Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 807243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1335 dnia: So, 17 Październik 2020, 12:48:06 »
Już chyba zasłużyłem na kolejnego Burmę.
Na razie na Dżinna 3. Musisz kupić Tomb Raidera żeby wydali Burmę  ;)

Tylko czy oni w ogóle są zainteresowani kontynuacją Burmy? Może im to iść bardzo słabo.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1336 dnia: So, 17 Październik 2020, 12:57:18 »
Egmont jest też "za duży" na niektóre tytuły bo nie puściłby ich w tak małym nakładzie jak wydają inni wydawcy.

No wiadomo.

Tylko czy oni w ogóle są zainteresowani kontynuacją Burmy? Może im to iść bardzo słabo.

Podobno Burma w tłumaczeniu, więc raczej są zainteresowani.

Kto wie jakby w tym roku wyglądała oferta Scream Comics, gdyby Aliens i Predator nie przechodziły do Marvela. Pewnie by tak nie gonili z wydawaniem ich, i mieliby miejsce/moce przerobowe na jakieś frankofony, te Gillony, czy Burme.

Offline Death

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1337 dnia: So, 17 Październik 2020, 12:58:39 »
Nawet chciałem kupić te Tomb Raidery. Przeszedłem niedawno wszystkie 3 części i były świetne. Najbardziej podobała mi się ta na Syberii - Rise of The Tomb Raider. A zdaje się komiksy to jakaś kontynuacja.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1338 dnia: So, 17 Październik 2020, 13:07:31 »
Kto wie jakby w tym roku wyglądała oferta Scream Comics, gdyby Aliens i Predator nie przechodziły do Marvela. Pewnie by tak nie gonili z wydawaniem ich, i mieliby miejsce/moce przerobowe na jakieś frankofony, te Gillony, czy Burme.
Ciekawe co będzie jak im się skończą te AvP. Może będą wydawać te nowe z Marvela jak Egmont nie będzie chciał? Jak im się to będzie opłacać oczywiście :)

Nawet chciałem kupić te Tomb Raidery.
To jest najsłabsze z tych "popcornów"

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1339 dnia: So, 17 Październik 2020, 13:17:07 »
Ciekawe co będzie jak im się skończą te AvP.

Ciężko będzie im znaleźć coś tak chodliwego. Niby wciąż mają Terminatora, Robocopa.Z takich znanych marek, może jeszcze jakiś potencjał jest w TMNT, czy G.I.Joe. Ewentualnie coś nowego, co jakiś serial wypromuje jak było z Chłopakami, czy Umrella Academy, ale to już w ogóle loteria.

Ciekawe jak Egmontowi wyszło z Power Rangers, powiedziałbym, że to podobny relikt epoki, jak wspomniane przeze mnie TMNT i G.I.Joe.
« Ostatnia zmiana: So, 17 Październik 2020, 13:19:15 wysłana przez ramirez82 »

Offline Gieferg

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1340 dnia: So, 17 Październik 2020, 13:34:14 »
Tylko zdecydowanie bzdurniejszy (zwłaszcza od G.I.Joe).

Yossarian

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1341 dnia: So, 17 Październik 2020, 13:48:55 »
Run Larry'ego Hamy w G.I.Joe z lat 80-tych jest dziś w USA legendarny. To jeden z najważniejszych klasycznych runów w historii amerykańskiego komiksu.

W Polsce czasów Semikowych, G.I.Joe przez moment było najlepiej sprzedającym się tytułem, nawet przed Spider-Manem. Zresztą zostało miesięcznikiem wcześniej niż X-Men!

Do tego dochodzą ikoniczne dla mojego pokolenia zabawki, animacje, filmy kinowe. Niedługo do kin wchodzi Snake Eyes.
Więc potencjał na pewno jest.

G.I.Joe to w tej chwili chyba największy nieobecny na naszym rynku. Scream - wchodźcie w to! Sprzeda się!

EDIT:
Jak ktoś nie zna, a chciałby się zapoznać, to polecam TM-Semic 3/92, zawierający słynny "niemy" zeszyt #21: Silent Interlude z debiutem Storm Shadowa! Klasyk!
« Ostatnia zmiana: So, 17 Październik 2020, 13:56:59 wysłana przez Yossarian »

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1342 dnia: So, 17 Październik 2020, 15:05:39 »
W Polsce czasów Semikowych, G.I.Joe przez moment było najlepiej sprzedającym się tytułem, nawet przed Spider-Manem. Zresztą zostało miesięcznikiem wcześniej niż X-Men!

Warto też zaznaczyć, że po roku z powrotem przemianowali go na dwumiesięcznik :)

Ale masz rację, zachęciłeś mnie, ktoś mógłby się za to wziąć. Czytałem w tamtych czasach, ale wkręciłem się w superhero tak mocno, że zrezygnowałem z G.I.Joe. Zapomniałem już, że wtedy tak dobrze schodził.

Cała nadzieja w Hachette - WKKG.I.Joe, to byłoby coś! ;)
« Ostatnia zmiana: So, 17 Październik 2020, 15:21:50 wysłana przez ramirez82 »

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1343 dnia: So, 17 Październik 2020, 15:47:50 »
Cała nadzieja w Hachette - WKKG.I.Joe, to byłoby coś! ;)
Skąd wiesz czy po Transformersach (gdzie jest też trochę G.I.Joe) nie walną? :) Tylko żeby format miało normalny.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1344 dnia: So, 17 Październik 2020, 16:34:09 »
Brałbym z miłą chęcią, Hama naprawdę fajnie to pisał. Obawiałbym się tylko trochę tego Screamu, wystarczyłby zwykłe zbiorcze wydania, te powiększone kobyły po 150 złotych za sztukę to niekoniecznie chyba

Yossarian

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1345 dnia: So, 17 Październik 2020, 17:38:56 »
Warto też zaznaczyć, że po roku z powrotem przemianowali go na dwumiesięcznik :)
Nie niszcz mi teorii ;)

Co by nie mówić o GI Joe, to dali nam dwóch najfajniejszych ninja w całej popkulturze :)

Kolekcję też bym brał.
Tak czy siak, wcześniej czy później ktoś to wyda.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1346 dnia: So, 17 Październik 2020, 17:52:46 »
Skąd wiesz czy po Transformersach (gdzie jest też trochę G.I.Joe) nie walną? :) Tylko żeby format miało normalny.

Nie wiem, ale zażartowałem, bo tak mi się z kolekcją Transformers skojarzyło.

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1347 dnia: So, 17 Październik 2020, 18:04:27 »
Cytuj
Co by nie mówić o GI Joe, to dali nam dwóch najfajniejszych ninja w całej popkulturze

  Z wyjątkiem Michaela Dudikoffa - Amerykańskiego Ninja i gościa którym się sterowało w Last Ninja na Commodore.

ramirez82

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1348 dnia: So, 17 Październik 2020, 18:13:26 »
No przepraszam, a marvelowska Elektra, a Żółwie ninja???

Yossarian

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1349 dnia: So, 17 Październik 2020, 18:23:19 »
Ta. I może jeszcze Kitty Pryde ;)

Ninja musi mieć zasłoniętą twarz - takie są zasady ;)
Więc Elektra i żółwie to pozerzy...

Snake Eyes i Storm Shadow > wszyscy inni ninja razem wzięci.
Chociaż gościu z Commodore 64 też dawał radę...

EDIT:
To wydanie Complete Collection jest jak skrojone pod Scream. Tomy po około 300 stron.
https://www.goodreads.com/series/274591
« Ostatnia zmiana: So, 17 Październik 2020, 18:32:48 wysłana przez Yossarian »