanie do oblatanych: czy Scream puścił jakikolwiek przeciek nt. tego nieszczęsnego "Le Coeur des Amazones" czy na razie wygląda, że sprawa umarła śmiercią naturalną?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Arne

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1419 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 21:41:23 »
Od pierwszej zapowiedzi (tej o której piszesz), nic więcej na ten temat nie powiedzieli.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1420 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 22:11:16 »
Ponieważ nie śledzę mediów tzw. społecznościowych toteż pytanie do oblatanych: czy Scream puścił jakikolwiek przeciek nt. tego nieszczęsnego "Le Coeur des Amazones" czy na razie wygląda, że sprawa umarła śmiercią naturalną?
Jak pytałem się jakiś czas temu to mówili że jest w tłumaczeniu.

Offline death_bird

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1421 dnia: So, 14 Listopad 2020, 12:11:50 »
Czyli nadzieja umiera ostatnia.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline nocny

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1422 dnia: So, 14 Listopad 2020, 14:59:28 »


Wczoraj był Alien, pora więc na godnego przeciwnika. Zbiorczy album Predator Łowcy tom 3 (Hunters III) dzięki pracy screamowych tłumaczy, redaktoŕów, korektorów, grafików, drukarzy i innych...Już w grudniu, ledwie miesiąc po premierze w Stanach!

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1423 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:03:47 »
A jakieś komiksy dla ludzi? Mroczne miasta? Kabuki?

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1424 dnia: So, 14 Listopad 2020, 17:44:53 »
A taki predator to dla kogo jak nie dla ludzi?
Piękno jest w oczach patrzącego.